Matemātiskās sacensības 5.klasēm

Matemātiskās sacensības 5. klasei, Pļaviņu novada ģimnāzija 22. maija rītā mēs, 10.klase, organizējām Matemātiskās sacensības 5.klasēm. Piektklasniekiem vajadzēja ne tikai sadalīties grupās un pildīt dažādus uzdevumus, bet arī radoši prezentēt savu komandu un tās nosaukumu, kas arī tika vērtēts. No abām klasēm kopumā sacensībās startēja 5 komandas, kuras bija piepulcējušas sev arī fanus un atbalstītājus.

Uzdevumus mēs bijām sagatavojuši dažādus: gan zīmējamus, gan risināmus, gan saistītus ar novadu un tā aktualitātēm. Lai atpūtinātu prātus, piektie startēja arī veiklības stafetē. Diemžēl, sakarā ar stingro pārbaudes darbu grafiku, mums nācās sacensības saīsināt.

Sakām paldies 5.klasēm par aktīvo dalību, par atraktīvo uzstāšanos komandu pieteikšanā, par azartu startos,par pozitīvām emocijām gan no komandu, gan līdzjutēju puses, sk. Irai Ņikiforovai, Anitai Seikovskai par skolēnu sagatavošanu un sk. Vijai Miķelsonei par atbalstu pasākuma organizēšanā.
Tiksimies arī nākamgad Matemātiskajās sacensībās!

10.klase

Komentēt