Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: matemātika

LABI ZINĀMAS LIETAS

1
Sokrats(470. vai 469.- 399.g.p.m.ē.) – sengrieķu filozofs -teicis, ka labi runāt var tikai par runātājam labi zināmām lietām. Mēs, skolas matemātiķi, to zinām un vēlamies par to pastāstīt.

Matemātikas sacensības „Sērkociņu pasaule”

Rēzija Līna Upeniece  -9.a klases skolniece.

16.oktobrī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika 5.-6.klašu matemātiķu komandu sacensības, kuras tika veltītas ugunsdzēsībai Latvijā – 150 gadi!
2
3
4
5
6
7
8
Paldies dalībniekiem un viņu matemātikas skolotājām Anitai Seikovskai un Ilzei Luksai.

PROJEKTS ”NO MAZA – LIELS !”

Vija Miķelsone – projekta “No maza-liels” vadītāja

„Mēs cēlām,cēlām un ….uzcēlām”, tā kādā multfilmā teica Pekausis krokodilam Genam, kad viņam bija jāteic svinīgā uzruna pēc mājas uzcelšanas.
Tā varam teikt arī mēs. Mūsu sākotnējā ideja gan bija nedaudz savādāka, bet, kad saņēmām mazos kubiņus, pārliecinājāmies, ka šāds kubs būtu un arī labāks. Paldies visiem, kas godprātīgi, ar lielu atbildības sajūtu veidoja mazos kubiņus.
9
Ļoti skaisti, precīzi, akurāti ir dzeltenie, oranžie un sarkanie kubiņi. Ja paskatīsieties kubiņam „vēderiņā”, tad redzēsiet, ka citi kubiņi ir salīmēti ar skoču, diezgan pavirši veidoti, lielā steigā, bet arī šiem kubiņiem mēs atradām vietu, likām būt noderīgiem. Protams,ļoti daudz kas ir atkarīgs no līmes, tā žūstot savilka čokurā ne tikai mazos kubiņus, bet arī lielais kubs nedaudz „sagriezās”.
10
Paldies ornamentu veidotājiem! Trīs skolēni var atpazīt savus ornamentus – sirsniņu, smaidiņu, grūtāk ir atpazīt trešo – tie ir skolas logo burti PNG. IESKATIES un SAREDZI!
Paldies vēlreiz visiem! Varbūt kādreiz veiksim vēl kādu lielu un akurātu darbu!!!

SKOLAS MATEMĀTIKAS OLIMPIĀDE

Skolas matemātikas olimpiādes žūrijas priekšsēdētājas Ira Ņikiforova

Reiz dzīvoja cipari. Kāds zēns reiz mēģināja tos salikt kopā. Viņam tas ļoti patika. Viņš lika un lika tos visu dienu. Viņš lika un lika, līdz izveidojās lieli lieli cipari. Kad zēns aizgāja uz skolu, viņš visu zināja. Puisis tos  ieteica  arī saviem klasesbiedriem. Tā radās matemātika. (5.klases skolnieks Miks Briežkalns)
Daudziem mūsu skolas skolēniem patīk rindot ciparus. 22.oktobrī skolas matemātikas olimpiādē uzdevumus risināja  69 5.-12.klašu skolēni.
11
Rezultāti:
1.vieta-  Una Ivanova  (5. a kl.); Aivis Jokums( 6.a kl.);Krista Priede 7.b; Matīss Kirsis (8.a kl.), Karīna Davidova (8.b kl.), Evija Mahliņeca(8.e kl.); Samanta Djubina( 9.a kl.); Rainers Milsons (10.kl.); Liene Lakstīgala (11.kl.); Lelde Grūbe (12.kl.);
2.vieta- Gvido Eizāns ( 5.kl.);Anželika Žukova  (6.b kl.); Lelde Elīna Pitjukeviča(7.b kl.) un Guna Elīte(7.a kl.); Zane Čipāne(9.a kl.); Elīna Kanča (10.kl.); Montija Bičevska (11.kl.) un Aleksandrs Jermakovs (11.kl.); Arnolds Arnītis (12.kl.);
3.vieta- Amanda-LīgaBernoviča (5. kl.); Kristaps Ostrovskis(6.a kl.), Andis Daugavietis (6.b kl.); Kristaps Kuciņš (7.e kl.); MaksimsKotovičš (8. kl.) un Viktorija Vīksna ( 8.kl.); Annija Bērziņa (9.a kl.); Violeta Grigorjeva ( 10.kl.);Juris Ernests Brūniņš (12.kl.);
Atzinība -KeitaAizporiete(5.kl.) un MikusBriežkalns (5.kl.);Evelīna Paula Ķerķe(6.b kl.) un Elīza Luksa (6.b kl.); Sonora Balode (7.b kl.) un Diāna Loseva (7.a kl.); Arvis Vaivods (8.kl.); Dmitrijs Samuls (9.a kl.) un Emīls Bogdanovičs (9.b kl.); Daniels Jerofejevs (10.kl.); Raivis Andersons (11.kl.); Jogita Kiseļeva (12.kl.).
Labu veiksmi  matemātikas novada olimpiādēs  2016.gada 5. un 12.februārī!

Latste -2015

http://www.latste.lv/

Ķegumā 29. un 30. oktobrī skolotājas Anita Seikovska, Ira Ņikiforova, Lana Ivanova un Evita Valdberga  vadīja LatSTE 2015 darbnīcas, kurās dalījās ar ikdienā uzkrāto pieredzi ar Latvijas pedagogiem.
12

Matemātika

Una Ivanova, 5.klases skolniece

Ak, tu gudrā, ak, tu  viltīgā,
Tu esi arī interesanta!
Domāt loģiski pie tevis vajag,
Dažreiz skolotāju palīgā saukt
.

408 piesitieni jeb daži fakti no skolas matemātikas olimpiādes

1 … visi uzrakstītie skaitļi ir pāra skaitļi 3, arī šajā rindiņā…

….semestra pēdējā mācību dienā 52 matemātiķi risināja olimpiādes uzdevumus.

2

No 6. un 7.klasēm  pieteicās  pa 11 dalībniekiem, bet  no 5.un 8.klasēm – par 5 mazāk. Vislielākais punktu skaits ir 5.klases uzvarētājam, bet minimālais punktu skaits ir mazākais pirmskaitlis. Matemātikas olimpiādes laureāti dzēra limonādi. Saskandinot glāzes, bija dzirdami 408 piesitieni. Vai vari noteikt, cik ir olimpiādes uzvarētāju?

Matemātikas skolotāju žūrijas vērtējums:

1.vietu ieguva – Andis Daugavietis ( 5.b), Sonora Balode ( 6.b), Karīna Davidova  ( 7.a), Samanta Djubina ( 8.a) , Kristīne Činka ( 9.a), Aleksandrs Jermakovs ( 10.), Ieva Skrabutena (11.);

2.vietu ieguva – Elīza Luksa ( 5.b), Diāna Loseva ( 6.a) un Krista Priede ( 6.b) , Matīss Ķirsis ( 7.b), Vineta Cukanova ( 8.b), Rainers Milsons ( 9.a) un Arina Deņisova ( 9.b), Liene Lakstīgala ( 10.), Juris Ernests Brūninš ( 11.);

3.vietu ieguva – Evelīna Paula Ķerķe ( 5.b), Guna Elite ( 6.a) un Filips Fedosejevs ( 6.b), Maksims Kotovičs ( 7.b), Elizabete Šuplinska ( 8.a), Diāna Šķuļtecka ( 9.b), Arnolds Arnītis ( 11.);

Atzinība piešķirta – Anželikai Žukovai ( 5.b), Leldei Elīnai Pitjukevičai ( 6.b), Mahļiņecai Evijai ( 7.e), Violetai Adamovičai( 8.b), Megijai Lazdiņai ( 9.e), Jogitai Kiseļevai ( 11.).

matemātika

Tu dažreiz esi viltīga,

Tu dažreiz esi loģiska,

Bet atbildi tu nezini,

Jo atšifrējam tevi mēs.

/Anželika Žukova, 5.klase/

Sveicam olimpiādes dalībniekus un viņu skolotājus un vēlam veiksmīgus startus novada olimpiādēs 2015.gada  6.februārī un 20.februārī !

Ira Ņikiforova, žūrijas komisijas priekšsēdētāja

Par matemātiku, kuru VAR mācīties ārpus skolas

rudensŠī gada 10.un 11.oktobrī mūsu skolas matemātikas skolotājas piedalījās Latvijas matemātikas skolotāju apvienības rīkotajā konferencē Kuldīgā. Kuldīga ir sena Hanzas pilsēta Kurzemē pie Ventas rumbas, atrodas 155 km attālumā no Rīgas.
Īsumā par Latvijas matemātikas skolotāju apvienību (LMSA), kurai šogad 20 gadi.1994.gada 14.oktobrī vairāki Latvijas matemātikas skolotāji vienojās par matemātikas skolotāju apvienības dibināšanu, kuras biedri kopš 2010.gada ir arī Pļaviņu novada ģimnāzijas matemātikas skolotājas. Apvienība organizē ikgadējas konferences, kur aplūkota plaša tematika: matemātikas priekšmeta standarti, to pilnveide, diagnostika un nobeiguma darbi, olimpiādes , mācību literatūras veidošana, pētnieciskie darbi, mācību motivācija u.c. LMSA sadarbojas ar LU Dabaszinātņu un matemātikas Izglītības centru un piedalās dažādos projektos. Notiek starptautiska sadarbība ar Igaunijas un Lietuvas, Krievijas un Polijas matemātikas skolotāju asociācijām.
Skolotāja Ilze Luksa domā, ka Latvijas matemātikas skolotāju apvienības organizētās konferences ir lieliska pieredzes apmaiņas un pilnveides iespēja. Tā tas bija arī 10.,11.oktobrī konferencē “Matemātika ārpus skolas”, kas notika Kuldīgā. Ar interesi iesaistījos Kuldīgas kolēģu vadītajās darbnīcās, pārrunājot un salīdzinot pozitīvos ieguvumus darbam ārpus kabineta.
Skolotāja Vija Miķelsone priecājās, ka oktobra dienas Kuldīgā bija uzskatāms piemērs tam , kā jauki var apvienot patīkamo ar lietderīgo. Mācību stundas ārpus kabineta tika apvienotas ar ekskursiju pa pilsētu. Aizraujošas un interesantas bija ne tikai mācību stundas , bet arī pats stāstījums par pilsētu, tās vēsturi, ēkām un notikumiem. Tā kā dalībnieki bija sadalīti dažādās grupās (pavisam 10), tad katrai grupai bija savs maršruts, savs gids. Mūsu grupas gids bija lielisks.
Protams, ka ilgstoša iešana kājām pa bruģi (seno bruģi) beigās kļuva ļoti apgrūtinoša, jo bija jāaptver vismaz 10 mācību stundas ārpus kabineta , kas prasīja ne vienu vien stundu pa pilsētu.
Anita Seikovska atzina, ka šoreiz konference bija neparasta. Varējām iejusties skolēnu lomā un izbaudīt , kā iespējams matemātiku mācīties ārpus skolas, brīvā dabā. Skolotājiem bija jāveic dažādus uzdevumus : jānosaka objektu tilpumus, laukumus. Sākumā visus lielumus bija jānosaka pēc acumēra, bet pēc tam ar mērīšanu un rēķināšanu pārliecinājāmies, vai iegūtie rezultāti atbilst mūsu minējumiem. Tā varējām secināt, kuram labāks acumērs. Darbošanās svaigā gaisā jaukā rudenīgajā dienā uzmundrināja. Kuldīgas skolēni bija atsaucīgi un palīdzēja skolotājiem, kuri vadīja nodarbības 10 stacijās.
Daži lektori atzinās, ka skolā ļoti nepatika matemātika, bet dzīvē tā ir nepieciešama, kad iesaistās dažādos projektos.
Konferences noslēgumā apmeklējām Jēkaba tirgu, kas ir populārs Kuldīgā. Tur varēja iegādāties dažādas interesantas lietas. Bezgala jauks un sirsnīgs bija Kuldīgas novada muzeja apmeklējums, gan atmosfēra, gan stāstījums, bet Kuldīgas Sv. Annas baznīcā noklausījāmies ērģeļmūzikas koncertu.
Turpinājumā daži fotomirkļi no konferences:
Kuldiga1Kuldiga2Kuldiga 3Kuldiga 4Kuldiga 5Kuldiga 6
Nobeigumā 18.gs. franču matemātiķa Puasona atziņa:” Dzīve ir skaista divu iemeslu dēļ: pirmkārt, tāpēc, ka dzīvojot var iemācīties matemātiku, un , otrkārt, tādēļ, ka dzīvojot var mācīt matemātiku citiem”. Mēs, matemātikas skolotājas vēlam saprast matemātikas lomu cilvēka dzīvē gan mācoties, gan mācot matemātiku.

Ira Ņikiforova, matemātikas un informātikas metodiskās komisijas vadītāja

Vai kāpt ūdenī?

Ungāru matemātikas pedagogs D. Poija ir teicis: “Lai iemācītos peldēt, vienīgais ceļš – kāpt ūdenī. Lai iemācītos risināt matemātikas uzdevumus – vienīgais un drošais ceļš – risināt tos”
Ar prieku varu atzīmēt, ka šo atziņu ievēro daudzi mūsu skolas skolēni. 2013.gada decembrī no 50 skolas labākajiem matemātiķiem tika izveidotas 2 skolēnu komandas dalībai starpnovadu 2.posma uzdevumu risināšanas olimpiādē: 9.-12. klašu grupā savas spējas atrisināt matemātikas uzdevumus pārbaudīja 10, bet 5.-8.klašu grupā 22 skolēni. Mēs lepojamies ar gūtajiem panākumiem (http://png.edu.lv/2014/03/12/musu-skolenu-starti-macibu-prieksmetu-olimpiades-2-semestri/ ).
LMO dalībnieki
Attēlā matemātikas skolotājas Ilze Luksa, Ilze Titova, Anita Seikovska, Vija Miķelsone , Ira Ņikiforova ar matemātikas 64.olimpiādes 3.posma, kas 13.un 14.martā norisinājās Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā, dalībniekiem J.E.Brūniņu , kurš ieguva atzinību, Esteri Fedosejevu , Ievu Skrabutenu (nav Lienes Lakstīgalas)
Vēlos atzīmēt, ka Aleksandrs Jermakovs, Sigita Gavare, Diāna Pauniņa (9.klase), Arnolds Arnītis, Miks Vilkaplāters (10 klase) , Guna Pujāte (12.klase), kā arī Diāna Loseva, Raivo Jankuns (5.klase), Matīss Ķirsis, Karīna Davidova, (6.klase), Vineta Cukanova, Marta Kupča, Samanta Djubina (7.klase) , Anete Siliņa, Elīna Kanča , Arina Deņisova , Kristīne Činka ir ieguvuši labu pieredzi nestandarta uzdevumu risināšanā, kuru var izmantot ikdienas mācību stundās.
Arī šogad Latvijas 41.atklātajā matemātikas olimpiādē starp 2680 dalībniekiem no 3.-12.klasei bija 22 mūsu skolas skolēns. Liels prieks par skolēnu atsaucību savā brīvajā laikā doties uz Rīgu un risināt uzdevumus un paldies vecākiem par atbalstu.
???????????????????????????????
Starp mūsējiem vislabāk veicās Evijai Mahliņecai (6.e klase), kura izcīnīja 2.vietu (skolotāja Mārīte Kvēpa), un Elīnai Leldei Pitjukevičai (5.b klase), kura ieguva atzinību (skolotāja Ira Ņikiforova).
2014.gada 2.aprīlī olimpiādē lietišķajā informātikā “Paskāla Ritenis – 2014” atzinību ieguva Ieva Skrabutena (10.klase)- skolotājs Aldis Lazda.
Šajā mācību gadā skolā marts bija matemātikas mēnesis. 2.stāvā tika izveidotas vairākas izstādes: 9.-12.klašu skolēnu izveidotās sienas avīzes, plakāti par matemātiku piesaistīja jaunāko klašu skolēnu uzmanību, bet 6.-8.klašu skolēni vizuālās mākslas stundās dažādās tehnikās zīmēja par matemātikas tēmu. 5.b klašu meitenes Sonora Balode, Krista Priede ne tikai risināja LU NMS uzdevumus JMK piecās kārtās , bet kopā ar Elīnu Leldi Pitjukeviču izveidoja dažādu uzdevumu atrisinājumu prezentācijas. Arvis Ruža un Rēzija Līna Upeniece interaktīvajai tāfelei ar Notebook 10 programmatūru sagatavoja uzdevumus par maģiskajiem kvadrātiem
Spraigas 5.klašu komandu cīņas matemātikas uzdevumu risināšanā notika 8.b klases vadībā kopā ar skolotāju Ilzi Titovu (skatīt attēlu galerijā)
Jauku vasaru vēlot

Ira Ņikiforova,matemātikas un informātikas metodiskās komisijas vadītāja

[nggalleru id=366]

Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti

Matemātika Matemātika
Dīvaina un sarežģīta
Bet noderīga
Kā galvā kalkulators.
Matemātika!
(Raivo Jankuns, 5.klase)

Daži fakti

Šajā nedēļā 50 skolēni risināja matemātikas uzdevumus skolas olimpiādē.

Visdrosmīgākie matemātiķi mācās 6.klasēs, jo pieteicās 11 dalībnieki.

Vislielākais punktu skaits ir 5.klases uzvarētājam, bet minimālais punktu skaits ir par 30 mazāk.

Gan pamatskolēnu, gan vidusskolēnu – matemātiķu skaits dalās ar 5.

Vai vari noteikt, cik no dalībniekiem bija zēnu, ja zināms, ka meiteņu skaits ir par duci lielāks ?

Matemātikas skolotāju žūrijas vērtējums

1.vietu ieguva – Lelde Elīna Pitjukeviča, 5.b, Matīss Ķirsis, 6.b, Vineta Cukanova, 7.b, Anete Siliņa, 8.b, Liene Lakstīgala, 9.b, Arnolds Arnītis, 10.

2.vietu ieguva – Diāna Loseva, 5.a, Artis Aizporietis, 6.a, Mārtiņš Smilgājs, 7.a, Elīna Kanča, 8.a, Diāna Pauniņa, 9.b, Miks Vilkaplāters, 10., Guna Pujāte, 12.

3.vietu ieguva – Raivo Jankuns, 5.b, Karīna Davidova, 6.a, Marta Kupča, 7.a, Arina Deņisova, 8.b, Juris Ernests Brūniņš, 10., Ieva Skrabutena, 10., Annija Āboliņa, 12.

Atzinība piešķirta – Kristai Priedei, 5.b, Viktorijai Vīksnai, 6.a, Samantai Djubinai, 7.a, Kristīnei Činkai, 8.a, Sigitai Gavarei, 9.b, Esterei Fedosejevai, 11.

Sveicam olimpiādes dalībniekus un viņu skolotājus. Lai veiksmīgi starti novada olimpiādēs 2014.gada februārī!

Ira Ņikiforova, žūrijas komisijas priekšsēdētāja

Sasniegumi atklātajā olimpiādē un konkursos

olimpiāde Ar prieku varam atzīmēt, ka arī pēc Zinību svētkiem vairāki mūsu skolas skolēni ir guvuši labus panākumus gan atklātajā olimpiādē, gan konkursos.

Latvijas 40. atklātajā matemātikas olimpiādē starp 2876 dalībniekiem no 3.-12.klasei bija arī 21 mūsu skolas skolēns. Starp mūsējiem vislabāk veicās Evijai Mahliņecai (5.e klase), kura izcīnīja 2.vietu (skolotāja Mārīte Kvēpa), un Samantai Djubinai (6.a klase), kura ieguva atzinību (skolotāja Ira Ņikiforova). Sveicam jaunos matemātiķus un viņu skolotājas!

Okupācijas muzeja 20. gadu jubilejai veltītajā foto un video konkursā skolēniem un jauniešiem “Lietas un vietas – okupācijas aculiecinieces!” starp uzvarētājiem ir divas mūsu skolas 11.klases skolnieces – Dagnija Kiseļeva un Katrīna Bērziņa. Sveicam Dagniju un Katrīnu, kā arī viņu skolotāju Ivetu Krastiņu!

11.maijā notika Jēkabpils pilsētas un Aknīstes, Krustpils, Salas un Viesītes novadu skolēnu konkurss “Tēva un mātes tēls Bībelē”, kurā piedalīties bija uzaicināti arī mūsu sākumskolas audzēkņi. Esam saņēmuši konkursa rezultātus:
• 1.vieta ir Markusam Jablonskim, Kārlim Liepiņam, Nikolajam Zemļickim, Adriānam Kolgeram, Martai Langenfeldei, Evelīnai Paulai Ķerķei, Vitai Margaritai Jansonei, Rutai Svikliņai, Jānim Smilgājam;
• 2.vieta – Rebekai Ivanovai, Jānim Marcinkevičam, Kasparam Krastiņam, Kristeram Kaļvam, Ēvaldam Valdim Jansonam, Laurim Gāberam;
• 3.vieta – Andrim Rāviņam, Danielam Degterovam.
Sveicam apbalvotos skolēnus un kristīgās mācības skolotāju Anitu Cīruli!

Matemātikas 63.valsts olimpiādē

olimpiāde 20.-21.martā Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā norisinājās Matemātikas 63.valsts olimpiādes trešais posms. Jurim Ernestam Brūniņam – III pakāpes diploms 9. klašu grupā! Sveicam Juri Ernestu un viņa skolotāju Ilzi Luksu!

Rezultāti – šeit.

Novadu un pilsētu olimpiādē kopumā piedalījās 2686 skolēni, savukārt valsts olimpiādē piedalījās 284 Latvijas skolēni.

Starpnovadu olimpiādēs

olimpiādeNoslēgumam tuvojas VISC vai Kokneses un Pļaviņu novada organizētās 2012./2013.mācību gada starpnovadu jeb otrā posma mācību priekšmetu olimpiādes. Esam saņēmuši rīkojumus par pēdējā laikā notikušo olimpiāžu rezultātu apstiprināšanu.

22.februārī Latvijas 63. matemātikas olimpiādes starpnovadu posmā 5.-8.klasei piedalījās 14 mūsu skolas skolēni. Evija Mahliņeca (5.e) izcīnīja 1.vietu (skolotāja Mārīte Kvēpa), 1.vieta – arī Lienei Lakstīgalai (8.b) (skolotāja Ilze Titova). 2. vietu ieguva Kaspars Polgins (5.a) (skolotāja Vija Miķelsone), kā arī Annija Bērziņa (6.a) un Samanta Djubina (6.a) (skolotāja Ira Ņikiforova).

25.februārī mūsu skolā norisinājās olimpiāde latviešu valodā 11.un 12.klasei. Šajā olimpiādē Līga Āboliņa (11.) ieguva 2.vietu (skolotāja Silga Stučka).

27.februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika 2.posma olimpiāde vācu valodā 8.klasei, kurā Diāna Bariņa (8.b) ieguva 2.vietu (skolotāja Ilze Seipule).

4.martā Koknesē notika starpnovadu olimpiāde angļu valodā 9.klasei. Šajā olimpiādē Juris Ernests Brūniņš (9.a) izcīnīja 2.vietu, Ildze Vīksna (9.a) – 3.vietu (skolotāja Jeļena Ozola).

Sveicam skolēnus un viņu skolotājas ar šiem sasniegumiem!

Starpnovadu matemātikas olimpiādē

olimpiāde 1.februārī notika starpnovadu jeb 2.posma olimpiāde matemātikā 9.-12.klasei.

Šajā olimpiādē Juris Ernests Brūniņš (9.a) izcīnīja 2.vietu un tika izvirzīts dalībai arī valsts posmā, bet Ildze Vīksna (9.a) ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus un viņu skolotāju Ilzi Luksu ar šiem sasniegumiem! J.E.Brūniņam vēlam veiksmi arī valsts olimpiādē!

Matemātiskās sacensības 5.klasēm

Matemātiskās sacensības 5. klasei, Pļaviņu novada ģimnāzija 22. maija rītā mēs, 10.klase, organizējām Matemātiskās sacensības 5.klasēm. Piektklasniekiem vajadzēja ne tikai sadalīties grupās un pildīt dažādus uzdevumus, bet arī radoši prezentēt savu komandu un tās nosaukumu, kas arī tika vērtēts. No abām klasēm kopumā sacensībās startēja 5 komandas, kuras bija piepulcējušas sev arī fanus un atbalstītājus.

Uzdevumus mēs bijām sagatavojuši dažādus: gan zīmējamus, gan risināmus, gan saistītus ar novadu un tā aktualitātēm. Lai atpūtinātu prātus, piektie startēja arī veiklības stafetē. Diemžēl, sakarā ar stingro pārbaudes darbu grafiku, mums nācās sacensības saīsināt.

Sakām paldies 5.klasēm par aktīvo dalību, par atraktīvo uzstāšanos komandu pieteikšanā, par azartu startos,par pozitīvām emocijām gan no komandu, gan līdzjutēju puses, sk. Irai Ņikiforovai, Anitai Seikovskai par skolēnu sagatavošanu un sk. Vijai Miķelsonei par atbalstu pasākuma organizēšanā.
Tiksimies arī nākamgad Matemātiskajās sacensībās!

10.klase