Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: konkurss

Atklātā olimpiāde – konkurss “Uzdrīksties! Domā! Radi!”

Pļaviņu vidusskolas komanda “Līdzsvars”, kuras sastāvā bija seši skolēni – Armands Striķis (5.a kl.), Renārs Valdbergs (5.a kl.), Agrita Andersone (5.b kl.), Evita Pujāte (5.b kl.), Milana Dauškane (4.b kl.) un Atis Ivanovs (4.b kl.) – piedalījās Latvijas Universitātes (LU) Starpnozaru izglītības inovāciju centra (SIIC) rīkotajā atklātajā olimpiādē “Uzdrīksties! Domā! Radi!”.

Lasīt vairāk

Starptautiskā matemātikas konkursa “Ķengurs 2023” rezultāti Pļaviņu vidusskolā

attels pie raksta

Katru gadu martā visā pasaulē tiek organizēts starptautiskais matemātikas konkurss “Ķengurs” ar devīzi „Matemātika visiem”, ar mērķi – veicināt matemātikas popularitāti un paaugstināt skolēnu interesi par šo aizraujošo zinātni.

Šajā gadā konkursā starp  17767 Latvijas skolu 2. – 12. klašu dalībniekiem bija arī  45 mūsu skolas skolēni.

Katrs skolēns, kurš piedalījās konkursā, saņem sertifikātu, kurā redzama vieta savā klašu grupā skolā un vieta valstī.

Lasīt vairāk

Stopkadru filmiņu konkurss / festivāls “Galda lampa”

Galda lampa afiša

Aicinām piedalīties stopkadru animācijas filmiņu konkursā 1. – 9. klašu skolēniem!
Izmanto telefonu, izveido filmiņu, nosūti – saņem balvu!
Tēma – “Skolas durvis aizveras. KAS TĀLĀK?”
Nolikums šeit.

Eiropas eksāmens 2023

Eiropas eksāmens ir tiešsaistes tests, kurā no 7. līdz 9. maijam, svinot Eiropas dienu, aicinām piedalīties gan mazus, gan lielus. Kā katru gadu, mudinām pieteikt savu skolu, klasi dalībai Eiropas eksāmenā un piedalīties pārsteiguma balvu izlozē. Pieteikšanās saite šeit.

Gatavojoties Eiropas eksāmenam, norisināsies konkurss, kas 1.–3. un 4.–6. klases skolēniem palīdzēs pilnveidot zināšanas par daudzveidīgo Eiropu. Konkursā var piedalīties gan visa klase kopā, gan katrs skolēns individuāli.

Vairāk informācijas šeit.

Ļauj savam talantam uzmirdzēt!

Ļauj savam talantam uzmirdzēt! Piesakies šovam “X Faktors”!

Kanāls TV3 atklāj grandiozus jaunumus – jau rudenī pie skatītājiem atgriezīsies pasaulslavenais muzikālais šovs “X Faktors” ar tā piekto jubilejas sezonu. Dalībai šovā tiek aicināti muzikālie talanti no visas Latvijas, kuri ir gatavi uzdrīkstēties un piepildīt savu sapni!

Lasīt vairāk

Konkurss skolām “Traki droša klase”

BALTA Drošības akadēmija un CSDD aicina 1.‒6. klašu skolēnus un viņu skolotājus pieteikties  konkursam “Traki droša klase”.
Konkursa uzdevum – radīt video par drošu pārvietošanos ar sporta un atpūtas inventāru (skrituļslidām, skrituļdēli, skrejriteni) vai velosipēdu.

Lasīt vairāk

 

Atmiņu stāstu konkurss jauniešiem

afisa_atminu_stastu_konkurss

Jauniešu biedrība “SOLIS” sadarbībā ar biedrību “Pērses krasts” un platformu MISIJA KOKNESE organizē atmiņu stāstu konkursu “Reiz senos laikos…”! Ja esi Aizkraukles novada jaunietis vecumā no 13-25 gadiem, šis konkurss ir domāts Tev.

Tavs uzdevums – parunājies ar tuviniekiem par to, kas interesants noticis viņu bērnībā un jaunībā un iesūti mums savu vecāku vai vecvecāku:

Tas var būt interesants atgadījums vai piedzīvojums, blēņu stāsts, neparasts notikums vai skaista atmiņa.

Lasīt vairāk

Konkurss skolēniem – iepazīstiet elektroierīču jaudu un laimējiet balvas!

Latvijas skolēnu erudīcijas konkurss “FIZMIX Eksperiments” un ELEKTRUM LV izaicina skolēnus! Iepazīstiet elektroierīces un to jaudas, domājiet par energoefektivitāti un laimējiet balvas!

Lasīt vairāk

 

Konkurss “Erudīts” 3.- 4. klases skolēniem

13. aprīļa pēcpusdienā, pēc garāka pārtraukuma, norisinājās 3. un 4. klašu konkurss “Erudīts”. Konkursā piedalījās 7 komandas. Patīkami satraukti skolēni gatavojās konkursam – 3.a klasi pārstāvēja komanda “Rūķīši” , 3.b klasi komandas “Gudrās pūces” un “Aktīvās meitenes”, 4.a klasi pārstāvēja komandas “Kosmonauti” un “Zvaigznes” un 4.b klasi komandas “Spožie” un “MOŽA”.

Lasīt vairāk

Fizikas festivāls

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Rīgā, Hanzas peronā 15. aprīlī notika konkursa “Fizmix Eksperiments” pusfināls. Arī mūsu skolas komanda nolēma piedalīties šajos fizikas svētkos, kur varēja izbaudīt dažnedažādas aktivitātes, kas saistītas ar fiziku un dabaszinātnēm.

Paralēli pusfinālam “Jauno fiziķu skolas” lektori vadīja lekcijas par kvantu fiziku. Notika arī diskusija par to, kam jānotiek, lai augtu eksakto zinātņu popularitāte, jo šajā ziņā situācija Latvijā ir sliktākā Eiropā – šo virzienu izvēlas arvien mazāk jauniešu, akcentēja fiziķis Mārcis Auziņš.

Saulainā, pavasarīgā diena kvalitatīvi tika pavadīta burvīgā gaisotnē.

Izsaku pateicību skolēniem: Sofijai Pakalkai (9.a kl.), Viviānai Jaudzemai (9.a kl.), Nikolai Krūmiņai (9.a kl.), Keitai Kristiānai Brūniņai (9.b kl.) un Rolanam Adašķevičam (9.a kl.) par piedalīšanos šajā konkursā.

Anita Seikovska, fizikas skolotāja