„Words’ Game Day”

World's Game Day 2013 Ir beidzies vēl viens mācību gads, notikumiem un sasniegumiem bagāts, skolēni ir ieguvuši jaunas zināšanas. 29. maijā 2. klašu pulciņa „Mācīsimies kopā!” dalībnieki pulcējās pasākumā „Words’ Game Day”, lai sacenstos savstarpēji ar gūtajām zināšanām, kuras iegūtas pulciņa nodarbībās mācību gada laikā. Skolēni bija aktīvi un ar interesi veica dažādus uzdevumus – atpazina alfabēta burtus, ciparus, mācītos vārdus, veidoja teikumus un krāsoja attēlus. Konkursā piedalījās 4 komandas, apkopojot rezultātus 1.vietu ieguva komanda „Lions”, 2. vietu – „Dogs”, 3. vietu „Bears” un 4. vietu – „Foxes”. Lai noder iegūtās zināšanas, uzsākot 3. Klasi, un veicas angļu valodas apgūšanā.

Paldies 4. b klases meitenēm Kristai Priedei, Sonorai Balodei un Elīnai Leldei Pitjukēvičai pasākuma organizēšanā.

Jauku un patīkamu atpūtu vasarā vēlot,
angļu valodas skolotāja Ineta Bicāla.