Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Darba plāns 3. – 7. decembris

Skolā dežurē 9.a klase

Pirmdiena, 3.decembris
11.05 Skolēnu pašpārvaldes sanāksme 102.kab.
13.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
Darbu iesniegšana skolēnu zīmējumu konkursam “Manas pamattiesības Satversmē” 215.kab. I.Krastiņai

Otrdiena, 4.decembris
6.mācību stundas laikā skolas (I posma) olimpiāde fizikā 207.kab.
14.50 Filmas “Tēvs Nakts” apmeklējums 8. – 12.kl.
Seminārs “Valsts kontroles atzinums par mērķdotācijām pedagogu atlīdzībā” Rīgā (L.Ivanova)

Trešdiena, 5.decembris
11.05 5.-12.klašu klašu vecāko sanāksme 19.kab.
11.15 Pedagogu profesionālas darbības kvalitātes novērtēšanas komisijas sanāksme 203.kab. (M.Skrabutena, J.Nīcgale, E.Valdberga, I.Baginska)
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 8.b klasei 104.kab.
Mācību ekskursija Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros uz Zinātkāres centru “ZINOO” Cēsīs

Ceturtdiena, 6.decembris
Seminārs ”Komunikācijas labirinti – iespējas un izaicinājumi” Rīgā (J.Nīcgale)

Piektdiena,7.decembris
Skaļās lasīšanas konkurss 5. – 6. klasēm Svinību zālē
11.05 Dežūru nodošana – pieņemšana 102. kab. (piedalās 9.a, 9.b klases virsdežuranti, klases audzinātāji)

3. – 7.12 Skolas noformēšana Ziemassvētku noskaņās – atb. I.Volane, S.Fjodorova
1. – 21.12. Tematiskā izstāde – “Ziemassvētki nāk…” – skolas bibliotēkā
10.12. Otrā advente
3. – 21.12. Skolas basketbola turnīrs pamatskolai 9. – 12.klašu grupai

Muzikāla izrāde “Trīs sivēntiņi un vilks”

Tris_siventini_un_vilks_1-4_kl

27. novembrī 1.-4. klašu skolēniem bija iespēja Pļaviņu kultūras centrā noskatīties Valmieras kino studijas muzikālo bērnu izrādi “Trīs sivēntiņi un vilks”. Šī izrāde ir ne vien dzīvu un profesionālu aktieru izrāde, bet arī dažādiem vecumiem saistošs priekšnesums ar patīkamu un jēgpilnu scenāriju un radošu scenogrāfiju, lai bērni varētu attīstīt savu fantāziju un atmiņu par to, kāda ir patiesā pasakas būtība. Šis stāsts ir par draudzību un tās vērtību, ka labais ir un paliek labais. Lasīt vairāk…

Izmaiņas 30. novembrī

1.-4. klase
1. 3.a Mūzika 113.kab.
2. 1.a Mūzika 112.kab.

5.-12. klase
1. 7.a Informātika (L.Ivanovas grupai patst.darbu vada sk.E.Valdberga) 20.kab.
2. 7.b Informātika (L.Ivanovas grupai patst.darbu vada sk.E.Valdberga) 20.kab.
3. 9.b Klases stunda (patst.darbu vada sk. S.Dārziņš) 207.kab.
5. 8.b Pasaules vēsture (patst.darbu vada sk.A.Bērziņa) 215.kab.
6. 9.a Sociālās zinības 216.kab.
7. 9.a Pasaules vēsture (patst.darbs mājās)

Izmaiņas 29. novembrī

1.-4. klase
5. 3.a Latviešu valoda 113.kab.

5.-12. klase
1. 12. Kulturoloģija 216.kab.
1. 8.b Latvijas vēsture 215.kab.
2. 12. Latvijas un pasaules vēsture 215.kab.
2. 8.b Angļu valoda 309.kab.
4. 11.a Latvijas un pasaules vēsture 215.kab.
5. 5.a Latviešu valoda 312.kab.
6. 11.b Klases stunda 204.kab.
7., 8. 10. Nenotiek

Izmaiņas 28. novembrī

1.-4. klase
5. 3.a Angļu valoda (patst.darbu vada sk.I.Reitere) 113.kab.

5.-12. klase
2. 12. Angļu valoda (patst.darbu vada sk.S.Fjodorova) 315.kab.
3. 5.a Angļu valoda (patst.darbu vada sk.S.Fjodorova) 315.kab.
5., 6. 11.a Angļu valoda (patst.darbu vada sk.I.Ozoliņa) 315.kab.

2018./2019. m. g. klašu vizītkartes

1A_0073 1.a klase, audzinātāja Inga Baginska

1.rinda no kreisās: Arvīds, Elīza, klases audzinātāja Inga, Marta, Markuss, Selīna, Sonora Elizabete, Alīna, Adrians.

2.rinda no kreisās: Dāvis, Roberts, Viktorija, Anastasija, Laura, Liene, Valērija.

3. rinda no kreisās: Ričards, Anastasija, Elizabete, Kārlis, Ričards, Adrians, Renārs, Armands.

1B_0266 1.b klase, audzinātāja Sandra Fišmeistare

Maziņš esmu es, ātri augšu es,
Cilvēks laimīgākais būšu es uz pasaules.

1.rinda no kreisās: Līva, Inese, Kirils, klases audzinātāja Sandra, Hugo Emīls, Evita, Ieva, Patrīcija, Helma, Agrita, Deivids.

2.rinda no kreisās: Haralds, Kristīne, Henrijs, Artūrs, Iļja, Daniels, Alens, Kristiāns, Evelīna, Markuss, Edijs.

2A_0217 2.a klase, audzinātāja Vineta Platgalve

1.rinda no kreisās: Armīns, Linards.

2.rinda no kreisās: Dāvis, Evelīna, Līna, klases audzinātāja Vineta, Ieva, Patrīcija Laima, Jēkabs, Ivans.

3.rinda no kreisās: Roberts, Dzintars, Uva, Kendija, Everita, Katrīna, Marta, Vladimirs.

2B_0261 2.b klase, audzinātājs Gints Balodis

1.rinda no kreisās: Jasmīna, Viktorija, Agnese Anna, klases audzinātājs Gints, Beāte Tīna, Sanita, Katrīna, Nellija.

2.rinda no kreisās: Daniela, Alekss, Marks, Aleksis, Viviāna, Reinis, Sandis, Sabīne, Artūrs, Jānis.

3A_0057 3.a klase, audzinātāja Ineta Reitere

1. rinda no kreisās: Eduards, Daniela, Agnese, Laura, Paula, Luīze, Viktorija, Jana Gabriela, Elīna.

2. rinda no kreisās: Demjans, Markus Romans, Sandis, Rinalds, klases audzinātāja Ineta, Matīss.

3. rinda no kreisās: Daniels, Sandis, Jorens.

3B_0172 3.b klase, audzinātāja Kristiāna Balode

1.rinda no kreisās: Niks, Aleksis, klases audzinātāja Kristiāna, Anita, Ērika Made, Līna Marija, Karlīna, Renāte, Kristers.

2.rinda no kreisās: Anna Ksenija, Elīna Viktorija, Diāna, Elīza, Madara, Aleksa, Megija.

3.rinda no kreisās: Gatis, Kristaps, Edgars, Kevins, Armands, Aleksis.

4A_0127 4.a klase, audzinātāja Ilona lazda

1.rinda no kreisās: Rihards, Marta, Paula Keita, Patrīcija Līga, Krista Patrīcija, Sofija Anna, Ieva, klases audzinātāja Ilona, Helēna, Adele.

2.rinda no kreisās: Adrians, Mārtiņš, Markuss, Dīns, Markuss, Artūrs, Aleksejs, Mārtiņš, Alekss.

4B_0113 4.b klase, audzinātāja Sarmīte Meldere

1.rinda no kreisās: Deniss, Rebeka, klases audzinātāja Sarmīte, Ramona, Elija, Justīne, Laura Lorita, Alita, Marta, Gabriels.

2.rinda no kreisās: Laima, Loreta, Dmitrijs, Normunds, Amanda, Amanda, Kaiva Annika, Kristers, Raivo.

5A_0373 5.a klase, audzinātāja Vija Miķelsone

1.rinda no kreisās: Kristers, Sofija, Nikola, klases audzinātāja Vija, Katrīna, Valērija, Ance, Laura, Viktorija, Māris.

2.rinda no kreisās: Rolans, Viktorija, Lauris, Matīss, Ivars, Patrīcija, Viviāna, Deivids, Armands.

5B_0333 5. b klase, audzinātāja Indra Ozoliņa

1.rinda no kreisās: Edgars, Paula, Elīna, klases audzinātāja Indra, Paula, Patrīcija, Ieva, Ludmila, Keita Kristiāna.

2.rinda no kreisās: Rihards,Tomass, Rainers, Kristaps, Endijs, Arvis.

6A_0300 6.a klase, audzinātāja Laura Avotiņa

Klases moto: Katram ezītim sava zelta adatiņa, katram darbiņam sava alga.

1.rinda no kreisās: Raimonds, Evelīna, Elizabete, klases audzinātāja Laura, Nika, Luīza, Katrīna Marta, Enija, Kristiāns Arians.

2.rinda no kreisās: Markuss, Raivils, Megija, Vitalijs, Elīna.

3. rinda no kreisās: Rinalds, Edgars Elgars, Renārs, Adrians, Valērijs, Niks, Reinis, Aleksandrs, Rainers.

6B_0063 6.b klase, audzinātāja Ingrīda Bērziņa Esam “Viens par Visiem, Visi par Vienu!”.

1.rinda no kreisās: Kate, Līva, Līva, Santa, klases audzinātāja Ingrīda, Anastasija, Paula Beāte, Amanda, Diāna, Sintija, Aleksa, Viktorija, Keila.

2.rinda no kreisās: Linda, Roberts, Rainers, Ralfs Tomass, Andris, Rinalds, Kristians, Adrians, Artūrs, Emīls Širzads, Artjoms, Jānis un Toms.

7A_0329 7.a klase, audzinātāja Aiga Bērziņa

1.rinda no kreisās:  Daniela, Nikola, Antra, klases audzinātāja Aiga, Annija, Denija, Madara, Kristīne, Markuss.

2.rinda no kreisās: Andris, Katrīna, Adriana, Alise, Darja, Anete.

3.rinda no kreisās: Andris, Artūrs, Ginters, Leons, Lauris.

7B_0147 7.b klase, audzinātāja Ineta Bicāla

1.rinda no kreisās: Kristiāns, Danijs, Rebeka, Maira, klases audzinātāja Ineta, Megija, Laila, Vendija, Jānis.

2.rinda no kreisās: Artis, Ieva, Krista, Una, Linards, Katrīna Keta.

3.rinda no kreisās: Raivo, Ralfs, Daniels, Kristers, Gundars, Aksels, Kaspars.

8A_0216 8.a klase, audzinātāja Armanda Lasmane

Klases moto: ,,Drosme pateikt – Jā!”

1.rinda no kreisās: Anastasija, Sabīne, klases audzinātāja Armanda, Edīte, Samanta, Kristīne, Amanda, Malvīne, Una.

2.rinda no kreisās: Alise, Sanita, Nikita, Gvido, Nikolajs, Igors, Santa.

3.rinda no kreisās: Staņislavs, Jānis, Mikuss, Ruslans, Mikus, Eiriks, Kārlis, Ralfs.

8B_0121 8.b klase, audzinātāja Rita Jakovļeva

1.rinda no kreisās: Nastja, Amanda Līga, klases audzinātāja Rita, Adrians, Keita.

2.rinda no kreisās: Leons, Krista, Kristīne, Nora, Daniels.

3.rinda no kreisās: Artūrs, Matīss, Vilmārs, Adrians, Marks.

9A_0385 9.a klase, audzinātāja Ieva Volane

1.rinda no kreisās: Amy (meitene no Vācijas), Sintija, klases audzinātāja Ieva, Linda Laine, Laura Lelde, Ruta, Elīna, Anna.

2.rinda no kreisās: Andris, Rainers Māris, Kristaps, Ralfs Maikls, Marks, Vladislavs, Aivis.

 

9B_0361 9.b klase, audzinātāja Sanita Fjodorova

1.rinda no kreisās: Lauris, Undīne, klases audzinātāja Sanita, Evelīna Paula, Agita, Marta, Anželika, Beāte, Elīza, Ingus.

2.rinda no kreisās: Helmuts, Intars, Rolands, Aleksis, Daniels, Silvestrs, Valters Valdis, Andis, Edijs.

10_0027 10. klase, audzinātāja Iveta Briede

1. rinda no kreisās: Annija Ilga, Sonora, Alīna, Lelde Elīna, Viviāna, Krista, Maira, Diāna.

2.rinda no kreisās: Marks, Aleksandrs, Raivo, klases audzinātāja Iveta, Atis, Daniels Kristiāns, Hardijs Eglons.

11A_0002 11.a klase, audzinātāja Velta Rulle

1.rinda no kreisās: Kristiāna, Līga, klases audzinātāja Velta, Samanta, Lineta, Beāte, Agate, Enia, Betija Beāte.

2.rinda no kreisās: Artis, Jana, Karīna, Līva, Edvards.

11B_0046 11.b klase, audzinātāja Jolanta Nīcgale

Sāc no turienes, kur Tu esi. Izmanto to, kas Tev ir. Un izdari to, ko vari izdarīt. /Arthur Ashe/

1.rinda no kreisās: Hugo, Madara, Aleksa, Kitija, Anete, Līga, klases audzinātāja Jolanta, Līva, Laine.

2.rinda no kreisās: Maksims, Arvis, Rūdis, Roberts, Vladislavs, Matīss, Edijs, Rolands.

12_0303 12. klase, audzinātāja Iveta Krastiņa

1.rinda no kreisās: Samanta, Paula, Agate Krista, klases audzinātāja Iveta, Elīza, Marta, Anete, Violeta, Letīcija, Alīna.

2.rinda no kreisās: Edvards, Emīls, Dmitrijs, Samanta, Viktorija Samanta, Artis, Kristiāns, Helvijs.

Dambretes 3.posma sacensības Madonā

dambreteAr jauniem panākumiem apsveicam 3. posma dalībniekus no mūsu skolas: Sonoru Elizabeti Saliņu (1.a klase), Henriju Kārkli (1.b klase), Robertu Reiznieku (2.a klase), Katrīnu Borokovu (2.b klase), Edgaru Smilgāju (3.b klase) un Ēriku Madi Saliņu (3.b klase).

ZINĀŠANAI 1. pusgada fināls notiks 8. decembrī Madonas pilsētas sporta centrā. Dalībniekiem vēlams pieteikties savlaicīgi. Pulciņa vadītājs Herberts Millers t. 29455052

Izmaiņas 27. novembrī

1.-4. klase
3. 2.a Vizuālā māksla (patst.darbu vada sk.V.Platgalve) 103.kab.
4. 2.b Vizuālā māksla (patst.darbu vada sk.G.Balodis) 115.kab.
5. 3.b Vizuālā māksla (patst.darbu vada sk.S.Fjodorova) 204.kab.

5.-12. klase
2. 6.a Sociālās zinības 216.kab.
2. 5.a Dabaszinības 107.kab.
4. 9.b Matemātika 211.kab.
5. 9.b Latviešu valoda 311.kab.
5. 9.a Matemātika 211.kab.
6. 7.b Vizuālā māksla (patst.darbu vada sk.I.Bicāla) 204.kab.
5. 5.a Sociālās zinības 216.kab.
7. 8.a Vizuālā māksla (patst.darbs mājās)
7. 9.a Vizuālā māksla (patst.darbs mājās)
7. 6.a Vizuālā māksla (patst.darbs mājās)

Izmaiņas 26. novembrī

1.-4.klase
2. 4.b Mūzika 116. kab.

5.-12.klase
1., 2. 12. Programmēšanas pamati (patst. darbu vada sk. S. Fjodorova) 20. kab.
3., 4. 8.a Ģeogrāfija (patst. darbu vada sk. J. Nīcgale) 20. kab.

Pasākums sākumskolas skolēniem „Izmēģini pats”

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, 1. – 4. klašu izglītojamajiem šī gada 23. novembrī notika pasākums “Izmēģini pats”. Pasākuma mērķis bija rosināt skolēnu interesi par tehniskajām lietām, modelēšanu, jaunradi un inovācijām, kā arī veicināt skolēnu ievirzi uz tehniska rakstura karjeras iespējām un izvēli. Lasīt vairāk…