Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: konkurss

Radošo darbu konkurss jauniešiem “Iekāp otra kurpēs!”

Konkurss _Iekāp otra kurpēs_

Katrs no mums ir unikāls. Tikai “iekāpjot otra kurpēs”, spējam saskatīt mūsu līdzības. Izprotot un pieņemot, mēs veidojam sabiedrību iekļaujošāku un dzīvi labāku – citiem un paši sev.
Aicinām ikvienu jaunieti, vecumā no 14 līdz 25 gadiem, piedalīties radošo darbu konkursā “Iekāp otra kurpēs!“ un paust savu redzējumu par trīs tēmām:

Konkursa norise: 11.09.-08.10.

Vairāk par konkursu un darbu iesniegšana: www.iekapotrakurpes.lv

Jauniešu ideju konkurss “Solve for Tomorrow”

Solve for Tomorrow

SAMSUNG aicina 9.-12. klašu skolēnus: SĀC AR IDEJU!
Vai zini, kas tev un taviem skolasbiedriem ļautu skolā justies vēl labāk? Vai tev ir ideja vai esi gatavs meklēt, kā ar tehnoloģiju palīdzību varam padarīt skolas vidi skolēniem draudzīgāku un skolas dzīvi – priekpilnāku? Piesakies jauniešu ideju konkursam un iegūsti 5000 EUR savas idejas realizācijai, kā arī motivējošu balvu sev!

Lasīt vairāk

 

Saeimas fotokonkurss jauniešiem “Manas brīvības piemineklis”

Fotokonkurss_2023_Plakats

Tuvojoties Lāčplēša dienai, aicinām jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem piedalīties fotokonkursā “Manas brīvības piemineklis”.

Jaunieši līdz šī gada 12. oktobrim aicināti iesūtīt pašu uzņemtas fotogrāfijas, atspoguļojot tajās savu redzējumu par brīvību un tās simboliem – lietām, priekšmetiem un cilvēkiem.

Fotokonkursu organizē Saeima. To rīko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Jaunsardzes centru.

Plānots, ka desmit labākos darbus iekļaus izstādē, kuru atklās Saeimas namā 16. novembrī. Konkursa uzvarētājiem būs iespēja apmeklēt Saeimas namu un Ādažu militāro bāzi, kā arī doties izbraucienā ar bruņutransportieriem “Patria”.

Vairāk informācijas: šeit.

Konkurss 5.–12. klašu skolēniem

No 11. septembra līdz 8. oktobrim aicinām vispārizglītojošo, speciālo un profesionālo izglītības iestāžu 5.–12. klašu skolēnus piedalīties konkursā – iztēloties sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavot 18. novembra svētku uzrunu tautai! Trim konkursa laureātiem tiks dāvāta iespēja nolasīt savu uzrunu Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī š. g. 18. novembrī.

Lasīt vairāk

 

Atklātā olimpiāde – konkurss “Uzdrīksties! Domā! Radi!”

Pļaviņu vidusskolas komanda “Līdzsvars”, kuras sastāvā bija seši skolēni – Armands Striķis (5.a kl.), Renārs Valdbergs (5.a kl.), Agrita Andersone (5.b kl.), Evita Pujāte (5.b kl.), Milana Dauškane (4.b kl.) un Atis Ivanovs (4.b kl.) – piedalījās Latvijas Universitātes (LU) Starpnozaru izglītības inovāciju centra (SIIC) rīkotajā atklātajā olimpiādē “Uzdrīksties! Domā! Radi!”.

Lasīt vairāk

Starptautiskā matemātikas konkursa “Ķengurs 2023” rezultāti Pļaviņu vidusskolā

attels pie raksta

Katru gadu martā visā pasaulē tiek organizēts starptautiskais matemātikas konkurss “Ķengurs” ar devīzi „Matemātika visiem”, ar mērķi – veicināt matemātikas popularitāti un paaugstināt skolēnu interesi par šo aizraujošo zinātni.

Šajā gadā konkursā starp  17767 Latvijas skolu 2. – 12. klašu dalībniekiem bija arī  45 mūsu skolas skolēni.

Katrs skolēns, kurš piedalījās konkursā, saņem sertifikātu, kurā redzama vieta savā klašu grupā skolā un vieta valstī.

Lasīt vairāk

Stopkadru filmiņu konkurss / festivāls “Galda lampa”

Galda lampa afiša

Aicinām piedalīties stopkadru animācijas filmiņu konkursā 1. – 9. klašu skolēniem!
Izmanto telefonu, izveido filmiņu, nosūti – saņem balvu!
Tēma – “Skolas durvis aizveras. KAS TĀLĀK?”
Nolikums šeit.

Eiropas eksāmens 2023

Eiropas eksāmens ir tiešsaistes tests, kurā no 7. līdz 9. maijam, svinot Eiropas dienu, aicinām piedalīties gan mazus, gan lielus. Kā katru gadu, mudinām pieteikt savu skolu, klasi dalībai Eiropas eksāmenā un piedalīties pārsteiguma balvu izlozē. Pieteikšanās saite šeit.

Gatavojoties Eiropas eksāmenam, norisināsies konkurss, kas 1.–3. un 4.–6. klases skolēniem palīdzēs pilnveidot zināšanas par daudzveidīgo Eiropu. Konkursā var piedalīties gan visa klase kopā, gan katrs skolēns individuāli.

Vairāk informācijas šeit.

Ļauj savam talantam uzmirdzēt!

Ļauj savam talantam uzmirdzēt! Piesakies šovam “X Faktors”!

Kanāls TV3 atklāj grandiozus jaunumus – jau rudenī pie skatītājiem atgriezīsies pasaulslavenais muzikālais šovs “X Faktors” ar tā piekto jubilejas sezonu. Dalībai šovā tiek aicināti muzikālie talanti no visas Latvijas, kuri ir gatavi uzdrīkstēties un piepildīt savu sapni!

Lasīt vairāk

Konkurss skolām “Traki droša klase”

BALTA Drošības akadēmija un CSDD aicina 1.‒6. klašu skolēnus un viņu skolotājus pieteikties  konkursam “Traki droša klase”.
Konkursa uzdevum – radīt video par drošu pārvietošanos ar sporta un atpūtas inventāru (skrituļslidām, skrituļdēli, skrejriteni) vai velosipēdu.

Lasīt vairāk