408 piesitieni jeb daži fakti no skolas matemātikas olimpiādes

1 … visi uzrakstītie skaitļi ir pāra skaitļi 3, arī šajā rindiņā…

….semestra pēdējā mācību dienā 52 matemātiķi risināja olimpiādes uzdevumus.

2

No 6. un 7.klasēm  pieteicās  pa 11 dalībniekiem, bet  no 5.un 8.klasēm – par 5 mazāk. Vislielākais punktu skaits ir 5.klases uzvarētājam, bet minimālais punktu skaits ir mazākais pirmskaitlis. Matemātikas olimpiādes laureāti dzēra limonādi. Saskandinot glāzes, bija dzirdami 408 piesitieni. Vai vari noteikt, cik ir olimpiādes uzvarētāju?

Matemātikas skolotāju žūrijas vērtējums:

1.vietu ieguva – Andis Daugavietis ( 5.b), Sonora Balode ( 6.b), Karīna Davidova  ( 7.a), Samanta Djubina ( 8.a) , Kristīne Činka ( 9.a), Aleksandrs Jermakovs ( 10.), Ieva Skrabutena (11.);

2.vietu ieguva – Elīza Luksa ( 5.b), Diāna Loseva ( 6.a) un Krista Priede ( 6.b) , Matīss Ķirsis ( 7.b), Vineta Cukanova ( 8.b), Rainers Milsons ( 9.a) un Arina Deņisova ( 9.b), Liene Lakstīgala ( 10.), Juris Ernests Brūninš ( 11.);

3.vietu ieguva – Evelīna Paula Ķerķe ( 5.b), Guna Elite ( 6.a) un Filips Fedosejevs ( 6.b), Maksims Kotovičs ( 7.b), Elizabete Šuplinska ( 8.a), Diāna Šķuļtecka ( 9.b), Arnolds Arnītis ( 11.);

Atzinība piešķirta – Anželikai Žukovai ( 5.b), Leldei Elīnai Pitjukevičai ( 6.b), Mahļiņecai Evijai ( 7.e), Violetai Adamovičai( 8.b), Megijai Lazdiņai ( 9.e), Jogitai Kiseļevai ( 11.).

matemātika

Tu dažreiz esi viltīga,

Tu dažreiz esi loģiska,

Bet atbildi tu nezini,

Jo atšifrējam tevi mēs.

/Anželika Žukova, 5.klase/

Sveicam olimpiādes dalībniekus un viņu skolotājus un vēlam veiksmīgus startus novada olimpiādēs 2015.gada  6.februārī un 20.februārī !

Ira Ņikiforova, žūrijas komisijas priekšsēdētāja