Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: konkurss

Labklājības ministrija aicina balsot par radošajā konkursā “Vienlīdzība” iesniegtajiem skolēnu darbiem

Labklājības ministrijas rīkotajā radošajā konkursā “Vienlīdzība”, kas mudināja jauniešus no iekļaujoša un cilvēciska skatpunkta palūkoties uz cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, bērniem ar funkcionāliemtraucējumiem, kā arī bērniem, kuri palikuši bez vecāku aprūpes, iesniegts necerēti liels radošo darbu skaits – 369 oriģināli un interesanti darbi.

Lasīt vairāk

Konkurss “Es lepojos!”

ES LEPOJOS_Patriotu_menesis_1.11.2022.

Patriotu mēnesī no 1. līdz 30.novembrim norit konkurss “ES LEPOJOS”.
Konkursa mērķis ir Latvijas valstiskuma apziņas veicināšana, lepnuma par Latvijas tautu un patriotisko jūtu stiprināšana, apzinoties mūsu valstī dzīvojošo cilvēku nozīmīgumu un ieguldījumu Latvijas valstiskuma veidošanā.
Piedalies konkursā “ES LEPOJOS”, iesniedz savu darbu līdz 15.11.2022. un cīnies par vērtīgam balvām!
Konkursā var piedalīties Latvijas vispārizglītojošo izglītības iestāžu 6. līdz 12.klašu skolēni.
Jaunieši var piedalīties individuāli vai komandās līdz 3 cilvēkiem.

Vairāk informācijas šeit.

Konkurss “Papīra tilti 9″

10. novembrī jau devīto reizi tiks rīkots konkurss “Papīra tilti”. Konkursā aicinātas piedalīties komandas 3 skolēnu sastāvā. Dalībnieku komandu uzdevums ir ierobežotā laikā no 50 A4 izmēra papīra lapām, līmes zīmuļa un papīra naža uzkonstruēt tiltu, kas izturētu pēc iespējas lielāku slodzi.

Lasīt vairāk

Zaļā josta aicina piedalīties radošā konkursā “Viens zaļš darbs Latvijai”

Plakāts_Radošais_konkurss_Viens_zaļš_darbs_Latvijai

Domā globāli, rīkojies lokāli – ar šādu vadmotīvu “Zaļā josta” šogad izsludina radošo konkursu 2022./2023. mācību gada sezonā. Projekta virsmērķis ir veicināt atkritumu šķirošanu, resursu taupību, dabas saudzēšanu un sekmēt aprites ekonomiku pašmājās, tādējādi rūpējoties par visas mūsu planētas nākotni.

Lasīt vairāk

 

Konkurss “Eiropas Savienības ieguldījums Tavā drošībā!”

plakats_konkursa

Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Eiropas Savienības māju laikā no 17. oktobra līdz 21. novembrim izsludina bērnu zīmējumu konkursu “Eiropas Savienības ieguldījums Tavā drošībā!”

Konkursā aicināti piedalīties Latvijas pirmsskolas izglītības iestāžu sagatavošanas grupu vecuma bērni (5 – 7 gadi) un  1. – 9. klašu skolēni.

Lasīt vairāk

LDz aicina piedalīties radošā konkursā “Redzi sliedes – nopauzē!”

Konkurss Redzi sliedes - nopauze plakāts

Vai vēlaties kopā ar savu klasi bez maksas doties uz jaunatklāto zinātnes centru “Vizium” Ventspilī vai apmeklēt Dzelzceļa muzeju Rīgā un pēc tam kopīgi noskatīties kādu no jaunākajām kino filmām? Ja atbilde ir jā, aicinām piedalīties konkursā “Redzi sliedes – nopauzē!”, kuru organizē “Latvijas dzelzceļš”! Īpašas balvas gaida arī skolotājus.

Lasīt vairāk

Izglītības projekts “Gribu būt mobils”

Arī šajā mācību gadā VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” īsteno projektu “Gribu būt mobils”. Izglītības projekta “Gribu būt mobils” mērķis ir veicināt 6.-8. klašu skolēnos izpratni par apdraudējumiem un riskiem ceļu satiksmē, mudināt izprast savus pienākumus, identificēt drošas rīcības soļus un spēt atbilstoši rīkoties. Projekts noteikti sniegs atbalstu arī skolotājiem, piedāvājot inovatīvu, mūsdienīgās mācību metodēs balstītu izglītojošo materiālu interneta vidē, nodrošinot pēctecīgu zināšanu un prasmju, kas nepieciešamas drošai dalībai mūsdienu mainīgajā ceļu satiksmē, veidošanos un attīstību.

Lasīt vairāk

Erudīcijas konkursa “Es visu zinu!” 3. sezona ir klāt!

9. – 12. klašu skolēnu erudīcijas konkursa “Es visu zinu!” 3. sezona norisināsies no 26. oktobra līdz nākamā gada 22. aprīlim sadarbībā ar vēstures skolotāju Edgaru Bērziņu.

Dalībnieki var pieteikties vienam līdz trīs erudīcijas konkursa ceturtdaļfināliem. Lai pieteiktos dalībai, ir jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa. Sīkāka informācija par pieteikšanās kārtību un laikiem ir pieejama galerijas “Art Platz” mājaslapā un konkursa nolikumā

Lasīt vairāk

Radošs tehnoloģiju konkurss

LV_itc_2022

LV_Tiessaistes_pasakums

Starts tiek dots jau septītajam konkursam “Ventspils IT izaicinājums 2022”. Konkurss skolēniem dod iespēju radoši izpausties, apliecināt savu varēšanu starptautiskā, Baltijas valstu, mērogā un cīnīties par ievērojamu naudas balvu fondu – turpat 13 000 EUR. Šogad organizatori ir parūpējušies arī par gaidītu ziņu – konkursa fināls atgriežas klātienē, Ventspilī.

Lasīt vairāk

Radošo darbu konkurss “Vienlīdzība”

unnamedLabklājības ministrija aicina ikvienu skolēnu, īpaši 7. līdz 12. klases jauniešus, iesaistīties radošo darbu konkursā “Vienlīdzība”.
Darbu iesniegšana konkursam notiek līdz 4. novembrim.

Lasīt vairāk