Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: šahs

Pļaviņu novada šaha čempionāts

Šahs, Pļaviņu novada ģimnāzija

Sestdien, 29. februārī, aizvadīts Pļaviņu novada šaha čempionāts 2020, kurā piedalījās arī mūsu skolas skolēni un nostartēja ar labiem panākumiem. Apsveicam 1. vietu ieguvējus: Vilmāru Apolonu (9.b) un Ēriku Madi Saliņu(4.b), kā arī 2. vietas ieguvēju Ediju Īvānu (2.b) un 3. vietas ieguvēju Haraldu Eriksonu (2.b).
Paldies skolēniem par ieguldīto darbu gatavojoties sacensībām un vecākiem par atsaucību!

Anita Seikovska, šaha pulciņa vadītāja

Skrīveros šaha turnīrs noslēdz šī gada sezonu

Šaha cienītāji svētdien, 24. novembrī, sacentās divās grupās – pieaugušo un skolēnu grupā.
Šoreiz ceļojošo kausu uz Pļaviņām atveda 5.b klases skolniece Elija Muceniece, atstājot aiz sevis 2.a klases skolnieku Arvīdu Osipausku, bet 3. vietu ieguva 4.b klases skolnieks Kristers Mucenieks. Paldies par piedalīšanos 2.b klases skolniekam Haraldam Eriksonam. Lasīt vairāk…

Šahs Skrīveros

bty20. oktobrī notika Skrīveru novada ceļojošā kausa izcīņas turnīrs.
Sveicam mūsu skolas 2.a klases skolnieku Arvīdu Osipausku, kurš ieguva 1. vietu.
Paldies vecākiem par atbalstu!

Anita Seikovska, šaha pulciņa vadītāja

Latvijas skolu šaha olimpiāde

Latvijas skolu šaha olimpiādes Zemgales reģiona finālā Jelgavā 16. aprīlī tikās dalībnieki no 20 skolām. Mūsu skolu pārstāvēja Dzintars Leončiks (2.a), Elija Muceniece (4.b) un Edgars Osipausks (5.b). Lasīt vairāk…

Skolu šaha olimpiādes fināls

sahs2018041315. maijā Rīgā, Juglas vidusskolā notika skolu šaha olimpiādes fināls, kurā starp 220 dalībniekiem piedalījās arī Zemgales reģiona 2. vietas ieguvējs, mūsu skolas 4.b klases skolēns Edgars Osipausks.
Latvijas labākos šahistus uzrunāja finanšu ministre Dana Reizniece- Ozola un basketboliste Anete Jēkabsone- Žogota. Viņas novēlēja labus panākumus un uzsvēra, cik labs sporta veids ir šahs, ka tam ir liela nozīme loģiskās domāšanas attīstībai.
Edgaram nācās spēlēt ar skolēniem, kuri apmeklē šaha skolas un jau ir ieguvuši sporta klases. Bija iespēja spēlēt simultanta spēles ar Latvijas šaha izlases dalībniecēm.Edgars spēlēja ar Latvijas vairākkārtēju čempioni Katrīnu Ameriku.
Brīvajos brīžos bija iespēja izklaidēties sporta atrakciju laukumā.
Par piedalīšanos finālā un simultanta spēlē Edgars saņēma šaha federācijas medaļu un diplomus.

Anita Seikovska, šaha pulciņa vadītāja.

Notika reģionālās šaha sacensības Jelgavā

sahs20180413

Sacensību mērķis bija noskaidrot labākos šahistus Zemgalē. Sacensības notika Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā 10. aprīlī. Mūsu skolu pārstāvēja 6 dalībnieki: Kristers Mucenieks(2.b), Ērika Made Saliņa(2.b), Elija Muceniece(3.b), Kaiva Annika Avotiņa(3.b), Edgars Osipausks(4.b) un Markuss Jablonskis(6.a).
Izcili startēja 4.b klases skolēns Edgars Osipausks. Viņš ieguva 2. vietu un tika izvirzīts uz Valsts mēroga sacensībām Rīgā .
Ļoti labi startēja 3.b klases skolniece Elija Muceniece, iegūstot 4. vietu. Viņai punktu skaits bija vienāds ar 3. vietas ieguvēju, diemžēl bija zemāks koeficients, kuru noteica datorprogramma .
Markusam un Elijai bija iespēja piedalīties simultantspēlē ar šaha čempionu Normundu Miezi. Viņš vienlaicīgi spēlēja ar 15 dalībniekiem un visus uzvarēja.
Paldies visiem dalībniekiem, vecākiem, kuri ieguldīja darbu, gatavojot bērnus sacensībām.
Paldies šoferim Jurim, kurš mūs pacietīgi izvadāja.

Anita Seikovska, šaha pulciņa vadītāja.

Šaha kauss

Svētdien, 26. novembrī noslēdzās ceļojošā šaha kausa turnīrs Skrīveros, kurā piedalījās skolēni no Aizkraukles, Pļaviņām un Skrīveriem.
Skolēnu grupā no mūsu skolas Edgars Osipausks (4.b) izcīnija 2. vietu. Elijai Muceniecei (3.b) 3. vieta un Markusam Jablonskim (6.a) atzinība.
Paldies dalībniekiem, Edgara mammai, kura atbalstīja bērnus un ar savu transportu nogādāja līdz sacensību vietai, kā arī pati piedalījās turnīrā un ieguva 3. vietu.

Anita Seikovska, šaha pulciņa vadītāja.