Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: karjeras izglītība

TSI Zinātnieku nakts 2023: esi soli tuvāk nākotnei!

TSI aicina ikvienu interesentu uz aizraujošu Zinātnieku nakti – ikgadēju pasākumu, kas notiek visā Eiropā un arī Latvijā.
Zinātnieku nakts ir iespēja ne tikai iepazīties ar zinātnes nozares inovācijām un panākumiem, bet arī iedvesmoties jauniem sasniegumiem!
Iedvesmojies šogad kopā ar mums – apmeklē TSI Zinātnieku nakti un piedalies aizraujošā programmā:
Apgūsti praktiskas iemaņas meistarklasēs!
Kad? 29.septembrī plkst.17:00 (ekskursijas skolām pēc iepriekšējas pieteikšanas) un no plkst.18:00 līdz 22:00 (individuāli apmeklējumi)
Kur? Lomonosova iela 1, Rīga

Lasīt vairāk

 

“Delfi” aicina skolēnus pieteikties žurnālistikas skolai #Storygram

Storygram_delfi

Turpinot īstenot vīziju par ieinteresētu sabiedrību, “Delfi” jau ceturto gadu pēc kārtas kopā ar Baltijas Mediju izcilības centru organizē bezmaksas žurnālistikas skolu vidusskolēniem #Storygram. Atbalstu programmas īstenošanai sniedz Nīderlandes Karalistes vēstniecība Latvijā.

Aicinām pieteikties 9.–12. klašu audzēkņus, kuri savu nākotni plāno saistīt ar medijiem, kā arī ikvienu, kurš vēlas ielūkoties žurnālistikas ikdienā un pilnveidot savas medijpratības prasmes. #Storygram skolas dalībnieki programmas laikā veidos dažādus žurnālistikas darbus pieredzējušo “Delfi” profesionāļu pavadībā, apgūstot mūsdienīgu, uzticamu un uz ieinteresētu sabiedrību vērstu žurnālistiku. Mācību noslēgumā skolēnu veidotie darbi tiks publicēti “Delfi” un nodoti lasītāju vērtēšanai.

Lasīt vairāk

RBS ielūdz uz atvērto durvju dienu

RBS_Atvērto_durvju_dienaPievienojies Riga Business School (RBS) Atvērto durvju dienai tiešsaistē un uzzini, kā RBS var palīdzēt Tev attīstīties! Reģistrējies tagad un pievienojies pasākumam Zoom platformā 13. novembrī plkst. 11:00.

Karjeras nedēļa 26. – 30. oktobris

Karjeras nedēļa šogad notiek tiešsaistē. Vairāk informācijas šeit.

123Plakats_jaunieši_28.10Plakats_vecaki_27.10

Vecākiem paredzētas animācijas, kurās ietvertas biežāk pieļautās kļūdas, iesaistoties bērna karjeras jautājumu risināšanā:

Karjeras_ieteikumi_vecakiem_1 Karjeras_ieteikumi_vecakiem_2