Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: konkurss

Apsveicam!

Zīmējumu konkursā “Sibīrijas bērni” vidējā grupā (11 – 14 gadi) 3. vietu ieguva Pļaviņu novada ģimnāzijas 6.a klases skolniece Katrīna Puškeļa. Apbalvošanas pasākums notika 14. jūnijā Rīgas pilī. Apsveicam Katrīnu ar panākumiem konkursā! Lasīt vairāk…

Noslēdzies konkurss skolēniem “Brīvība, mana un mūsu”

briivibaAtzīmējot deklarācijas “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” trīsdesmitgadi, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) Tautas frontes muzeja nodaļa un 4. maija Deklarācijas klubs aicināja bērnus un jauniešus piedalīties vizuālo darbu un dzejas konkursā “Brīvība, mana un mūsu” un parādīt, ko viņiem nozīmē brīvības ideja.
Esam lepni, ka arī mūsu skola tika pārstāvēta šajā konkursā. Apsveicam 8.b klases skolnieces Unu Bērziņu ar iegūto 3.vietu vizuālo darbu grupā 8. – 9. klašu posmā un Vendiju Kažemaku ar izcīnīto 3.vietu dzejas darbu grupā 8. – 9. klašu posmā!
Par labākajiem atzītie darbi 3. maijā tiks publicēti virtuālajā izstādē LNVM Tautas frontes muzeja Facebook kontā, kā arī Latvijas Nacionālā vēstures muzeja mājaslapā. Lasīt vairāk…

Bērnu centrs „Pepija” aicina bērnus piedalīties “Garās pupas” dzejoļu konkursā

Biedrība “Ascendum” un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) izsludina dzejoļu konkursu, kurā ar saviem darbiem tiek aicināti piedalīties 5–15 gadus veci bērni un pusaudži no visas Latvijas. Labākie darbi tiks publicēti dzejas gadagrāmatā bērniem “Garā pupa 2020″, kas iznāks septembrī, Dzejas dienu laikā. Lasīt vairāk…

Hansa Kristiana Andersena mākslas darbu konkurss “PAPĪRPASAKAS”

HK.Andersena mākslas darbu konkursa plakāts

”PAPĪRPASAKAS” ir jauns mākslas darbu konkurss skolēniem, kura pamatā ir slavenā dāņu rakstnieka Hansa Kristiana Andersena darbi. Šogad ievērojamajam rakstniekam apritētu 215 gadu, bet viņa daudzajos stāstos, īpaši visā pasaulē labi zināmajās pasakās, tiek apskatītas tēmas, kas sniedzas pāri laikam, vecumam vai tautībai.
Hansa Kristiana Andersena mākslas darbu konkurss “PAPĪRPASAKAS” aicina bērnus vecumā no 7 līdz 15 gadiem radīt savu vizuālo interpretāciju vienai no rakstnieka daudzajām apbrīnojamajām pasakām. Radošais darbs var būt zīmējums, animācijas video, glezna, kolāža vai pat papīra izgriezums – kas bija viena no rakstnieka iecienītākajām nodarbēm – tikai iztēle nosaka robežas! Lasīt vairāk… Konkursa nolikums šeit.

VUGD aicina bērnus piedalīties konkursā “Mans brīvais laiks – saturīgi pavadīts laiks!”

konkurss_VUGD

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests rīko konkursu “Mans brīvais laiks – saturīgi pavadīts laiks!”, aicinot bērnus palidināt zināšanas par ugunsdrošību un rīcību ārkārtas gadījumos.
Konkursa mērķis ir veicināt bērnu izpratni par ugunsdrošības jautājumiem un rīcību bīstamās situācijās, kā arī izglītot par ugunsdzēsēja glābēja profesiju un VUGD darbu.
Konkursa uzdevums ir:
Bērniem no 4 līdz 6 gadu vecumam – zīmējums par tēmu “Sveiciens ugunsdzēsējam glābējam!”.
Bērniem no 7 līdz 10 gadu vecumam – jāizpilda VUGD tests par ugunsdrošību. Tests pieejams šeit.
Bērniem no 11 līdz 14 gadu vecumam – jāizpilda VUGD tests par ugunsdrošību. Tests pieejams šeit.
Konkursa norise no šī gada 2. aprīļa līdz 13. aprīlim.
Lasīt vairāk un iepazīties ar konkursa nolikumu šeit.

“FIZMIX Eksperiments” sociālo tīklu konkurss

#KONKURSS! Pavadi laiku lietderīgi un iegūsti mācībām noderīgas zināšanas!
Kas jādara? Uz e-pastu eksperiments@prae.lv atsūti video vai fotogrāfiju, kurā parādi, kur ikdienā var novērot kādu no šīm fizikas tēmām:

Balvās – ekskursija Tev un ģimenei uz kādu no Latvenergo ražotnēm gida pavadībā un/vai Enerģētikas muzeju, un četras dāvanu kartes ģimenei uz PROTO avastustehas centru Igaunijā.
Konkursa uzvarētājus paziņosim 25. maijā!
Vairāk par konkursu šeit
Konkursa nolikums šeit

Zīmējumu konkurss “Koki un spārni”

LVM Kalsnavas arboretuma zimejumu konkurss

Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētums “Putnu dienu” ietvarā aicina skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā „KOKI UN SPĀRNI”. Lasīt vairāk un iepazīties ar konkursa nolikumu šeit.

Erudīcijas konkurss “Interesanti man kā vēsturniecei/-kam”

Plakats-IMK_2020 “Interesanti man kā vēsturniecei/-kam” ir Aizkraukles reģiona vēstures skolotāju īstenota zināšanu un erudīcijas pārbaude par Latvijas vēstures jautājumiem, kuras mērķauditorija ir skolu 6. – 7., 8. – 9. un 10. – 12.klašu skolēni.
Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Atklātā olimpiāde – “Uzdrīkstos, domāju, radu!” (4.-5.kl.)

Olimpiade_uzdriksto domaju radu

4. – 5. klases skolēnu komandām (6 cilvēku sastāvā) ir iespēja pieteikties atklātajai olimpiādei “Uzdrīkstos, domāju, radu!”.

Lai pieteiktos, skolotājs līdz 17. martam aizpilda pieteikuma anketu: ej.uz/pratnieku-konkurss.
Lasīt vairāk…

Erudīcijas spēle 9. – 12. klašu skolēniem “Vislatvijas erudītākā klase”

Vislatvijas_erudītākā_klase

Jauniešu projekts “Panākumu Universitāte” ik mēnesi pulcē 600 jauniešus uz aizraujošām lekcijām Biznesa augstskolā “Turība”.
Šī gada 7. aprīlī, kopā ar biedrību “Prāta Spēles” tiks organizēta īpaša erudīcijas spēle Latvijas skolu skolēniem “Vislatvijas erudītākā klase” (9.-12.klase).
“Vislatvijas erudītākā klase” ir aizraujoša erudīcijas spēle 9. – 12.klašu skolēniem no visas Latvijas, kurā iespējams pierādīt savas zināšanas, sadarbības prasmes ar komandas biedriem, izjust patiesu sacensību garu, un galu galā pierādīt, ka tieši viņu komanda ir erudītākā Latvijā!
Jauniešiem ir jāizveido komanda no 2 līdz 4 cilvēkiem, kuri ir vismaz 15 gadus veci.
Uzzināt vairāk un reģistrēties var šeit: http://www.panakumuuniversitate.lv/lat/spele