Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Fotogalerija

Viļņa Plūmes piemiņas stipendija – Pļaviņu vidusskolas absolventam

Ilggadējā Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja Viļņa Plūmes ģimene pirms divpadsmit gadiem izveidoja īpašu piemiņas stipendiju centīgāko, uzņēmīgāko un talantīgāko Aizkraukles pilsētas un novada jauniešu izglītošanai labākajās Latvijas augstskolās, sniedzot finansiālu atbalstu. Stipendijas mērķis ir ik gadu nodrošināt vismaz viena talantīga jaunieša studijas viņa izvēlētā profesijā. Šogad pirmoreiz stipendijas saņēmējs tika izraudzīts no jaunizveidotā Aizkraukles novada absolventiem.

Lasīt vairāk

2021./2022. mācību gada izlaidumi Pļaviņu vidusskolā

Smaržo peonijas, jasmīni un meijas…
Pļaviņu vidusskolā izlaidums ir viena no skaistākajām tradīcijām, kas 18. jūnijā pulcēja absolventus, skolotājus, vecākus un viesus uz trīs izlaidumiem – šī bija svētku diena 9.a klasei, 9.b klasei un 12. klasei.

Lasīt vairāk

Pavasara svētki sākumskolā

Zinību svētki

Dalība atklātajā olimpiādē/konkursā “Uzdrīkstos, domāju, radu 2022”

Pļaviņu vidusskolas komanda “ZĒ paaudze” sešu skolēnu sastāvā: Armands Striķis (4.a kl.), Renārs Valdbergs (4.a kl.), Agrita Andersone (4.a kl.), Evita Pujāte (4.a kl.), Reinis Bērziņš (5.b kl.) un Sandis Rāviņš (5.b kl.) piedalījās Latvijas Universitātes Prātnieku laboratorijas komandu olimpiādē “Uzdrīkstos, domāju, radu”.

Lasīt vairāk

Baltā galdauta svētki

Pēc divu gadu pārtraukuma šogad, 3. maijā, skolas Sporta zālē sanāca visa skolas saime, lai kopīgi atzīmētu Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienu. Mūsu svētki notika pie tautisko jostu līkločiem rotāta, balta galdauta klāta galda ar katras klases sarūpēto smaržīgo pīrāgu groziem.

Lasīt vairāk

Turpinot sportiskās tradīcijas. Olimpiskā diena 2022

Turpinot ikgadēju tradīciju, arī šogad Pļaviņu vidusskolas skolēni un skolotāji piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētajā Olimpiskajā dienā. Šī diena tika atklāta skolas stadionā ar svinīgu Olimpiskā karoga pacelšanu un veiksmes vēlējumiem, klātesot visam skolas kolektīvam. Pirms sacensībām un stafetēm iesildījāmies ar Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu, pievienojoties Vislatvijas vingrotāju saimei.

Lasīt vairāk

Tikšanās ar uzņēmēju Janu Zubricku

Īsi pirms Lieldienām ar Pļaviņu vidusskolas 9. – 12. klašu skolēniem tikās SIA “Stikla serviss” valdes locekle Jana Zubricka. Jauniešiem bija iespēja izzināt pieredzes stāstu uzņēmējdarbībā, uzdot interesējošos jautājumus un papildināt savu redzesloku karjeras jomā. Pārdomas raisīja Janas Zubrickas ieteikumi par prasmi prezentēt sevi, par attieksmi pret darāmo darbu, par to, cik svarīgi ir neapstāties savā izglītības ceļā.

Lasīt vairāk

Tikšanās ar Dinu Gailīti

Ikviena demokrātiska valsts lepojas ar savu konstitūciju jeb valsts pamatlikumu.
Latvijas valsts konstitūcijas apzīmēšanai speciāli radīts vārds – “satversme”. To darinājis viens no jaunlatviešu kustības līderiem Atis Kronvalds, pamatodams jaunvārda “satversme” izveidošanu ar to, ka “cilvēki tādēļ pieņēmuši likumus, lai tiem būtu vajadzīgā laikā, kur patverties, lai tiem būtu tversmes.”

Lasīt vairāk

Žetona vakars. Ik reizi citādāk …

Viss atkārtojas. Ja ne viss, tad daudz kas – noteikti. Gadalaiki. Lietus un saules dienas. Sniegputeņu laiks un mirkļi, kad sejā sitās skarbs vējš. Putnu kliedzieni virs Daugavas, pēdas labsajūta, iekāpjot jūnija zīdaini mīkstajā dārza zālē… Tas viss jau justs, un justs! Justs dienu no dienas, gadu no gada. Un tomēr – ik reizi justs citādāk. Ik reizes – atšķirīgi. Skatiens, skumjas, spīts, sapnis….Justs, un justs! Justs dienu no dienas, gadu no gada. Taču – ik reizi citādāk.

Lasīt vairāk