Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: konkurss

Konkurss skolēniem “Esi par Latviju. Piemini barikādes.”

Deg ugunskuri.
Tie nav ugunskuri!
Tur sārtas buras cauri naktij slīd.
Deg ugunskuri.
Tie nav ugunskuri!
Tie mūsu sapņi cauri tumsai spīd.

 /“Nakts uz Barikādēm” Māra Zālīte/

2021. gada janvārī apritēs 30 gadi, kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad Latvijas neatkarības atbalstītāji aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem.
Skolas Politklubs un vēstures skolotāja Iveta Krastiņa aicina 5.-12. klašu skolēnus piedalīties konkursā “Esi par Latviju. Piemini barikādes.”
Vēlam veiksmi konkursā!

Skolas Politkluba prezidente Paula Evelīna Ķerķe

Konkursa noteikumi un jautājumi šeit.

Karikatūru zīmēšanas konkurss “Pa-smejies!”

Jau divpadsmito gadu pēc kārtas Ķekavas novadpētniecības muzejs rīko skolēnu karikatūru zīmēšanas konkursu “Pa-smejies!”, kurā ik gadu piedalās skolēni no visas Latvijas. Šogad konkursa tēma “Dižķibele-mājsēde!”. Uzzīmētos konkursa darbus pieņem līdz 2021.gada 19.martam.
Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

UWC stipendiju konkurss 10. – 11. klašu skolēniem ir atklāts!

0001

Sācies ikgadējais konkurss vidusskolēniem mācībām UWC (United World Colleges) skolās visāpasaulē. Drosmīgi, zinātkāri un sabiedriski atbildīgi 10. un 11. klašu skolēni ir aicināti pieteikties konkursā, lai iegūtu stipendiju mācībām UWC (United World Colleges) skolu tīklā. Lasīt vairāk…

Radio NABA aicina piedalīties fotokonkursā “DISTANCE”

Par godu LR6 – Latvijas Universitātes Radio NABA 18. dzimšanas dienai tiek izsludināts fotokonkurss ar tēmu “Distance”. Žūrijas 18 izvēlēti labākie darbi dosies ceļojošajā fotoizstādē “18×18″, kā arī piedalīsies skatītāju simpātiju balsojumā Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vienotajā ziņu portālā lsm.lv. Trīs konkursa labāko fotogrāfiju autori saņems papildus Radio NABA sadarbības partneru balvas, tajā skaitā no festivāla LABA DABA 2021.
Fotokonkurss izaicina kā topošo, tā esošo fotomākslinieku radošumu un viņu fotoaparātu objektīvus. Pieteikties dalībai šajā konkursā iespējams līdz š.g. 9. novembrim (ieskaitot).
Konkurss paredzēts visām vecuma grupām un tajā viens dalībnieks var iesniegt 1 – 2 fotogrāfijas. Visa informācija par konkursu pieejama https://www.naba.lv/fotokonkurss.

Konkursss “Dati ir vērtība – sargā tos!”

dati

Konkursā aicinātas piedalīties jauniešu komandas – 6 jaunieši katrā komandā, vecumā no 13 līdz 17 gadiem.
Pieteikums konkursam jāiesniedz elektroniski līdz 2020. gada 23. oktobrim!
Konkursa nolikums un pieteikšanās forma pieejama šeit.
Lasīt vairāk…

Skolēnus aicina izstrādāt reklāmu Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 aplikācijai

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) izsludina konkursu skolēniem, aicinot veidot radošos darbus – reklāmas projektus Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 (Uzticības tālrunis) jaunās aplikācijas popularizēšanai. Reklāmas projekti jāveido, izvērtējot savai vecuma grupai piemērotākās idejas un risinājumus. Darbus var veidot dažādās tehnikās – audio vai video reklāma, vides reklāmas makets utt.
Konkursā var piedalīties ikviens vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādes skolēns vai audzēknis, sākot no 7. klases. Lasīt vairāk…
Konkursa nolikums.

Konkurss “Mūsu mazais pārgājiens 2020”

Sākoties jaunajam mācību gadam, Zemkopības ministrija (ZM) izsludina jau par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei “Mūsu mazais pārgājiens”, un šogad konkurss notiks jau četrpadsmito reizi. Konkursā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki.
Šāgada konkursa „Mūsu mazais pārgājiens 2020” mērķis ir iepazīt un izpētīt meža nozari no kultūrvēsturiskā viedokļa, un tā moto ir “Atceries, izzini un pilnveidojies, veicinot Latvijas attīstību un izaugsmi”.
Ar konkursa “Mūsu mazais pārgājiens 2020″ nolikumu var iepazīties šeit.

Bosch Latvija pirmo reizi izsludina konkursu skolēnu amatniecības prasmju veicināšanai

Apgūsti prasmes ar Bosch

Nolūkā rosināt skolēnu interesi par amatnieka profesiju, iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģijām, kā arī sniegt praktisku atbalstu Latvijas skolām, kuras īsteno Mājturības un tehnoloģijas programmu, Bosch Latvija pirmo gadu organizē konkursu skolām “Apgūsti prasmes ar Bosch”
Konkursa uzvarētāji – vispārējās un profesionālās izglītības iestādes – iegūs savā īpašumā Bosch elektroinstrumentus sekmīgākam darbam jaunu projektu realizēšanai:
1. vieta – Bosch elektroinstrumenti 1000 EUR vērtībā;
2. vieta – Bosch elektroinstrumenti 800 EUR vērtībā;
3. vieta – Bosch elektroinstrumenti 600 EUR vērtībā.
Lasīt vairāk…

Video konkurss “Radi. Dari. Aizsargā.”

Plakāts_25.09.2020

4.-12. klašu skolēni tiek aicināti izstrādāt video, kas rosina respektēt un aizsargāt zīmolus, jaunus izgudrojumus un dizainu. Radīto video iesniegšana konkursam “Radi. Dari. Aizsargā.” turpinās līdz 25. septembrim. Lasīt vairāk…

Apsveicam!

Zīmējumu konkursā “Sibīrijas bērni” vidējā grupā (11 – 14 gadi) 3. vietu ieguva Pļaviņu novada ģimnāzijas 6.a klases skolniece Katrīna Puškeļa. Apbalvošanas pasākums notika 14. jūnijā Rīgas pilī. Apsveicam Katrīnu ar panākumiem konkursā! Lasīt vairāk…