Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: video

Dalība atklātajā olimpiādē/konkursā “Uzdrīkstos, domāju, radu 2022”

Pļaviņu vidusskolas komanda “ZĒ paaudze” sešu skolēnu sastāvā: Armands Striķis (4.a kl.), Renārs Valdbergs (4.a kl.), Agrita Andersone (4.a kl.), Evita Pujāte (4.a kl.), Reinis Bērziņš (5.b kl.) un Sandis Rāviņš (5.b kl.) piedalījās Latvijas Universitātes Prātnieku laboratorijas komandu olimpiādē “Uzdrīkstos, domāju, radu”.

Lasīt vairāk

Skolēnu novēlējumi svētkos


“I.am.I” – Es esmu es, esmu daļa no pasaules

Pļaviņu vidusskolā 2021. gada septembra un oktobra mēnešos tika īstenots biedrības “IN-LAAT” organizētais izzinošs un personības izaugsmi veicinošs projekts “I.am.I”. Katru dienu īpašs uzsvars tika likts uz dalībnieku personības izaugsmi, motivāciju, savu spēju attīstīšanu, iejušanos jaunā kolektīvā un pārliecību par saviem talantiem. Projekta uzdevums bija palielināt jauniešu motivāciju turpināt formālo izglītību un veicināt viņu aktīvu līdzdalību sabiedrības procesos. Lasīt vairāk…

Sveiciens divpadsmitajiem

Sveiciens 9. klašu absolventiem

9. klašu sveiciens skolotājiem izlaiduma dienā

9.a_apsveikums_skolotajiem

21. februāris – Starptautiskā dzimtās valodas diena

21. februārī pēc UNESCO iniciatīvas visā pasaulē atzīmē Starptautisko dzimtās valodas dienu, lai izceltu valodas nozīmi ikdienas komunikācijā, pašizpausmē, sabiedrības veidošanā, zināšanu apgūšanā un tālākā nodošanā. Šajā dienā UNESCO aicina novērtēt valodu un kultūru daudzveidību, kas bagātina un saliedē sabiedrību un veicina starpkultūru dialogu. Latvijas valsts prezidents Egils Levits ir sagatavojis īpašu videouzrunu skolotājiem un skolēniem, uzsverot dzimtās valodas vērtību un nozīmi katra cilvēka personības un pasaules uztveres veidošanā.

Skolēnu pašpārvaldes sveiciens svētkos

Ekoskolas sveiciens Ziemassvētkos

Ekoskola aicina svinēt Ziemassvētkus dabai draudzīgā veidā un dāvanas tuviniekiem darināt pašu rokām, kā arī svētku noskaņas radīšanai izvēlēties dabas materiālus un videi draudzīgus Ziemassvētku dekorus!

Skolēnu mācību uzņēmumi Ziemassvētku gaidīšanas laikā

Tuvojas Ziemassvētki. Atkal ir aizsteidzies vēl viens gads. Esot attālinātā mācību procesā, šogad nevarēja noritēt tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš. Skolēni ir reģistrējuši savus uzņēmumus, ģenerējuši preču idejas un uzsākuši ražošanu. Mainās pasaule un maināmies arī mēs! Lai iepazītos ar skolēnu veikumu, šogad piedāvājam skolēnu veidotas reklāmas precei un uzņēmumam. Lasīt vairāk…