Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: konkurss

Konkursss “Dati ir vērtība – sargā tos!”

dati

Konkursā aicinātas piedalīties jauniešu komandas – 6 jaunieši katrā komandā, vecumā no 13 līdz 17 gadiem.
Pieteikums konkursam jāiesniedz elektroniski līdz 2020. gada 23. oktobrim!
Konkursa nolikums un pieteikšanās forma pieejama šeit.
Lasīt vairāk…

Skolēnus aicina izstrādāt reklāmu Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 aplikācijai

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) izsludina konkursu skolēniem, aicinot veidot radošos darbus – reklāmas projektus Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 (Uzticības tālrunis) jaunās aplikācijas popularizēšanai. Reklāmas projekti jāveido, izvērtējot savai vecuma grupai piemērotākās idejas un risinājumus. Darbus var veidot dažādās tehnikās – audio vai video reklāma, vides reklāmas makets utt.
Konkursā var piedalīties ikviens vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādes skolēns vai audzēknis, sākot no 7. klases. Lasīt vairāk…
Konkursa nolikums.

Konkurss “Mūsu mazais pārgājiens 2020”

Sākoties jaunajam mācību gadam, Zemkopības ministrija (ZM) izsludina jau par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei “Mūsu mazais pārgājiens”, un šogad konkurss notiks jau četrpadsmito reizi. Konkursā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki.
Šāgada konkursa „Mūsu mazais pārgājiens 2020” mērķis ir iepazīt un izpētīt meža nozari no kultūrvēsturiskā viedokļa, un tā moto ir “Atceries, izzini un pilnveidojies, veicinot Latvijas attīstību un izaugsmi”.
Ar konkursa “Mūsu mazais pārgājiens 2020″ nolikumu var iepazīties šeit.

Bosch Latvija pirmo reizi izsludina konkursu skolēnu amatniecības prasmju veicināšanai

Apgūsti prasmes ar Bosch

Nolūkā rosināt skolēnu interesi par amatnieka profesiju, iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģijām, kā arī sniegt praktisku atbalstu Latvijas skolām, kuras īsteno Mājturības un tehnoloģijas programmu, Bosch Latvija pirmo gadu organizē konkursu skolām “Apgūsti prasmes ar Bosch”
Konkursa uzvarētāji – vispārējās un profesionālās izglītības iestādes – iegūs savā īpašumā Bosch elektroinstrumentus sekmīgākam darbam jaunu projektu realizēšanai:
1. vieta – Bosch elektroinstrumenti 1000 EUR vērtībā;
2. vieta – Bosch elektroinstrumenti 800 EUR vērtībā;
3. vieta – Bosch elektroinstrumenti 600 EUR vērtībā.
Lasīt vairāk…

Video konkurss “Radi. Dari. Aizsargā.”

Plakāts_25.09.2020

4.-12. klašu skolēni tiek aicināti izstrādāt video, kas rosina respektēt un aizsargāt zīmolus, jaunus izgudrojumus un dizainu. Radīto video iesniegšana konkursam “Radi. Dari. Aizsargā.” turpinās līdz 25. septembrim. Lasīt vairāk…

Apsveicam!

Zīmējumu konkursā “Sibīrijas bērni” vidējā grupā (11 – 14 gadi) 3. vietu ieguva Pļaviņu novada ģimnāzijas 6.a klases skolniece Katrīna Puškeļa. Apbalvošanas pasākums notika 14. jūnijā Rīgas pilī. Apsveicam Katrīnu ar panākumiem konkursā! Lasīt vairāk…

Noslēdzies konkurss skolēniem “Brīvība, mana un mūsu”

briivibaAtzīmējot deklarācijas “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” trīsdesmitgadi, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) Tautas frontes muzeja nodaļa un 4. maija Deklarācijas klubs aicināja bērnus un jauniešus piedalīties vizuālo darbu un dzejas konkursā “Brīvība, mana un mūsu” un parādīt, ko viņiem nozīmē brīvības ideja.
Esam lepni, ka arī mūsu skola tika pārstāvēta šajā konkursā. Apsveicam 8.b klases skolnieces Unu Bērziņu ar iegūto 3.vietu vizuālo darbu grupā 8. – 9. klašu posmā un Vendiju Kažemaku ar izcīnīto 3.vietu dzejas darbu grupā 8. – 9. klašu posmā!
Par labākajiem atzītie darbi 3. maijā tiks publicēti virtuālajā izstādē LNVM Tautas frontes muzeja Facebook kontā, kā arī Latvijas Nacionālā vēstures muzeja mājaslapā. Lasīt vairāk…

Bērnu centrs „Pepija” aicina bērnus piedalīties “Garās pupas” dzejoļu konkursā

Biedrība “Ascendum” un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) izsludina dzejoļu konkursu, kurā ar saviem darbiem tiek aicināti piedalīties 5–15 gadus veci bērni un pusaudži no visas Latvijas. Labākie darbi tiks publicēti dzejas gadagrāmatā bērniem “Garā pupa 2020″, kas iznāks septembrī, Dzejas dienu laikā. Lasīt vairāk…

Hansa Kristiana Andersena mākslas darbu konkurss “PAPĪRPASAKAS”

HK.Andersena mākslas darbu konkursa plakāts

”PAPĪRPASAKAS” ir jauns mākslas darbu konkurss skolēniem, kura pamatā ir slavenā dāņu rakstnieka Hansa Kristiana Andersena darbi. Šogad ievērojamajam rakstniekam apritētu 215 gadu, bet viņa daudzajos stāstos, īpaši visā pasaulē labi zināmajās pasakās, tiek apskatītas tēmas, kas sniedzas pāri laikam, vecumam vai tautībai.
Hansa Kristiana Andersena mākslas darbu konkurss “PAPĪRPASAKAS” aicina bērnus vecumā no 7 līdz 15 gadiem radīt savu vizuālo interpretāciju vienai no rakstnieka daudzajām apbrīnojamajām pasakām. Radošais darbs var būt zīmējums, animācijas video, glezna, kolāža vai pat papīra izgriezums – kas bija viena no rakstnieka iecienītākajām nodarbēm – tikai iztēle nosaka robežas! Lasīt vairāk… Konkursa nolikums šeit.

VUGD aicina bērnus piedalīties konkursā “Mans brīvais laiks – saturīgi pavadīts laiks!”

konkurss_VUGD

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests rīko konkursu “Mans brīvais laiks – saturīgi pavadīts laiks!”, aicinot bērnus palidināt zināšanas par ugunsdrošību un rīcību ārkārtas gadījumos.
Konkursa mērķis ir veicināt bērnu izpratni par ugunsdrošības jautājumiem un rīcību bīstamās situācijās, kā arī izglītot par ugunsdzēsēja glābēja profesiju un VUGD darbu.
Konkursa uzdevums ir:
Bērniem no 4 līdz 6 gadu vecumam – zīmējums par tēmu “Sveiciens ugunsdzēsējam glābējam!”.
Bērniem no 7 līdz 10 gadu vecumam – jāizpilda VUGD tests par ugunsdrošību. Tests pieejams šeit.
Bērniem no 11 līdz 14 gadu vecumam – jāizpilda VUGD tests par ugunsdrošību. Tests pieejams šeit.
Konkursa norise no šī gada 2. aprīļa līdz 13. aprīlim.
Lasīt vairāk un iepazīties ar konkursa nolikumu šeit.