Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: sasniegumi

Atklātā olimpiāde – konkurss “Uzdrīksties! Domā! Radi!”

Pļaviņu vidusskolas komanda “Līdzsvars”, kuras sastāvā bija seši skolēni – Armands Striķis (5.a kl.), Renārs Valdbergs (5.a kl.), Agrita Andersone (5.b kl.), Evita Pujāte (5.b kl.), Milana Dauškane (4.b kl.) un Atis Ivanovs (4.b kl.) – piedalījās Latvijas Universitātes (LU) Starpnozaru izglītības inovāciju centra (SIIC) rīkotajā atklātajā olimpiādē “Uzdrīksties! Domā! Radi!”.

Lasīt vairāk

Starptautiskā matemātikas konkursa “Ķengurs 2023” rezultāti Pļaviņu vidusskolā

attels pie raksta

Katru gadu martā visā pasaulē tiek organizēts starptautiskais matemātikas konkurss “Ķengurs” ar devīzi „Matemātika visiem”, ar mērķi – veicināt matemātikas popularitāti un paaugstināt skolēnu interesi par šo aizraujošo zinātni.

Šajā gadā konkursā starp  17767 Latvijas skolu 2. – 12. klašu dalībniekiem bija arī  45 mūsu skolas skolēni.

Katrs skolēns, kurš piedalījās konkursā, saņem sertifikātu, kurā redzama vieta savā klašu grupā skolā un vieta valstī.

Lasīt vairāk

Sasniegumi starpnovadu olimpiādē

Esam saņēmuši Aizkraukles novada Izglītības pārvaldes rīkojumu par pārskatītiem bioloģijas olimpiādes rezultātiem 10. – 12. klašu grupā – sveicam Kati Kondrāti (10. klase) un Edīti Visocku (12. klase) ar iegūto 1. vietu, Anastasiju Gorpeņuku (10. klase) ar iegūto 3. vietu un Samantu Ērgli (12. klase) ar iegūto atzinību.

Sveicam skolēnus ar sasniegto un paldies skolotājai Evitai Valdbergai par ieguldīto darbu!

Sasniegumi novada vācu valodas olimpiādē

12. aprīlī notika novada olimpiāde vācu valodā 8. klasēm, kurā Kevins Sekers (7.b klase, skolotāja Rita Jakovļeva) ir izcīnījis 1. vietu.

Sveicam Kevinu ar sasniegto, paldies skolotājai Ritai par ieguldīto darbu!

Dalība karikatūru zīmēšanas konkursā “Pa-smejies!”

IMG_20230315_120934 IMG_20230315_120923

Jau trīspadsmito gadu pēc kārtas Ķekavas novadpētniecības muzejs rīkoja karikatūru zīmēšanas konkursu “Pa-smejies!”.  Tā moto šogad bija “Apzinies sevi dabā!”.
Konkursā piedalījās divas mūsu skolas 8.a klases skolnieces. Annija Putna ar darbu “Kaķis brīdina!” un Marta Mača ar darbu “Sapņu ūdens trauks” aktualizēja sabiedrībā un ikdienā esošas problēmas.
Meitenes par piedalīšanos konkursā saņēma pateicības.
Paldies skolotājai Ievai Volanei par meiteņu sagatavošanu un iedrošināšanu piedalīties konkursā!

Sasniegumi latviešu valodas un literatūras olimpiādē

9. februārī tiešsaistē norisinājās latviešu valodas un literatūras olimpiādes II posms 8. - 9. klasei, kurā Kaiva Annika Avotiņa (8.b klase, skolotāja Indra Ozoliņa) ieguva atzinību.
Sveicam Kaivu Anniku ar sasniegto, paldies skolotājai par ieguldīto darbu!

Sasniegumi datorikas olimpiādē

24. martā norisinājās Aizkraukles novada olimpiāde datorikā 6. – 8. klasei. Šogad olimpiāde norisinājās neierasti, jo skolēni darbojās jauktās komandās – katru komandu pārstāvēja skolēni no divām dažādām skolām. Komanda “Dzeņi”, ko pārstāvēja 6. a klases skolnieks Jēkabs Lodītis un 7.b klases skolniece Karlīna Lodīte kopā ar komandas biedriem no A. Upīša Skrīveru vidusskolas, ieguva 1. vietukomanda “Izvirdums”, ko pārstāvēja 8.b klases skolnieces Laura Lorita Buševica un Alita Paļuga kopā ar komandas biedriem no Aizkraukles novada vidusskolas, ieguva 2. vietu, komanda “Mākonīši”, ko pārstāvēja 6.b klases skolniece Sanita Siņica un 7.a klases skolniece Luīze Teterovska kopā ar komandas biedriem no Aizkraukles novada vidusskolas, ieguva 3. vietu un komanda “Lāstekas”, ko pārstāvēja 6.b klases skolnieks Reinis Bērziņš un 7.b klases skolnieks Kristaps Krūmiņš kopā ar komandas biedriem no I. Gaiša Kokneses vidusskolas, ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājām – Ingrīdai Bērziņai, Vinetai Platgalvei, Evitai Valdbergai, par ieguldīto darbu!

Sasniegumi novada matemātikas olimpiādē

10. martā notika novadu (II posma) olimpiāde matemātikā 5. – 8. klasēm, kurā Armands Striķis (5.a klase, skolotāja Ingrīda Bērziņa) un Karlīna Lodīte (7.b klase, skolotāja Aiva Igaune) ieguva 2. vietu, Evita Pujāte (5.b klase, skolotāja Ingrīda Bērziņa), Renārs Valdbergs (5.a klase, skolotāja Ingrīda Bērziņa) un Sanita Siņica (6.b klase, skolotāja Ingrīda Bērziņa) ieguva 3. vietu.

Paldies skolēniem un skolotājām par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādei!

Sasniegumi latviešu valodas un literatūras olimpiādē

1. februārī tiešsaistē norisinājās latviešu valodas un literatūras olimpiādes II posms 11. – 12. klasēm, kurā Edīte Visocka (12. klase, skolotāja Silga Stučka) ieguva 1. vietu un Samanta Ērgle (12. klase, skolotāja Silga Stučka) ieguva 2. vietu.

Edīte Visocka ir uzaicināta piedalīties olimpiādes III posmā!

Sveicam jaunietes ar sasniegto, paldies skolotājai par ieguldīto darbu un vēlam veiksmi Edītei olimpiādes nākamajā kārtā 3. aprīlī!

Panākumi konkursa “Gribu būt mobils!” pusfinālā

8.b komanda Gribu būt mobils pusfināla I vietas ieguvējasGribu būt mobils_ pusfināla diploms_1.v.

27. februārī mēs, 8.b klases skolnieces Justīne Riekstiņa, Alita Paļuga, Ramona Ivanova un Elija Muceniece, devāmies uz Ogri, lai piedalītos CSDD rīkotā konkursa “Gribu būt mobils!” pusfināla sacensībās, kur sacentāmies ar 10 labākajām Bauskas reģiona komandām. Mājās par mums īkšķus turēja vēl viena konkursa dalībniece – Loreta Paļuga. Startējām ar komandas nosaukumu “Drošās ceļinieces”.

Vairāku stundu garumā dalībnieki pierādīja un parādīja savas zināšanas un prasmes ceļu satiksmes noteikumos. Prezentējām arī savu mājas darbu – par drošiem un nedrošiem cilvēku ieradumiem ceļu satiksmē.

Mums, dalībniecēm, uzdevumi šķita interesanti, āķīgi un radoši. Ļoti patika konkursa vadītāja Kārļa Anitena atraktīvais vadīšanas stils. Ieguvām interesantu pieredzi un pārliecinājāmies par to, cik liela nozīme ir prasmei uzstāties auditorijas priekšā un to darīt bez pierakstu palīdzības. Konkursā bija iespēja pārbaudīt komandas saliedētību un esam gandarītas, ka tieši komandas uzņēmība, cīņas gars un saliedētība, mums ļāva izcīnīt I vietu pusfinālā un jau 28. martā pārstāvēt savu skolu fināla sacensībās starp labākajām Latvijas skolu komandām!

Pļaviņu vidusskolas 8.b klases skolniece Justīne Riekstiņa