Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: konkurss

Konkurss „Teci, teci, valodiņa 2017”

2. decembrī Rīgā Latviešu biedrības namā norisinājās XXI stāstnieku konkurss „Teci, teci, valodiņa 2017”.
Lasi vairāk

3. vieta literāro darbu konkursā

111Ceturtdien, 2017. gada 30. novembrī, kopā ar savu latviešu valodas un literatūras skolotāju Veltu Rulli devāmies uz literārā konkursa, veltīta Andreja Upīša 140. jubilejai, laureātu apbalvošanas pasākumu Skrīveros. Zīmīgi, ka pasākums bija ieplānots tieši Andrejdienā.

Lasi vairāk

Konkurss „100 vēstures mirkļi novadā – vietas un cilvēki”

Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere rīko konkursu Latvijas skolu 10. – 12. klašu skolēniem
100 vēstures mirkļi novadā – vietas un cilvēki
Lasi vairāk

Latvijas nākotne … Eiropā

Vidzemnieks, mecenāts un starptautiskās organizācijas “ONE” Jaunatnes vēstnieks Beļģijā Uldis Šalajevs ir izsludinājis Latvijas mēroga eseju konkursu “Latvijas nākotne … Eiropā” jauniešiem.
Lasi vairāk

Konkurss Vēsture ap mums

Katra diena mums piedāvā dažādas iespējas, sniedz izaicinājumus. Mums atliek tikai izdarīt izvēli.
Cienījamie skolēni, aicinu piedalīties konkursā, kurā jūs noteikti iegūsiet jaunas zināšanas, prasmi, bet pats galvenais – pierādīsiet un sapratīsiet, ka vēsture neveidojas kaut kur tālu tālu, bet tepat , un vēsturi veidojam mēs.
Labprāt atbildēšu uz jūsu jautājumiem un sniegšu padomu konkursa darbu sagatavošanā!

SKOLĒNU PĒTĪJUMU KONKURSS -1

Vēstures skolotāja Iveta Krastiņa

Liec savam pedagogam pasmaidīt!

LIZDA konkurss skoleniem studentiem
Nolikums Liec savam pedagogam pasmaidit 2017-1

Konkurss

TUESILV konkursa plakāts

Konkurss “Ko Tev nozīmē apvienotā Eiropa?”

Skolēniem ir iespēja piedalīties video konkursā “Ko Tev nozīmē apvienotā Eiropa?”, ko izsludinājis Eiropas Komisijas paplašināšanās ģenerāldirektorāts. Konkursā var piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 15 gadiem. Skolēniem, nofilmējot savu pieredzi un izklāstot savu viedokli vienas minūtes ilgā video, ir iespēja laimēt ceļojumu uz Briseli. Darbi jāiesniedz līdz šā gada 10.aprīlim.
Plašāka informācija šeit: http://ec.europa.eu/enlargement/news_corner/video_competition/index_en.htm

Konkurss “Pārspēj CSDD reklāmu – 2015!”

CSDD

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), biedrība “Go Beyond” un apdrošināšanas kompānija ”If” aicina 9.-12. klašu skolēnus piedalīties konkursā “Pārspēj CSDD reklāmu – 2015!”. Konkursa laikā jaunieši tiek aicināti izveidot videoklipu, kura tēma ir “Velosipēdista uzvedība ceļu satiksmē!”.
Konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodama šeit.
Konkursa videoklipa saite un aizpildīta pieteikuma anketa jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: linda@gobeyond.lv līdz 2015. gada 30. marta plkst. 23.59.
Konkursa video vērtēs CSDD, “Go Beyond” un ”If” pārstāvji. Savu viedokli būs iespēja paust arī pašiem konkursa dalībniekiem, balsojot par, viņuprāt, labākajiem darbiem. Apkopojot žūrijas un konkursa dalībnieku vērtējumus, tiks noskaidroti trīs labāko autoru komandas, kas saņems naudas balvas no apdrošināšanas kompānijas “If”. Kopējais balvu fonds ir 600 EUR.

Mājturības konkurss Koknesē

Sākas pats burvīgākais un pasakainākais Ziemassvētku laiks… Jebkuriem svētkiem nepieciešams gatavoties savlaicīgi!
25. novembrī notika Kokneses un Pļaviņu starpnovadu Mājturības un tehnoloģiju konkurss „Ziemassvētku rotājumi”, kurā mūsu skolu pārstāvēja četri  8.b klases skolnēni – D.T Saviča, V.Cukanova, M. Kļaviņš, A. Lakstīgala. Uz konkursu devāmies kopā ar skolotāju Ievu Volani. Jau novembrī sākām gatavoties konkursam, jo līdzi vajadzēja vest savu mājas darbu – eglīšu rotājumus! Vēlējāmies būt oriģināli un tādēļ izmēģinot jaunu tehniku ar līmi, diegiem un dziju, tika izgatavotas ļoti smalkas Ziemassvētku zvaigznes, sniegpārsliņas un zvaniņi. Tika tamborēti arī rūķi, kas var būt eglītes rotājums vai dekors dāvanas iesaiņojumam! Zēni līdzi veda eņģelīšus, kurus izgrieza no finiera!
Konkursa uzdevums arī bija tāds pats, kā mājas darbs – gatavot eglītes rotājumus. Domājam, ka pats skaistākais eglīšu rotājums ir tradicionālās bumbas. Kā katru bumbu padarīt unikālu? Konkursa laikā Vineta un Daniela Tīna no stieplītēm, lentītēm, pērlītēm un dažādiem dabas materiāliem izveidoja atšķirīgas bumbas, ar kurām tad izrotāja eglīti! Zēni Arti un Miks gatavoja kopdarbu – kokā grieztus eņģelīšus!
Konkursā D.T Saviča ieguva 3.vietu un V.Cukanova 1.vietu, savukārt par mājas darbiem D.T Saviča ieguva 1. vietu un V.Cukanova 3. vietu.
Zēni gan par mājasdarbiem, gan par izveidoto darbu uz vietas ieguva pateicības par piedalīšanos konkursā.
Mūsuprāt, šādus konkursus ir jārīko biežāk, jo tas ir labs veids kā smelties idejas no citiem jauniešiem, īstenot savas idejas un iepazīties ar cilvēkiem.

8.b klases skolniece Vineta Cukanova