Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: olimpiādes

Sasniegumi aprīlī mācību priekšmetu olimpiādēs

olimpiades4. aprīlī Daugavpils universitātē norisinājās lietišķās informātikas olimpiāde “Paskāla ritenis”,  kurā 12. klases skolēns Emīls Bogdanovičs (skolotāja Lana Ivanova) ieguva atzinību.
10. aprīlī Daugavpilī norisinājās vācu valodas reģionālā olimpiāde 8.klasēm,  kurā 7.b klases skolēns Gundars Vuškārnieks (skolotāja Rita Jakovļeva) ieguva 1.vietu.
15. aprīlī I. Gaiša Kokneses vidusskolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde matemātikā 4. klasēm, kurā Helēna Eriksone (4.a klase, skolotāja Ilona Lazda), Elija Muceniece (4.b klase, skolotāja Sarmīte Meldere), Sofija Anna Birkāne (4.a klase, skolotāja Ilona Lazda) ieguva 3. vietu, Marta Ozoliņa (4.b klase, skolotāja Sarmīte Meldere) ieguva atzinību.
Paldies skolēniem un skolotājām par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādēm!

Sasniegumi latviešu valodas starpnovadu olimpiādē 4. klasēm

olimpiades8. aprīlī I. Gaiša Kokneses vidusskolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde latviešu valodā 4. klasēm, kurā Helēna Eriksone (4.a klase, skolotāja Ilona Lazda) ieguva 1. vietu, Ieva Miķelsone (4.a klase, skolotāja Ilona Lazda) ieguva 2. vietu, Justīne Riekstiņa (4.b klase, skolotāja Sarmīte Meldere) ieguva 3. vietu, Marta Mača (4.a klase, skolotāja Ilona Lazda), Kaiva Annika Avotiņa (4.b klase, skolotāja Sarmīte Meldere), Laura Lorita Buševica (4.b klase, skolotāja Sarmīte Meldere), Sofija Anna Birkāne (4.a klase, skolotāja Ilona Lazda) ieguva atzinību.
Paldies skolēniem un skolotājām par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādei!

Panākumi Atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādē

olimpiadesAr panākumiem Atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes atlases kārtā ir startējis 9.b klases skolnieks Andis Daugavietis, kurš ir saņēmis uzaicinājumu 2019. gada 17. aprīlī piedalīties 20. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiādes „Pasakas – Ziedu pasakas” (koka un metāla tehnoloģijas) 3. posmā. Paldies skolotājam Guntim Mozgam un veiksmīgu turpmāko startu!

Sasniegumi latviešu valodas un literatūras olimpiādes III posmā

olimpiades22. martā Rīgā norisinājās olimpiādes latviešu valodā un literatūrā 8. – 9. klasēm III posms, kurā Elīza Luksa (9.b klase, skolotāja Velta Rulle) ieguva 3.vietu.
Apsveicam ar panākumiem un paldies Elīzai un skolotājai Veltai par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādei!

Sasniegumi informātikas starpnovadu olimpiādē

owl-using-a-laptop-md

25. martā I. Gaiša Kokneses vidusskolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde informātikā 5. – 7. klasēm, kurā Keita Kristiāna Brūniņa (5.b klase, skolotāja Evita Valdberga), Linards Lukss (7.b klase, skolotāja Evita Valdberga) ieguva 1. vietu, Ance Bērziņa (5.a klase, skolotāja Evita Valdberga), Ieva Ambaine (7.b klase, skolotāja Lana Ivanova) ieguva 2. vietu, Aksels Leitlants (7.b klase, skolotāja Lana Ivanova), Jānis Marcinkevičs (7.b klase, skolotāja Evita Valdberga) ieguva 3. vietu, Kate Kondrāte (6.b klase, skolotāja Evita Valdberga) ieguva atzinību.
Paldies skolēniem un skolotājai par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādei!

Panākumi Atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādē

Ar panākumiem Atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes atlases kārtā ir startējusi 6.b klases skolniece Kate Kondrāte, kura ir saņēmusi uzaicinājumu 2019. gada 17. aprīlī piedalīties 15. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes tekstila tehnoloģijās „Mēs – Latvijas nākotnei” 3. posmā.
Paldies skolotājai Ievai Volanei un veiksmīgu turpmāko startu!

Sasniegumi ģeogrāfijas starpnovadu olimpiādē

olimpiades20. februārī skolā notika tiešsaistes starpnovadu (II posma) olimpiāde ģeogrāfijā 9. – 12. klasēm, kurā Beāte Skrabutena (9.b klase, skolotāja Inga Ozoliņa) ieguva 2. vietu, Anna Esiņa (9.a klase, skolotāja Inga Ozoliņa) ieguva atzinību.
Paldies skolēniem un skolotājai par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādei!

Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs

olimpiades22. februārī skolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde krievu valodā 8. – 12. klasēm. 25. februārī skolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde vācu valodā 8. klasēm. 25. februārī I. Gaiša Kokneses vidusskolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde latviešu valodā 7. klasēm. Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu! Ar skolēnu sasniegumiem olimpiādēs var iepazīties šeit.

Sasniegumi starpnovadu publiskās runas konkursā

olimpiades19. februārī skolā notika starpnovadu (II posma) publiskās runas konkurss, kurā Anna Esiņa (9.a klase, skolotāja Indra Ozoliņa) ieguva 1.vietu, Mikuss Krēbss (8.a klase, skolotāja Ineta Bicāla), Violeta Adamoviča (12.klase, skolotāja Tatjana Starčenko) ieguva 2.vietu, Marta Langenfelde (9.b klases, skolotāja Rita Jakovļeva), Anželika Žukova (9.b klase, skolotāja Aiga Bērziņa), Anete Bite (12.klase, skolotāja Valda Mičule) ieguva 3.vietu, Gvido Eizāns (8.a klase, skolotāja Ineta Bicāla), Edīte Visocka (8.a klase, skolotāja Ineta Bicāla), Linda Laine Kalviša (9.a klase, skolotāja Indra Ozoliņa), Jana Rediko (11.a klase, skolotāja Tatjana Starčenko) ieguva atzinību. Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu gatavojoties konkursam!

Sasniegumi matemātikas starpnovadu olimpiādē

olimpiades15. februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde matemātikā 5. – 8. klasēm, kurā Roberts Mačs, Kate Kondrāte (6.b. klase, skolotāja Vija Miķelsone), Jānis Marcinkevičs (7.b klase, skolotāja Ira Ņikiforova) ieguva 1. vietu, Aleksa Kitejeva (6.b. klase, skolotāja Vija Miķelsone), Linards Lukss (7.b klase, skolotāja Ira Ņikiforova), Una Ivanova (8.a klase, skolotāja Anita Seikovska) ieguva 2. vietu, Rihards Ozoliņš (5.b klase, skolotāja Ira Ņikiforova) ieguva 3.vietu.
Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādei!