Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: gameday

Sasniegumi starpnovadu konkursā angļu valodā “Game Day” 5. klasēm

game-day 25. aprīlī mūsu skolā norisinājās starpnovadu konkurss angļu valodā 5. klasēm “Game Day”, kurā 5.b klases komanda “Team with Harry Potter” (komandas sastāvā: Paula Bicāla, Keita Kristiāna Brūniņa, Renāte Jankuna, Elvis Marks Liepiņš, Edgars Osipausks, Rihards Ozoliņš, Ieva Skuja; skolotāja: Indra Ozoliņa) ieguva 1.vietu un 5.a klases komanda “Sea shore shells” (komandas sastāvā: Ance Bērziņa, Viviāna Jaudzema, Lauris Ozols, Sofija Pakalka, Deivids Romanovskis, Ivars Svars, Armands Svencis; skolotāja: Valda Mičule) ieguva atzinību.
Apsveicam ar gūtajiem panākumiem un paldies skolēniem un skolotājām par ieguldīto darbu gatavojoties konkursam!

5. klašu skolēni angļu valodas konkursā „Game Day”

30. aprīlī mūsu skolas 5.a un 5.b klases devās uz Bebru pamatskolu, lai piedalītos angļu valodas konkursā „Game Day”. 5.a klases komandu „ 7 PARROTS” pārstāvēja Diāna Loseva, Una Vīksna, Guna Elite, Melānija Usīte, Viviāna Nikaļuka, Linda Kudrjavceva un Alīna Stafecka, 5.b klases komanda „ LIONS” – Elīna Lelde Pitjukēviča, Krista Priede, Sonora Balode, Evija Miltiņa, Raivo Jankuns, Hārdijs Eglons Mickēvičs un Filips Fedosejevs. Mūsu komandas izcēlās ar vienotu apģērbu un pamanāmām komandas atpazīšanās zīmēm. Skolēni interesantā un jaukā noskaņā pavadīja dienu un pārliecinājās par savām spējām angļu valodā. Dalībniekiem bija jārāda savs mājas darbs, jāizveido sava vizītkarte un jāveic dažādi uzdevumi. Apkopojot rezultātus, 5.b klases komanda „ LIONS” ieguva 3. vietu un 5.a klase pateicību par piedalīšanos. Paldies skolēniem par izrādīto interesi un aktīvu gatavošanos šim konkursam. Lai veicas arī turpmāk apgūstot angļu valodu!

Angļu valodas skolotāja Ineta Bicāla.

„Words’ Game Day”

World's Game Day 2013 Ir beidzies vēl viens mācību gads, notikumiem un sasniegumiem bagāts, skolēni ir ieguvuši jaunas zināšanas. 29. maijā 2. klašu pulciņa „Mācīsimies kopā!” dalībnieki pulcējās pasākumā „Words’ Game Day”, lai sacenstos savstarpēji ar gūtajām zināšanām, kuras iegūtas pulciņa nodarbībās mācību gada laikā. Skolēni bija aktīvi un ar interesi veica dažādus uzdevumus – atpazina alfabēta burtus, ciparus, mācītos vārdus, veidoja teikumus un krāsoja attēlus. Konkursā piedalījās 4 komandas, apkopojot rezultātus 1.vietu ieguva komanda „Lions”, 2. vietu – „Dogs”, 3. vietu „Bears” un 4. vietu – „Foxes”. Lai noder iegūtās zināšanas, uzsākot 3. Klasi, un veicas angļu valodas apgūšanā.

Paldies 4. b klases meitenēm Kristai Priedei, Sonorai Balodei un Elīnai Leldei Pitjukēvičai pasākuma organizēšanā.

Jauku un patīkamu atpūtu vasarā vēlot,
angļu valodas skolotāja Ineta Bicāla.

Ieskats 5. klašu angļu valodas konkursā „Game day”

Game day 2012 Angļu valodas apgūšana kļūst arvien aktuālāka jauniešu vidū. Tiek izprastas mūsdienu starpvalstu komunikācijas iespējas, kuru pamatā ir svešvalodu zināšanas.

Ir patīkami apzināties, ka ar katru gadu, to skolēnu skaits, kuri kvalitatīvi apgūst svešvalodas palielinās. Par to liecina labie sasniegumi starpnovadu un reģionālajās olimpiādēs, kurās mūsu skolēni gūst godalgotas vietas.

Ir atjaunota tradīcija 5. klašu skolēniem piedalīties angļu valodas konkursā „Game day”. Iepriekšējā mācību gadā konkurss notika Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā. Šogad šis pasākums tika rīkots mūsu skolā.

Pasākums notika 27. aprīlī. Tajā piedalījās 6 komandas no dažādām novada skolām – Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas komanda ”Star team”, Bebru internātpamatskolas komanda ”Happy kids”, Bebru pamatskolas komanda ”Beavers”, Pērses pamatskolas komanda ”Triangle” un divas mūsu skolas komandas: „The stars” un ”Penguins”.

Lai labi zinātu valodas, to aktīva, arī patstāvīgā mācīšanās, jāsāk jau no mazākajām klasēm, tāpēc papildus ikdienas mācību darbam, sākumskolas skolēniem ir iespēja piedalīties angļu valodas pulciņā. Angļu valodas pulciņa dalībnieki arī bija tie, kuri ar sveiciena priekšnesumu iesāka pasākumu.

Pasākuma vadītāji bija jautrās un atraktīvās 12.b klases meitenes: Anna Avotiņa, Jogita Kupča un Lelde Dudare, bet no ziemas miega pamodies ezītis Matīss Zvejsalnieks priecēja pamatskolas skolēnus ar labām anekdotēm, mīklām un visi kopā bija jautru deju, rotaļu un citu aktivitāšu ierosinātāji. Par muzikālo noformējumu un citām tehniskām lietām rūpējās Andrejs Sīmanis.

Konkurss sākās ar savas komandas pieteikumu. Komandas sniedza nelielu iepazīšanās priekšnesumu. Pēc priekšnesuma risinājās pats konkurss, kurā skolēni veica dažādus uzdevumus, kuru mērķis bija noteikt labākos angļu valodas zinātājus.

Komandu spēki bija ļoti līdzvērtīgi, jo rezultāti vairākām komandām bija vienādi.

1.vietu ieguva mūsu skolas komanda ”Penguins”, 2. vietā ”Star team”, “The stars”, “Beavers”, 3. vietā “Triangle”.

Šis jaukais pasākums noslēdzās ar uzvarētāju apbalvošanu un kopēju dziesmu. Pasākums bija izglītojošs un jautrs.

Paldies žūrijas komisijai, kuras sastāvu veidoja visu skolu angļu valodas skolotāji.

Svešvalodu MK vadītāja Indra Ozoliņa

Pasākumā “Gameday”

20.aprīlī Koknesē notika Kokneses un Pļaviņu starpnovadu 5.klašu angļu valodas pasākums Gameday. Pasākumā piedalījās sešas komandas, no tām – divas no mūsu skolas. Abas mūsu komandas ieguva godalgotas vietas.

5.b klases “Rokeri” izcīnīja 2.vietu. Šajā komandā startēja: Gints Kapteinis, Paula Sondore, Laura Sēle, Džesika Nikaļuka, Ieva Seliverstova, Arina Deņisova, Daira Melbārde.

5.a klases “Pirāti” ierindojās 3.vietā. Šīs komandas panākumus kaldināja: Kristaps Krastiņš, Rainers Milsons, Elīna Kanča, Didzis Bušmanis, Andreja Fjodorova, Kristīne Činka, Melisa Ostrovska.

Sveicam skolēnus un viņu skolotājas Indru Ozoliņu un Inetu Bicālu!