Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Starpnovadu olimpiādēs

olimpiādeNoslēgumam tuvojas VISC vai Kokneses un Pļaviņu novada organizētās 2012./2013.mācību gada starpnovadu jeb otrā posma mācību priekšmetu olimpiādes. Esam saņēmuši rīkojumus par pēdējā laikā notikušo olimpiāžu rezultātu apstiprināšanu.

22.februārī Latvijas 63. matemātikas olimpiādes starpnovadu posmā 5.-8.klasei piedalījās 14 mūsu skolas skolēni. Evija Mahliņeca (5.e) izcīnīja 1.vietu (skolotāja Mārīte Kvēpa), 1.vieta – arī Lienei Lakstīgalai (8.b) (skolotāja Ilze Titova). 2. vietu ieguva Kaspars Polgins (5.a) (skolotāja Vija Miķelsone), kā arī Annija Bērziņa (6.a) un Samanta Djubina (6.a) (skolotāja Ira Ņikiforova).

25.februārī mūsu skolā norisinājās olimpiāde latviešu valodā 11.un 12.klasei. Šajā olimpiādē Līga Āboliņa (11.) ieguva 2.vietu (skolotāja Silga Stučka).

27.februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika 2.posma olimpiāde vācu valodā 8.klasei, kurā Diāna Bariņa (8.b) ieguva 2.vietu (skolotāja Ilze Seipule).

4.martā Koknesē notika starpnovadu olimpiāde angļu valodā 9.klasei. Šajā olimpiādē Juris Ernests Brūniņš (9.a) izcīnīja 2.vietu, Ildze Vīksna (9.a) – 3.vietu (skolotāja Jeļena Ozola).

Sveicam skolēnus un viņu skolotājas ar šiem sasniegumiem!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu