Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: karjeras izglītība

Hokejs. Latvija. Veiksme.

Hokeja elpa maijā pārņem visu pasauli un Latvija joprojām lepojas ar savas valstsvienības pagājušā gada Pasaules čempionāta panākumiem, kad iedzīvotāji pulcējās pie Brīvības pieminekļa, lai sagaidītu mūsu hokejistus – bronzas medaļu ieguvējus.

Lasīt vairāk

Atvērto durvju diena Aizsardzības akadēmijā

image005

Aicinām visus interesentus, jo īpaši topošos studentus, pieteikties uz ATVĒRTO DURVJU DIENU un noskaidrot visu par studiju iespējām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā!

Lasīt vairāk

Apgūsti profesiju Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikumā!

IMG-20240326-WA0001 Jekabpils_Barkava_uznemsana

16.04.2024. plkst. 10.00 – 12.00 tikšanās notiks meistarklašu formā.

Pieteikšanās uz visiem pasākumiem ir obligāta, zvanot 26110272 vai rakstot dace.licite@jak.lv

SkillsLatvia 2024

A3 SkillsLatvia 2024 plakāts9. un 10. maijā jau septīto reizi Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā, notiks nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2024! Tas pulcēs vairāk nekā 120 audzēkņus no 30 profesionālās izglītības iestādēm, kuri sacentīsies 20 prasmju konkursos.

Aicinām skolēnus, viņu vecākus, pedagogus un citus interesentus apmeklēt SkillsLatvia 2024 un iepazīt profesionālās izglītības iespējas!
Ieeja pasākumā un autostāvvieta bez maksas.

LU un RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža viesojas PV

Jauno gadu sākam ar apņemšanos, vasaru ar domām par atpūtu. Ko domājam, gaidot pavasari? Pareizi – domājam par nākamo profesiju. Lai šo izvēli padarītu vieglāku un saprotamāku skolēnam, Pļaviņu vidusskolā februārī viesojās Latvijas Universitātes (LU) un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžas pārstāvji. Tikšanās atziņas: studiju dzīve nav iedomājama bez ārpusstudiju aktivitātēm; izbraukuma lekcijas rada izpratni par skolas vai profesijas specifiku; tikšanās reizē tiek saņemta pilnīgāka informācijas par interesējošo jomu. Tieši šādos sadarbības momentos ir iespēja uzdot jautājumus un uzreiz saņemt atbildi, bet praktiska darbošanās ir liels tikšanās pluss. Ko darīt ar iegūto vai apstiprināto informāciju? Ieteikums! Apdomāt, varbūt papildus apmeklēt Starptautisko izglītības izstādi “Skola 2024″, kura sākas 24. februārī, tad pieņemt lēmumu par savām nākotnes izvēlēm un profesiju.

Skolotāja Aiga Bērziņa

Par rītdienu domā jau šodien!

kas-tev-jaauzina

Visefektīvākais veids, kā plānot karjeru, ir ņemt vērā visus būtiskākos nosacījumus – savas vēlmes un dotības, darba tirgus nosacījumus un izglītības iespējas. Ir varīgi, lai profesija ir Tev piemērota un sniedz gandarījumu. Lai izvēlētos šādu profesiju, ir jānoskaidro, kas tevi motivē, kādi ir tavi dotumi un stiprās puses, jāapzinās arī savi trūkumi un ierobežojumi. Piedāvājumā arī šogad izstāde Skola 2024 – 23. – 25. februāris; SkillsLatvia – 9. un 10. maijs; Ēnu diena 2024 – 4. aprīlis.
Izpēti iespējas un sāc rīkoties!

Jauniešus aicina pieteikties vasaras nometnei ASV

Vidusskolas vecuma jaunieši aicināti piedalīties bezmaksas nometnē BAFF Līderības Akadēmija 2024, lai jau nākamajā vasarā dotos uz ASV un iegūtu neaizmirstamu pieredzi mēneša garumā. Līdz 20. janvārim programmai aicināti pieteikties aktīvi un mērķtiecīgi skolēni, kuriem ir interese par inovācijām, mākslīgo intelektu un uzņēmējdarbību, kā arī vēlme atklāt un attīstīt savus talantus.

Lasīt vairāk

Humanitārā akadēmija jauniešiem

Daugavpils Universitātes Humanitāro un sociālo zinātņu fakultātes (HSZF) jauniešu interešu izglītības skola “Humanitārā akadēmija jauniešiem” (HAJ) aicina 9. – 12. klases skolēnus iesaistīties aktivitātēs, kas sāksies 2023. gada 16. decembrī. Visas nodarbības notiks attālināti video konferenču platformā Zoom.

Lasīt vairāk

TSI Karjeras diena 2023 un Atvērto lekciju nedēļa

No 23. oktobra līdz 27. oktobrim TSI (Transporta un sakaru institūts) aicina ikvienu interesentu, kas domā par tālākām studijām, nākt un izbaudīt studenta dzīvi TSI!
Nedēļas garumā norisināsies dažādas lekcijas un praktiskās nodarbības – gan auditorijās, gan laboratorijās, kuru laikā noteikti uzzināsi daudz jauna un varēsi izmēģināt sevi nākotnes profesijā!
Vairāk informācijas un pieteikums šeit.

TSI Zinātnieku nakts 2023: esi soli tuvāk nākotnei!

TSI aicina ikvienu interesentu uz aizraujošu Zinātnieku nakti – ikgadēju pasākumu, kas notiek visā Eiropā un arī Latvijā.
Zinātnieku nakts ir iespēja ne tikai iepazīties ar zinātnes nozares inovācijām un panākumiem, bet arī iedvesmoties jauniem sasniegumiem!
Iedvesmojies šogad kopā ar mums – apmeklē TSI Zinātnieku nakti un piedalies aizraujošā programmā:
Apgūsti praktiskas iemaņas meistarklasēs!
Kad? 29.septembrī plkst.17:00 (ekskursijas skolām pēc iepriekšējas pieteikšanas) un no plkst.18:00 līdz 22:00 (individuāli apmeklējumi)
Kur? Lomonosova iela 1, Rīga

Lasīt vairāk