Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: olimpiādes

Sasniegumi vēstures olimpiādē

9. decembrī tiešsaistē norisinājās novada olimpiāde (II posms) vēsturē 9. – 12. klasēm, kurā Anastasija Gorpeņuka (10. klase, skolotāja Iveta Krastiņa),  Vendija Kažemaka (11. klase, skolotāja Iveta Krastiņa) un Edīte Visocka (12. klase, skolotāja Iveta Krastiņa) ieguva 3. vietu, Keita Kristiāna Brūniņa (9.b klase, skolotāja Mārīte Skrabutena) ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājām par ieguldīto darbu!

Sasniegumi vācu valodas olimpiādē

5. decembrī tiešsaistē notika novada (II posma) olimpiāde vācu valodā 10. – 12. klasēm, kurā Gundars Vuškārnieks (11. klase) ieguva atzinību. Olimpiādei skolēnu gatavoja skolotāja Rita Jakovļeva.

Paldies Gundaram un skolotājai Ritai par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādei!

Sasniegumi bioloģijas olimpiādē

30. novembrī tiešsaistē norisinājās novada olimpiāde (II posms) bioloģijā 9. – 12. klasei, kurā Viviāna Jaudzema (9.a klase), Keita Kristiāna Brūniņa (9.b klase), Kate Kondrāte (10. klase), Edīte Visocka (12. klase) ieguva 3. vietu un Alise Orlova (9.b klase), Anastasija Gorpeņuka (10. klase) ieguva atzinību. Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Evita Valdberga.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājai par ieguldīto darbu!

Sasniegumi novada angļu valodas olimpiādē

3. novembrī tiešsaistē norisinājās novada olimpiāde (II posms) angļu valodā 10.-12. klasei, kurā Gvido Eizāns  (12. klase, skolotāja Viktorija Fjodorova) un Edīte Visocka (12. klase, skolotāja Viktorija Fjodorova) ieguva 2. vietu un  Nikola Gasperoviča  (11. klase, skolotāja Viktorija Fjodorova) ieguva 3. vietu.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājai par ieguldīto darbu!

Sasniegumi novada vācu valodas olimpiādē

13. aprīlī notika novada olimpiāde vācu valodā 8. – 9. klasēm, kurā Kevins Sekers (6.b klase, skolotāja Rita Jakovļeva) ir izcīnījis 2. vietu.
Sveicam Kevinu ar sasniegto, paldies skolotājai Ritai par ieguldīto darbu!

Sasniegumi latviešu valodas un literatūras olimpiādē

21. februārī norisinājās latviešu valodas olimpiādes II posms 11. – 12. klasēm, kurā Edīte Visocka (11. klase, skolotāja Silga Stučka) ieguva 1. vietu,  Elīza Luksa (12. klase, skolotāja Silga Stučka) ieguva 2. vietu, Samanta Ērgle (11. klase, skolotāja Silga Stučka) ieguva 3. vietu, Evelīna Paule Ķerķe (12. klase, skolotāja Silga Stučka) un  Beāte Skrabutena (12. klase, skolotāja Silga Stučka) ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājai par ieguldīto darbu!

Sasniegumi datorikas olimpiādē

8. aprīlī norisinājās Aizkraukles novada olimpiāde datorikā pamatskolai, kurā komanda “Zinošie akmeņi” (Sofija Pakalka 8.a, Keita Kristiāna Brūniņa 8.b, Alita Paļuga 7.b, Armands Svencis 8.a) ieguva 1. vietu un komanda “Kļūda 404” (Kristers Ūbergs 8.a, Aleksis Bagatskis 6.b, Marta Ozoliņa 7.b, Viviāna Jaudzema 8.a) ieguva 3. vietu.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājām – Ingrīdai Bērziņai, Vinetai Platgalvei, Evitai Valdbergai, par ieguldīto darbu!

Sasniegumi II posma matemātikas olimpiādē

1. aprīlī norisinājās starpnovadu olimpiādes (II posms) matemātikā 5. – 8. klasēm, kurā Līna Džeriņa (5.a klase, skolotāja Ira Ņikiforova) un Ērika Made Saliņa (6.b klase, skolotāja Aiva Igaune) ieguva 1. vietu un Rinalds Striķis (6.a klase, skolotāja Ira Ņikiforova) ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājām par ieguldīto darbu!

Sasniegumi olimpiādēs

5. februārī norisinājās atklātā olimpiāde vācu valodā 6. klasēm, kurā Kevins Sekers (6.b klase, skolotāja Rita Jakovļeva) ir izcīnījis 1. vietu.

9. februārī norisinājās latviešu valodas olimpiādes II posms 8. – 9. klasēm, kurā Sofija Pakalka (8.a klase, skolotāja Armanda Lasmane) Paula Bicāla (8.b klase, skolotāja Armanda Lasmane), Paula Beāte Mežmale (9.b klase, skolotāja Laura Avotiņa), Kate Kondrāte (9.b klase, skolotāja Laura Avotiņa), Aleksa Kitajeva (9.b klase, skolotāja Laura Avotiņa) ieguva 3. vietu, Keita Kristiāna Brūniņa (8.b klase, skolotāja Armanda Lasmane), Viviāna Jaudzema (8.a klase, skolotāja Armanda Lasmane) un Raivils Kārklis (9.a klase, skolotāja Laura Avotiņa) ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājām par ieguldīto darbu!

Sasniegumi II posma ķīmijas olimpiādē

1. februārī norisinājās ķīmijas olimpiādes II posms 9. – 12. klasēm, kurā Vitalijs Grišuļonoks (9.a klase, skolotāja Iveta Briede) ieguva 2. vietu un Kate Kondrāte (9.b klase, skolotāja Iveta Briede) ieguva 3. vietu.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājai par ieguldīto darbu!