Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: ēnu diena

Aizvadīta Ēnu diena 2023

2023. gada Ēnu diena bija lieliska iespēja gūt atbildes šādiem jautājumiem: Vai mana izvēlētā profesija būs piemērota, un kādas rakstura īpašības svarīgas konkrētajā profesijā? Ko zinu, ko vēl nezinu par jomu, kurā nākotnē vēlos darboties? Kuru izglītības iestādi izvēlēties? Skolas jaunieši no dažādām klasēm izmantoja 5. aprīli, lai dziļāk un plašāk izprastu ēnojamās profesijas ikdienu, iespējas un paskatītos uz to realitātē.

Lasīt vairāk

Ēnu diena 2023

Jau nākamnedēļ, 5. aprīlī, visā Latvijā norisināsies “Ēnu diena”, kad skolēni iepazīs dažādu profesiju darba ikdienu. Vai tu zināji, ka šī diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Izceļot karjeras iespēju un profesiju dažādību, par šī gada tēmu izvēlēta “Neredzamās profesijas”. Kāds interesējas par gaisa satiksmi, cits par medicīnu vai programmēšanu. Ir vērojama interese par fizioterapiju un arhitektūru, arī aktiermākslu. Ko darīsi Tu?

Ja Tev ir interese par šo dienu, saņem skolas bibliotēkā vai 102. kabinetā APLIECINĀJUMU Ēnu dienai un izmēģini iespēju ielūkoties dažādu profesiju pārstāvju un darbavietu ikdienā. Ir īstais laiks gatavoties savām nākotnes izvēlēm!

Skolotāja Aiga

Ēnu diena 2023

enu-diena-2023

5. aprīlī notiks ilgi gaidītā Junior Achievement Latvia rīkotā karjeras izglītības programma skolēniem “Ēnu diena”.

Tās mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

Lasīt vairāk

Ēnu diena 2022

Plakāts - Copy

6. aprīlī visā Latvijā notika Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia karjeras izglītības programmas pasākums “Ēnu diena”, kurā aktīvi piedalījās arī mūsu skolas divdesmit pieci 7.-12. klašu skolēni.

Jaunieši apmeklēja kādu darba vietu un vēroja interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Daudzi skolēni ēnošanai pieteicās portālā www.enudiena.lv, kur, lai tiktu saņemts apstiprinājums konkrētai vakancei, nācās rakstīt pieteikuma vēstuli un izturēt lielāku vai mazāku konkurenci, tādējādi veidojot un attīstot karjeras izglītības prasmes, kas vēlāk būs nepieciešamas, piesakoties praksē vai darbā. Daļa ēnotāju savus ēnojamos sameklēja un uzrunāja paši.

Lasīt vairāk

Aicinām piedalīties Ēnu dienā!

plakats

Šogad 6. aprīlī notiks ilgi gaidītā Junior Achievement Latvia rīkotā karjeras izglītības programma skolēniem “Ēnu diena”.
Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.
Ēnu devēji aicināti reģistrēt savas vakances portālā www.enudiena.lv līdz 28. martam, savukārt no 9. marta pieteikšanos piedāvātajām vakancēm uzsāks skolēni, potenciālie Ēnotāji. Šogad ēnošana varēs norisināties klātienē vai tiešsaistē, atkarībā no Ēnu devēja iespējām un ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.
Ēnu diena ir skolēnu pieprasītākā Junior Achievement programma un katru gadu ēnot vēlas doties vairāki tūkstoši skolēnu visā Latvijā.

Lasīt vairāk

Ēnu diena 2020

12. februārī visā Latvijā norisinājās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija organizētais karjeras izglītības pasākums Ēnu diena, kurā aktīvi piedalījās arī mūsu skolas četrdesmit pieci 5. – 12. klašu skolēni. Lasīt vairāk…

Sākas skolēnu pieteikšanās Ēnu dienai 2020

enu_diena_2020Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme. Lasīt vairāk…

Ēnu diena 2019

Šī gada 13. februāra dienu Pļaviņu novada ģimnāzijas jaunieši izvēlējās pavadīt kopā ar kādu sev interesējošas profesijas pārstāvi. Ļoti liels prieks, ka katru gadu aug mūsu skolas skolēnu interese par ĒNU DIENU. Lasīt vairāk…

Ēnu diena Aizkraukles novadā

Ēnu afišaIzmanto iespēju piedalīties Ēnu dienas pasākumos Aizkraukles novadā! Ar pasākuma nolikumu var iepazīties šeit.

Aicina ēnot Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā

Enu diena_2019_0213. februārī no plkst. 9.30 līdz 14.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (Atbrīvošanas alejā 115, Rēzeknē) notiks Ēnu diena. Vispārizglītojošo skolu skolēni aicināti šajā dienā apmeklēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju (RTA), kur varēs redzēt un iepazīt dažādu profesiju pārstāvju darba specifiku un ikdienas gaitas. Līdz 3. februārim skolēnu reģistrācija dalībai Ēnu dienā ir obligāta portālā www.enudiena.lv, kur pieejami dažādi amati, kurus piedāvā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija. Lasīt vairāk…