Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: karjeras pasākumi

Piedalies “Open door” un uzzini, kā darīt to, kas tev patīk un darīt to labi!

Ja Tu esi 9., 10. vai 11.klases audzēknis, pievienojies “Open door” šo trešdien 13.09.2023., pl. 16.00 un uzzini, kā darīt to, kas tev patīk un darīt to labi!

Lasīt vairāk

Tikšanās ar uzņēmēju Jolantu Sirmo

30. maijā 3.b klasē viesojās uzņēmēja Jolanta Sirmā, kas savu uzņēmējdarbību saista ar mākslu. Viņa nodarbojas ar zīmēšanu, konfekšu pušķu gatavošanu un ar hennas mākslu. Mākslinieces radītie darbi ir zīmēti filigrāna tehnikā, tas liek aizdomāties, cik uzmanīgi, rūpīgi un pacietīgi ir zīmēts katrs darbs.

Lasīt vairāk

Banku Augstskolas studentes tiekas ar skolēniem Pļaviņās

Banku augstskola ir valsts dibināta, starptautiski atzīta augstākās izglītības iestāde, kas jau 30 gadus ir viena no atpazīstamākajām Latvijas biznesa skolām. 2023. gada 19. aprīlī Pļaviņu vidusskolas skolēniem par studiju iespējām mācību iestādē un karjeras veiksmes stāstiem stāstīja Ērika Elizabete Latņikova un Katiuscia Pelli. Sagatavotā prezentācija deva ieskatu Banku augstskolas studiju programmās, studentu ikdienā un aktivitātēs augstskolā – pašpārvaldes darbībā, Erasmus iespējās. Klausītāji uzzināja par hakatonu (tehnoloģiju maratonu) un lielākajiem sadarbības partneriem (uzņēmumiem), kuri nodrošina gan prakses, gan darba vietas. Banku augstskola, kas ir uzticams un starptautiski atzīts partneris personības izaugsmei, nodrošina 13 studiju programmas, pētniecību, mūsdienīgu infrastruktūru, izaugsmes iespējas un vieslekcijas, arī sagatavošanas kursus vidusskolēniem un Atvērto Durvju Dienas.

Skolēn, kura un kāda ir Tava ideālā augstskola?

Online vebinārs «Ko darīt pēc 12. klases – studēt vai strādāt?»‎‎

vebinars_karjeraJauniešu izglītības projekts “Esi Līderis!” sadarbībā ar “Biznesa Vadības koledžu” organizē informatīvus un izzinošus vebinārus.

Jau rīt – 12. aprīlī, plkst.18:30 vebinārā aicinām piedalīties 12. klases skolēnus un viņu vecākus.
 
 
Piedalies vebinārā un uzzini:

Pieteikuma saite: https://www.bvk.lv/pieteikumi-vebinaram/

Tikšanās ar sporta žurnālistu, LTV “Rīta Panorāmas” moderatoru Raimondu Gekišu

Kad 5. aprīlī “Rīta Panorāmas” vadītāji sveica savu kolēģi Raimondu Gekišu dzimšanas dienā, viņš atradās Pļaviņās un tika uzaicināts paviesoties savā skolā. Raimonds ir 2010. gada absolvents un labprāt piekrita pastāstīt par savu karjeras izaugsmi un pašreizējo darbu 12. klases skolēniem. Laiks sarunā pagāja nemanot, jo Raimonda profesionālā runas prasme un stāstījums aizrāva visus klausītājus, bet īpaši tos, kas interesējas par sportu.

Lasīt vairāk

8. klašu tikšanās ar NMPD ārsta palīgu Lindu Milsoni

Ik gadu vairāki tūkstoši skolēnu pieņem lēmumu, kādu profesiju apgūt un kurā nozarē nākotnē strādāt. Jauniešu izvēli nosaka profesijas prestižs, iespējamais atalgojums, tomēr svarīgi ņemt vērā arī pieprasījumu darba tirgū, iepazīt sevi un orientēties profesiju apguves iespējās Latvijā. Darbs NMPD – neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā ir tikai viena no iespējām. Kāds ceļš ejams, kas jāprot un cik laika jāiegulda, lai tur nonāktu? Visas atbildes jaunieši saņēma tikšanās reizē ar NMPD ārsta palīgu Lindu Milsoni.

Lasīt vairāk

Informācijas diena vidusskolēniem Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā

31. martā no plkst. 10.00 notiks Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Informācijas diena, kas tiks organizēta klātienē Atbrīvošanas alejā 115, Rēzeknē.

Savukārt plkst. 14.00 notiks informatīvais pasākums visiem interesentiem attālināti – skolēni, viņu vecāki un skolotāji ar RTA pārstāvjiem aicināti satikties Zoom platformā. Lai pieslēgtos pasākumam izmanto saiti:
https://us06web.zoom.us/j/84215321252?pwd=L01MMDdLakRVeEtMQ3BjU2x4WkpyUT09

Vairāk informācijas šeit un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas mājaslapā.

SkillsLatvia 2023

4. un 5. aprīlī jau sesto reizi Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē, notiks nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2023! Abās konkursa dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00 aicinām skolēnus, viņu vecākus un pedagogus apmeklēt konkursu SkillsLatvia 2023 un iepazīt plašo profesiju klāstu un profesionālās izglītības mācību iespējas, piedalīties viktorīnā, prasmju stafetēs un citās aktivitātēs. Ieeja pasākumā un autostāvvietas būs bez maksas!

Lasīt vairāk

Rīgas Tehniskā universitāte aicina piedalīties «Karjeras dienā»

event cover-1920x1080-black

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina ikvienu interesentu piedalīties «Karjeras dienā 2023», kas ir Latvijā lielākais profesionālās orientācijas pasākums. Šī pasākuma laikā būs iespēja klātienē iepazīties ar dažādu nozaru uzņēmumu darba un prakses piedāvājumiem, apmeklēt aizraujošas diskusijas uz «Izaugsmes skatuves», kā arī iegūt vērtīgu informāciju par uzņēmumiem un karjeras izaugsmi uz «Draugu skatuves».

Lasīt vairāk

Ēnu diena 2023

enu-diena-2023

5. aprīlī notiks ilgi gaidītā Junior Achievement Latvia rīkotā karjeras izglītības programma skolēniem “Ēnu diena”.

Tās mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

Lasīt vairāk