Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

5. klašu skolēni angļu valodas konkursā „Game Day”

30. aprīlī mūsu skolas 5.a un 5.b klases devās uz Bebru pamatskolu, lai piedalītos angļu valodas konkursā „Game Day”. 5.a klases komandu „ 7 PARROTS” pārstāvēja Diāna Loseva, Una Vīksna, Guna Elite, Melānija Usīte, Viviāna Nikaļuka, Linda Kudrjavceva un Alīna Stafecka, 5.b klases komanda „ LIONS” – Elīna Lelde Pitjukēviča, Krista Priede, Sonora Balode, Evija Miltiņa, Raivo Jankuns, Hārdijs Eglons Mickēvičs un Filips Fedosejevs. Mūsu komandas izcēlās ar vienotu apģērbu un pamanāmām komandas atpazīšanās zīmēm. Skolēni interesantā un jaukā noskaņā pavadīja dienu un pārliecinājās par savām spējām angļu valodā. Dalībniekiem bija jārāda savs mājas darbs, jāizveido sava vizītkarte un jāveic dažādi uzdevumi. Apkopojot rezultātus, 5.b klases komanda „ LIONS” ieguva 3. vietu un 5.a klase pateicību par piedalīšanos. Paldies skolēniem par izrādīto interesi un aktīvu gatavošanos šim konkursam. Lai veicas arī turpmāk apgūstot angļu valodu!

Angļu valodas skolotāja Ineta Bicāla.

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu