Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: fotogalerija

Prieks par iegūto pieredzi

Decembra sākumā skaistu pārsteigumu sagādāja  9.a klases skolniece Guna Elīte, kura arī bija pieteikusies erudīcijas konkursama „Gudrs, vēl gudrāks” 9. klašu grupā. Lasīt vairāk.

Prieks par pasauli, kuru iespējams izmainīt

2017. gada 1. semestris ir bijis nozīmīgs ikvienam, kas bijis spējīgs mainīties, to mudinu darīt skolēnus, vecākus  un sevi. Kas paveikts? Par ko priecājos, kas veicams? Atbildes meklēsim kopā. Gads iesākās ar jaunu tradīciju, tika apkopoti rezultāti 5 nominācijās, kuru rezultātu apkopošanā līdzdalības iespēja bija gan vecākiem, gan viņu bērniem. Tā skolēni un vecāki saņēma  unikālas organiskā stikla balvas. Nominācijā „Klases erudīts” balvu saņēma Una Ivanova nominācijā „Klases aktīvists” – Samanta Jansone, nominācijā „Košais” –  Sanita Placēna, nominācijā „Klases sportists” – Mikus Briežkalns, bet nominācijā „Vecāku guru” balvu saņēma lieliska ģimene  Eva un Māris Lasmaņi. Nominanti bija gandarīti, droši vien kādam bija arī sajūta,ka nav novērtēts, taču konkurss turpinās, iespējas ir dotas visiem. Lasīt vairāk. 

Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēnu mācību uzņēmumi Ziemassvētku tirdziņā!

Pļaviņu novada ģimnāzijā jau par tradīciju ir kļuvis skolēnu mācību uzņēmumu  Ziemassvētku tirdziņš. Tā ir iespēja skolēniem  parādīt savas ieceres, iesākto darbu, gūt jaunas idejas un iedvesmu .  Arī šajā mācību gadā 19.decembrī skolēni un skolas darbinieki varēja izbaudīt  Ziemassvētku tirdziņa gaisotni un svētku noskaņu. Lasīt vairāk

5.-12.klašu skolēnu radošais konkurss „Mana oriģinālā Ziemassvētku egle”

Tuvojoties gada nogales svētkiem, ekoskola sadarbībā ar vides ministriju aicināja iesaistīties 5.-12.klašu skolēnus radošā konkursā „Mana oriģinālā Ziemassvētku egle”, pašu spēkiem izgatavojot Ziemassvētku eglīti no otrreizējām izejvielām un nevajadzīgām lietām. Lasīt vairāk

Ziemassvētku pasākums 1.- 4.klasēm

22.decembrī sākumskolas skolēni ar klašu audzinātājiem un vecākiem pulcējās Ziemassvētku pasākumā „Ziemassvētku dāvana”. Šogad īpašu dāvanu svētkos bija sarūpējuši skatuves runas un teātra pulciņa bērni, kuri rādīja savu veikumu 1. semestrī – I. Krustkalnes lugu „Ziemassvētku dāvana”. Palīdzot klašu rūķiem, šušuļiem, ziemeļbriežiem un folkloras kopas meitenēm, tika uzburta pasaka par kāda zēna piedzīvojumiem Ziemassvētkos, meklējot ilgi gaidīto lielo svētku dāvanu. Pēc izrādes pie savām dāvanām tika arī čaklākie skolēni un visi klašu audzinātāji. Lai katram svētkos izdodas saņemt to, ko visvairāk kāro, bet visiem kopā spēt radīt mazus svētkus arī ikdienā!

9.-12. klašu Ziemassvētku pasākums „Viens pats lidostā”

Atzīmes jau izliktas, un skolā valda īpaša, burvīga gaisotne. Arī 9.-12.klašas kopā ar audzinātājām ir gatavas Ziemassvētku svinībām, bet ir tikai viens šķērslis – nav skolas pašpārvaldes prezidenta, jo viņš vēl ir ASV. Un tā ir likteņa ironija, ka tieši todien tiek atcelti tiešie reisi uz Latviju. Ar Skype videočata palīdzību noskaidrojām, ka Gintam, lai ātrāk tiktu uz Latviju, būs jāiegriežas Brazīlijas, Ķīnas, Grieķijas un Krievijas lidostās. Kā jau parasti pirms Ziemassvētkiem, visās lidostās notiek dažādi pasākumi, lai sagaidītu svētkus. Kamēr Gints ceļoja uz mājām, pārējie varēja virtuāli paviesoties katrā no šīm valstīm. Ceļojums, kas līdzinājās pasakai, beidzās laimīgi, un Gints, lai gan ar nokavēšanos, tomēr paspēja uz skolas Ziemassvētku pasākumu. Visus klātesošos priecēja skolas “Blice”, un jaukā atmosfērā ar dejām un atrakcijām svētki turpinājās līdz pat pusnaktij.

Fotogrāfijas no Ziemassvētku pasākuma 5.- 8.klasēm

Kad naktis ir visgarākās un zvaigznes visspožākās… Kad egles mežā sāk izstarot brīnišķu zaļu gaismu….. Jā, jā,  tieši tad ir klāt tie īstākie svētki.

Ieklausies, kā tas skan – svētki…. Neviens zvaniņš neskan tik jauki….. Svētki, un ja vēl Ziemassvētki! Lasīt vairāk.

Ziemassvētku ieskaņas koncerts “Mazu brīdi pirms …!”

ziema_3Vai Jums nešķiet, ka Ziemassvētki ar katru gadu pienāk arvien ātrāk? Un vai nešķiet, ka laiks pirms Ziemassvētkiem ir īpašāks? Ne gadiem, ne sabiedriskajam stāvoklim, ne ieņemamajam amatam nav nozīmes… Brīnumainā kārtā Ziemassvētku laiks mūs katru dara baltāku, iecietīgāku, saprotošāku, vismaz domās- arī labāku un tīrāku. Lasīt vairāk 

Zinību diena

Mēs paņemam vasaras sapņus un dālijas pieliekam klāt. Pie dālijām asteru ziedus, lai 1.septembris līksmojot nāk! Pirmais septembris…. Pirmā skolas diena, iespējams, kādam pirmais skatiens, pirmais vārds ceļā uz sasniegumiem. Nu jau tradicionāli Zinību dienā skolas priekšā kā bišu spiets viens pēc otra caur ziedu arku ierodas Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni, skolotāji, vecāki. Mazos pirmklasniekus pie rokas ieved jau rūdītie divpadsmitie. Ar uzrunu un laba vēlējumiem skolēniem, viņu vecākiem, vecvecākiem, skolotājiem un skolas darbiniekiem pasākumu atklāja skolas direktore Ilze Luksa, veiksmi un panākumus jaunajā mācību gadā novēlēja Pļaviņu novada domes priekšsēdētājs Aigars Lukss, izglītības darba speciāliste Inese Saulīte, skolas padomes priekšsēdētāja Nora Osipauska. Skaļi un svinīgi ieskandinot skolas zvanu, visi tika aicināti uz pirmo klases stundu šajā mācību gadā. Ik reizi, uzsākot jauno mācību gadu, tiek uzsākts jauns dzīves etaps, kuru pavada jaunas apņemšanās un cerības. Lai daudz izturības, mazliet veiksmes, pacietības, zināšanu! Lai rudens mums neliek vilties savā krāšņumā un bagātībā, un vasarā uzkrātās enerģijas pietiktu līdz pavasarim!

Zinību diena fotogrāfa J.Nagļa fotogrāfijās:

Jaunsargu vasara

jaunsardze Pļaviņu novada jaunsargu vienība aktīvi darbojās arī vasarā. Šogad Pļaviņu novada ģimnāzijas devīto klasi pabeidza septiņi jaunsargi, no kuriem lielākā daļa turpinās mācības šajā skolā, kā arī turpinās jaunsardzes apmācības.

Lasīt vairāk