Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: konkurss

Jauniešu programmēšanas konkurss “Iegriez pasauli!”

Datorspeles_konkurss

Jauniešu programmēšanas konkurss “Iegriez pasauli!” norisināsies līdz š.g. 30. aprīlim un konkursa mērķis ir konkursa kārtībā noteikt komandu, kas līdz š.g. 1. augustam izstrādās aprites ekonomikas digitālu spēli. Plašāka informācija par konkursa noteikumiem, balvām un darba uzdevums ir skatāms šeit.

Video konkurss skolēniem „Zaķiem pa pēdām”

Zakiem_pa_pedam_bilde_pedas_1920x1080px

Sagaidot pavasara atnākšanu, Latvijas Nacionālais dabas muzejs izsludina video konkursu skolēniem. Tā galvenā tēma ir par gada dzīvnieku izvēlētais pelēkais un baltais zaķis.
Konkursa mērķis ir rosināt skolēnu interesi par Latvijā sastopamajām zaķu sugām, to dzīvesveidu un atšķirībām. Dalība konkursā palīdzēs attīstīt radošumu un tehniskās iemaņas sižeta un tekstu veidošanā.
Konkursā var piedalīties individuāli vai nelielās komandās, iespējams izvēlēties kādu no piedāvātajām tēmām vai attīstīt savu ideju. Lasīt vairāk…

5. – 9. klašu skolēniem – izveido atmiņas spēli!

Spele_Mes2020-2021_Plakats

Kāds bija šis mācību gads? Kopā ar klasi izveidojiet tiešsaistes atmiņas spēli “Mēs 2020/2021″! Jums patīk fotografēt, pavadīt laiku internetā, spēlēt spēles un smieties? Tieši to 5. – 9. klašu skolēniem piedāvā Drossinternets.lv, aicinot veidot savas klases atmiņas spēli! Šis bija īpašs mācību gads, tāpēc aicinām pasmaidīt un kopā ar klasesbiedriem iemūžināt spilgtākās sajūtas, simbolus, priekšmetus, notikumus.
Izvēlēties jebkuru tiešsaistes platformu, izstrādājiet kartīšu vizuālo materiālu un izveidojiet spēli. Un, protams, izspēlējiet to klasē, lai noskaidrotu, kurš ir ātrākais klasesbiedrs ar labāko atmiņu!
Atmiņas spēles un ātruma rekordu iesniedziet līdz 29. aprīlim ej.uz/AtminasSpele
5 uzvarētāji saņems dāvanu kartes EUR 150 vērtībā atpūtas un sporta inventāra iegādei.
Spēles uzdevuma apraksts šeit.

Attālinātās mācīšanās atziņu konkurss “Mācos pats”

PLAKATS_Atzinu konkurss skoleniem MACOS PATSPēdējais gads ikvienam – gan lielam, gan mazam – ir nesis pamatīgas pārmaiņas. Lai noskaidrotu pašu skolēnu redzējumu, kas attālinātās mācīšanās laikā ir grūts un kas patīkams, tiek izsludināts skolēnu atziņu konkurss “Mācos pats!”. Galvenajās balvās skolēniem – trīs jauni portatīvie datori. Lasīt vairāk…
Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Kartes stāstu konkurss skolēniem: Iepazīsti Latviju!

kartes_stastu_konkurss

Konkurss ir lieliska iespēja skolēniem parādīt savu radošumu – līdz 4. aprīlim ar ArcGIS StoryMaps lietotnes palīdzību izveidojot kartes stāstu par brīvi izvēlētu tēmu, saistītu ar Latviju!
24. martā paredzēta otrā atvērtā konsultācija, kurā skolēni var pievienoties, lai uzdotu sev interesējošos jautājumus par kartes stāstu veidošanu (tostarp praktiskus, tehniskus jautājumus), kā arī plašāk uzzināt par darbu iesniegšanu (tiks parādīta kartes stāsta publicēšana un darba iesniegšanas process).
Lai piedalītos konsultācijā, skolēnam nepieciešams reģistrēties: aizpildīt reģistrācijas anketu.

Informācija par konkursa norisi: šeit.

Sacerējumu un zīmējumu konkursi skolēniem

Pēc nedēļas pieminēsim 72. gadadienu kopš 1949. gada 25. marta, šajā vasarā – 80 gadus kopš 1941. gada 14. jūnija deportācijas. Godinot izsūtītos un tos, kuri neatgriezās, fonds “Sibīrijas bērni” izsludina divus konkursus skolēniem un jauniešiem. Lasīt vairāk…

Zīmē uzlīmi konkursā “Koks manā dzīvē”

Konkursu rīko SI Rīgas klubs ar mērķi veicināt jauniešu spējas patstāvīgi darboties, pievērst uzmanību klimata pārmaiņām un rosināt meklēt veidus to mazināšanai, piedāvāt iespēju sevi pilnveidot ārpus skolas mācību programmas, iepazīstot arī jaunus domu biedrus. Konkursā var piedalīties skolēni no 1.–12. klasei. Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Konkurss “Noslēpumainā zinātne”

Noslepumaina_zinatneRTU Bērnu un jauniešu universitāte (BJU) un RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Rūdolfa Cimdiņa Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centrs sadarbībā ar Baltijas Biomateriālu ekselences centru (BBCE)  lūdz pieteikties 8. un 9. klašu skolēnus konkursam “Noslēpumainā zinātne”. Konkurss notiek attālināti no 2021. gada 1.marta līdz 31. maijam.
Lai  pieteiktos konkursam, klases audzinātājam jāaizpilda pieteikšanās anketa līdz 1.martam. Lasīt vairāk…

AS “Grindeks” aicina – piedalies “Grindeks” Prāta turnīrā!

Grindeks-Prata-turnirs-plakatsCienījamie skolotāji un skolēni!
Aicinām piedalīties AS “Grindeks” organizētajā “Grindeks” Prāta turnīrā tiešsaistē!
Lai veicinātu Latvijas vidusskolēnu interesi un erudīciju ķīmijas, farmācijas un medicīnas jomās, kā arī lai veicinātu piedalīšanos erudīcijas spēlēs, vadošais Baltijas farmācijas uzņēmums AS “Grindeks” aicina piedalīties tiešsaistes prāta spēlēs “Grindeks” Prāta turnīrs.
Kad notiks?
·        1. marts – atlases kārta
·        5. marts – pusfināls
·        11. marts – fināls
Visas spēles sāksies plkst. 18.00 un ilgs 1,5 stundu.
Kā piedalīties?
·        Izveido komandu ar 3 līdz 5 cilvēkiem!
·        Sūti komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus un uzvārdus, to klasi, kā arī skolas nosaukumu un adresi uz prata.turnirs@grindeks.lv līdz 2021. gada 24. februārim (ieskaitot)!
·        Piedalies un iegūsti vērtīgas balvas!
·        Dalība bez maksas.
Piedalies un laimē vērtīgas balvas!
Plašāk: https://ej.uz/grindeksprataturnirs

Konkurss „Tīra vide – neatņemama mana un manu vienaudžu Latvijas sastāvdaļa”

LT_konkurss_skolēniem

Lielā Talka izsludina konkursu skolēniem – kļūsti par idejas nesēju zaļas, tīras Latvijas un pasaules veidošanā.
Vislatvijas kustība Lielā Talka un Pasaules Talka rīko konkursu Latvijas skolu 5.-12. klašu skolēniem „Tīra vide – neatņemama mana un manu vienaudžu Latvijas sastāvdaļa”. Konkursa mērķis ir aktualizēt nepieciešamību rūpēties par vidi un saglabāt to tīru un skaistu nākamajām paaudzēm. Konkursa laureāti uz mēnesi kļūs par 2021. gada pavasara Lielās Talkas vēstnešiem un viedokļu līderiem komunikācijas aktivitātēs, savukārt labākais iesniegtais projekts kļūs par TV reklāmas rullīti. Lasīt vairāk…
Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.