Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: Eiropas eksāmens

Dalība Eiropas eksāmenā 2020

Eiropas Savienības dalībvalstis, atzīmējot un novērtējot eiropeisku dzīvesveidu, demokrātiju un brīvības vērtības, ik gadu 9. maijā svin Eiropas dienu. Bet jau sesto gadu, no 7. – 9. maijam ikviens ir aicināts pārbaudīt daudzpusīgas zināšanas par mums Eiropā, piedaloties Eiropas eksāmenā.
Šogad to Latvijā nokārtoja 30 086 dalībnieki, starp kuriem bijām arī mēs – Pļaviņu novada ģimnāzijas 80 skolēni un 4 skolotāji. Lasīt vairāk…

Piedalies vērienīgākajā eksāmenā Latvijā – Eiropas eksāmenā

7., 8., 9. maijā www.esmaja.lv ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties tiešsaistes testā Eiropas eksāmens. Eiropas eksāmena mērķis ir rosināt zinātkāri un pilnveidot zināšanas par mums, Latviju, Eiropas Savienību, kā arī sekmēt piederību demokrātiskai Eiropai, atzīmējot Eiropas dienu. Lasīt vairāk…

Aicina svinēt 9. maiju – EIROPAS DIENU, izmantojot attālinātus resursus

Lai stiprinātu Latvijas iedzīvotāju aktīvu līdzdalību kopīgo vērtību saglabāšanā, aicina svinēt 9. maiju – EIROPAS DIENU, izmantojot attālinātus resursus.
Eiropas eksāmens ir neatņemama Eiropas dienas tradīcija gan skolēniem (5. – 12.klase), gan pieaugušajiem. Tas ir tiešsaistes tests ar 20 jautājumiem par mums Eiropā. Šogad Eiropas eksāmens būs īpaši interesants, jo daļu jautājumu ir veidojuši skolēni paši. Eiropas eksāmens noritēs no 7. maija plkst. 8:00 līdz 9. maija plkst. 21:00 www.esmaja.lv.

Eiropas eksāmens

Aicinām jauniešus tiešsaistē veidot Eiropas eksāmena jautājumus.
Šis uzdevums ir iespēja izpētīt Eiropas daudzveidību, pilnveidot starpdisciplināras zināšanas, mācīties formulēt jautājumus un atbildes, kā arī – saņemt  balvas!

1. Eiropas eksāmens šogad notiks no 7. maija plkst. 8.00 līdz 9. maija plkst. 21.00.
2. Aicinām skolas pieteikt dalību Eiropas eksāmenā  https://ej.uz/Eiropas_eksamens_2020
3. Eiropas eksāmens ir vienīgais eksāmens Latvijā, kura jautājumus veido jaunieši paši.

Idejas Eiropas eksāmena jautājumiem šeit.

Sīkāk www.esmaja.lv, sadaļā Projekti, kā arī Facebook Eiropas eksāmens.

Eiropas eksāmenu organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar biedrību Eiropas Kustība Latvijā.

Tuvojas 9. maijs – Eiropas dzimšanas diena!

Tuvojas 9.maijs – Eiropas dzimšanas diena! Vērienīgs un jau iemīļots pasākums šajā dienā ir Eiropas eksāmens, kurā tiešsaistē www.esmaja.lv no 8:00 līdz 21:00 piedalās skolēni, skolotāji un ikviens interesents. Eiropas eksāmena mērķis ir pilnveidot un pārbaudīt zināšanas un izpratni par Eiropas Savienību, Latviju, kā arī mudinātu aizdomāties par savu pilsonisko aktivitāti.
Visi aicināti piedalīties Eiropas eksāmenā un kļūt par aktīviem, atbildīgiem, zinošiem Latvijas un Eiropas iedzīvotājiem, lai kopā veidotu labāku nākotni! Lasīt vairāk…