Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: fotogalerija

Konkurss “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”

Esam iesaistījušies “Zaļā josta” rīkotajā radošajā konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”. Mūsu skolu konkursā pārstāv četru meiteņu komanda – Elīza un Ērika Made no 3. b klases, Kate no 6. b klases un Una no 7. b klases. Lasīt vairāk…

Radošo darbu konkursa “Zaļais restarts” otrā sezona

Noslēgusies Latvijas Zaļā punkta rīkotā radošo darbu konkursa “Zaļais restarts” otrā sezona. Konkursā piedalījušās vairāk nekā 200 skolas no visas Latvijas un saņemti 395 darbi, kuros skolēni piešķīruši nolietotajām lietām otru dzīvi. Desmit labākie darbi saņems balvas no Latvijas Zaļā punkta, “Skrīveru saldumiem” un “LIDO”. To skaitā esam arī mēs – 6. b klase!
Ar Latvijas Zaļā punkta konkursa “Zaļais restarts” otrās sezonas rezultātiem var iepazīties šeit.

Konkurss “Balsis 2019”

IMG_0455

Kā jau katru gadu, pavasarim tuvojoties, vokālo ansambļu konkurss “Balsis” ir atkal ieskandināts ar skaistām, jaunu autoru uzrakstītām, kolektīvu vadītāju aranžētām dziesmām. Šogad mēs, sākumskolas ansamblis, 8. martā devāmies uz Zemgales reģiona ansambļu skati Bauskā.
Konkursā kolektīviem bija jādzied trīs dziesmas, no kurām divām bija jābūt bez pavadījuma. Drīkstēja izmantot tikai mūzikas instrumentus bez noteikta skaņu augstuma. Tas šogad bija jauninājums. Manuprāt, šis muzicēšanas uzdevums bija ļoti grūts, jo acapella dziedājums parāda, cik noturīgi katrs spēj nodziedāt izvēlēto dziesmu.
Mēs esam gandarītas, ka starp 22 Latvijā dziedošajiem vokālajiem ansambļiem, ir izskanējis arī Pļaviņu novada ģimnāzijas nosaukums. Sāķumskolas ansamblis konkursā ieguva 2. pakāpes diplomu.
Paldies meitenēm par cītīgo darbu, gatavojoties valsts rīkotajam konkursam!

Ansambļa vadītāja Kristiāna Balode

“Erudīts 2019” vidusskolēniem

2019. gada 5. marta pēcpusdienā vidusskolas skolēni pulcējās skolas svinību zālē uz ikgadējo konkursu “Erudīts 2019”. Konkursā piedalījās: Violeta Adamoviča, Karīna Davidova, Letīcija Janoviča, Anete Kapteine, Lelde Elīna Pitjukeviča, Rūdis Ruciņš – Vējiņš, Kristiāna Dedela. Ar konkursa rezultātiem var iepazīties šeit.
Lasīt vairāk…

Zemgales reģionālā zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) konference

Lai rosinātu skolēnu interesi par mūsdienu zinātnes un sabiedrības procesiem, veicinātu viņu kritisko domāšanu un ievirzītu skolēnus akadēmiskajām studijām augstskolā un zinātniski pētnieciskajai darbībai, kā arī paplašinātu skolēnu redzesloku savas turpmākās karjeras izvēlē, Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni 10. un 11. klases laikā izstrādā savu zinātniskās pētniecības darbu. 11. klasē notiek darba aizstāvēšana, bet labākie darbi tiek prezentēti starpnovadu konferencē un arī reģionālajā konferencē. Lasīt vairāk…

Izglītības izstādes „Skola 2019” apmeklējums

Šī gada 1. martā Pļaviņu novada ģimnāzijas 12. klases skolēni Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros apmeklēja nozīmīgāko izglītības iespēju pasākumu Latvijā 25. starptautisko izglītības izstādi „Skola 2019”. Lasīt vairāk…

Ekoskolu Ziemas forums 2019

No 22. Līdz 24. februārim Valmieras sākumskolā norisinājās Vides izglītības fonda organizētais Ekoskolu Ziemas forums, kurā pulcējās vairāk nekā 200 dalībnieku no visas Latvijas. Lasīt vairāk…

“Sporto visa klase” 4. klašu apakšgrupas sacensības

Projekta “Sporto visa klase” ietvaros 27. februārī Salā norisinājās sacensības stafetēs, kurās piedalījās mūsu skolas 4. klašu komandas.
Azarts, komandas biedru atbalsts un sportotprieks pavadīja skolēnus, audzinātājas un sporta skolotājus visas dienas garumā.

Radošo darbu konkursa “Mans bērnības stāsts” apbalvošanas pasākums Rīgā

21. martā Dzimtās valodas dienas ietvaros Rīgā notika ikgadējā Valsts valodas aģentūras radošo darbu konkursa “Mans bērnības stāsts” apbalvošanas pasākums.
Konkursā piedalījās ne tikai skolēni no Latvijas, bet arī ārzemju latviešu skolām Briselē, Ņūdžersijā, Mineapolē. 1. – 4. klašu grupā 78 darbu konkurencē, 4.b klases skolnieces Lauras Loritas Buševicas darbs tika izvirzīts starp 10 labākajiem, kuri tika uzaicināti uz apbalvošanu.
Aizkustinoši izskanēja radošie darbi Latvijas Leļļu teātra skatuves aktieru lasījumā. Laura Lorita saņēma atzinību, dāvaniņas un atziņu, ka ir vērts piedalīties šādos konkursos, gūstot pozitīvas emocijas par ieguldīto darbu.

Klases audzinātāja Sarmīte Meldere

“Mana dzīve mūzikā”

21. februārī Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni apmeklēja karjeras atbalsta pasākumu Pļaviņu Mūzikas skolā “Mana dzīve mūzikā”. Pasākumu vadīja divi talantīgi mūziķi, interesantas un radošas personības – fagotists Jānis Semjonovs un flautiste Maija Zandberga. Lasīt vairāk…