Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: konkurss

DJ Konkurss/ Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022

Latvijas skolu Ziemas festivāls nav iedomājams bez skolēnu DJ konkursa – tas notiek arī šogad! Varbūt tieši kāds mūsu skolas audzēknis iegūs galveno balvu – paša radīta DJ miksa atskaņošana Radio TEV ēterā un Radio TEV dāvanu komplektu vairāk kā 100 EUR vērtībā.

DJ Konkursa nosacījumi skolēniem:

  1. Jāizveido 10 minūšu DJ miksu, kas līdz 2. februārim jānosūta organizatoriem elektroniski: ronalds.rezais@lsfp.lv;
  2. Pieteikumā jānorāda skolēna vārds un uzvārds, telefona numurs, pārstāvētā skola un, ja ir, arī skatuves vārds;
  3. Pieteikumā skolēnam jāpievieno sava fotogrāfija un DJ pieredzes apraksts, interesējošais darbības virziens, kā arī – jānorāda mīļākā DJ vārds.

DJ miksu jāiesniedz līdz 2. februārim.
Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit: https://ej.uz/LSZF_djkonkurss vai LSFP mājaslapā: https://lsfp.lv/festivals/djkonkurss.

Karikatūru zīmēšanas konkurss “Pa-smejies!”

Jau trīspadsmito gadu pēc kārtas Ķekavas novadpētniecības muzejs rīko skolēnu karikatūru zīmēšanas konkursu “Pa-smejies!”, kurā ik gadu piedalās skolēni no visas Latvijas. Šogad aicinām skolēnus uzzīmēt karikatūru, šaržu vai komiksu par tēmu: “Melnais kaķis ceļo uz Marsu”. Uzzīmētos konkursa darbus pieņem līdz 2022.gada 14.martam.
Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Sasniegumi stāstnieku konkursā “Teci, teci, valodiņa 2021”

15. novembrī video formātā norisinājās stāstnieku konkursa ”Teci, teci, valodiņa 2021” Piedaugavas novada pusfināls, kurā Kate Kondrāte (9.b, skolotāja Silga Stučka), Kaiva Annika Avotiņa (7.b, skolotāja Laura Avotiņa), Līva Avotiņa (4.b, skolotāja Laura Avotiņa), Kendija Štrikmane (5.a, skolotāja Sandra Silirova), Lote Ošlapa (3.b, skolotāja Sarmīte Kļaviņa) ieguva I pakāpi, Viviāna Ozola (5.b, skolotāja Sandra Silirova) ieguva II pakāpi.

No 13.-17. decembrim norisinājās stāstnieku konkursa ”Teci, teci, valodiņa 2021” fināls Rīgā, kurā Kate Kondrāte un Kaiva Annika Avotiņa ieguva II pakāpi.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājām par ieguldīto darbu!

Mācos krāt un tērēt gudri

Swedbank Latvia Finanšu institūts izsludināja konkursu “Mācos krāt un tērēt gudri”, kurā aicināja piedalīties sākumskolas skolēnus, lai aktualizētu finanšu pratību sākumskolā (kā naudu iespējams plānot, sakrāt un arī gudri tērēt). Skolēni piedalījās un izmantoja Swedbank radītos mācību materiālus nodarbībās “Trīs krājkases”, “Sapņiem ir jākrāj” un “Iepirkšanās diena”. Konkursā 3.a klases skolēni iesniedza radošo darbu ar nosaukumu “Naudas vērtību atslēgas”.

Lasīt vairāk

Aicinājums piedalīties un līdzdarboties radošā konkursā – Iepakojuma kastes pārvērtības!

Konkursa_plakāts_Iepakojuma kastes pārvērtības_ 2021

Pēdējās desmitgades laikā ir būtiski pieaudzis radītais izlietotā iepakojuma, tostarp kartona kastu, apjoms Eiropā un Latvijā. Kā viens no veicinošiem faktoriem ir strauji augošā tiešsaistes tirdzniecības attīstība, kuras rezultātā pirkumi tiek iesaiņoti papildu kastēs. Kartons ir zemas kvalitātes makulatūra, tā pārstrādes iespējas ir ierobežotas.

Konkursa ietvaros kopā tiks meklētas radošas idejas, kā kartona kastēm rast praktisku otrreizēju pielietojumu.

Lasīt vairāk

Eseju konkurss jauniešiem par Gustava Zemgala un viņa laikabiedru devumu Latvijai

Eseju konkurss

Lai mūsdienu skolu jauniešos veicinātu interesi par Valsts prezidentu Gustavu Zemgalu un viņa laikabiedriem, aicinātu domāt par vērtībām, ko tie sava mūža laikā aizstāvēja un apliecināja, Gustava Zemgala 150. jubilejas gadā tiek izsludināts eseju konkurss “Gustavs Zemgals un laikabiedri: vēsturiskais devums un vērtības nākotnei” ar balvu fondu 1000 EUR apmērā.

Lasīt vairāk

RTU BIF SP konkurss “PAPĪRA TILTI 8″

Jau 8. gadu pēc kārtas RTU BIF SP rīko konkursu “PAPĪRA TILTI”, sniedzot ikkatram skolēnam (1.-12. klase), tehnikuma audzēknim un studentam iespēju iejusties “inženiera ādā”! Pasākuma koncepts- konkursa dalībnieks (vai dalībnieku komanda līdz 3 cilvēkiem) uzbūvē papīra tiltu no 50 A4 papīra loksnēm un 2 līmes zīmulīšiem, kuru pasākuma organizatori noslēguma tiešraidē slogo, pārbaudot tā stiprību.

Lasīt vairāk

Radio NABA aicina piedalīties fotokonkursā “Tīkls”

Par godu LR6 – Latvijas Universitātes Radio NABA 19. dzimšanas dienai tiek izsludināts fotokonkurss ar tēmu “Tīkls”. Žūrijas 19 izvēlēti labākie darbi piedalīsies skatītāju simpātiju balsojumā portālā lsm.lv, kā arī dosies ceļojošajā fotoizstādē “19×19″. Trīs konkursa labāko fotogrāfiju autori saņems papildus Radio NABA sadarbības partneru balvas.

Lasīt vairāk

Radošs tehnoloģiju konkurss “Ventspils IT izaicinājums”

Flajers-01

Ventspils Digitālais centrs un Ventspils pilsēta jau sesto reizi izaicina Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skolēnus parādīt savas prasmes un zināšanas radošā tehnoloģiju lietošanā un cīnīties par vēl nebijušu naudas balvu fondu 15 000 EUR!
Konkurss notiks divās tiešsaistes kārtās, tāpēc ikviens var būt pārliecināts, ka veiksmes gadījumā būs iespēja turpināt cīņu finālā.
Konkursā aicināti piedalīties 1. – 12. klases skolēni. Skolēniem jāizveido 3 cilvēku komanda un jāpiesaista savai komandai pieaugušais, kas var būt gan skolotājs, gan kāda dalībnieka vecāks.
Šogad naudas balvas paredzētas arī aktīvākajām skolām katrā vecuma grupā un papildus godalgotajām vietām tiks izvēlēta arī žūrijas simpātija – komanda, kas ir parādījusi kvalitatīvu sniegumu, bet pēc punktu kopsummas nav ierindojusies starp trīs labākajām.
Pieteikšanās termiņš tiek pagarināts par vienu nedēļu – līdz 19. novembrim (ieskaitot).
Papildus informācija atrodama šeit: www.adre.se/itizaicinajums2021, kā arī konkursa mājas lapā www.ventspilsitc.lv.

Konkurss “Jaunais medijs 2021″

konkurss-Jaunais-medijs