Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: klašu vizītkartes

2016./2017.m.g. klašu vizītkartes

01A_0352_ 1.a klase, klases audzinātāja Ineta Reitere

1. rinda:Deniss Aleksejs Belozjorovs, Rinalds Striķis, Niks Belozjorovs, Matīss Ozols, Jānis Barovskis.
2. rinda sēž:Agnese Zunde, Paula Skrimble, Laura Mironova, Viktorija Peikšteina, Jana Gabiriela Abitkina.

3.rinda: Jorens Placēns, Markuss Lavrinaitis, Sandis Krasovskis, Sandis Spulis, Luīze Teterovska, Daniels Sakovičs, Raiens Traškovs, Demjans Matvejevs, Eduards Ozoliņš.

01B_0137_ 1.b klase, klases audzinātāja Kristiāna Balode

3. rinda: Edgars Smilgājs, Kevins Sekers, Renāte Adaškeviča, Gatis Abramenko, Kristers Mucenieks, Karlīna Lodīte, Madara Vaivode, Niks Ķirsis, Diāna Malnača, Aleksa Andersone, Gabriela Bērziņa, Aleksis Ozoliņš

2. rinda: Līna Marija Līcīte, Ksenija Anna Ķirse, Megija Dzelme, Ērika Made Saliņa, Elīna Viktorija Vipiha, Anita Vītola, Elīza Kurcalte

1.rinda: Aleksis Bagatskis, Kristaps Krūmiņš, Arturs Beinarovičs

02A_0376_ 2.a klase, klases audzinātāja Ilona Lazda

No kreisās puses 1.rinda (sēž) - Artūrs Abdirazakovs; Rihards Parmons; Markuss Kaplers

2. rinda (sēž) – Helēna Eriksone; Sofija Anna Birkāne; Patrīcija Līga Inķēna; Krista Patrīcija Abitkina; Ieva Miķelsone; Vanesa Viktorija Pudenko

3.rinda (stāv) – Mārtiņš Zunde; Aleksejs Kondrašovs; Adrians Koroļovs; Dīns Berģis; Marta Mača; Adele Bērziņa; skolotāja Ilona Lazda; Mārtiņš Lotuhovs; Alise Gipke; Markuss Skrabutens; Paula Keita Kazaka; Alekss Dubiņins.

02B_0501_ 2.b klase, klases audzinātāja Sarmīte Meldere
1.rinda /no kreisās/ sēž – Gabriels Peltiks, Deniss Fiļimonovs, Kristers Aizporietis, Armands Stepāns.
2.rinda – Alita Paļuga, Marta Ozoliņa, Amanda Ezeriņa, Laura Lorita Buševica, Loreta Paļuga, Beāte Bancāne.
3.rinda – Raivo Lauva, Ramona Ivanova, Elija Muceniece, Rebeka Ivanova, Amanda Rudzīte, Justīne Riekstiņa, Kaiva Annika Avotiņa, Dmitrijs Orlovs, Normunds Smerjotkins
03A_0121_ 3.a klase, klases audzinātāja Inga Baginska

1.rinda no kreisās puses: Gita Barovska, Patrīcija Zepa, Viviāna Jaudzema, Viktorija Kaugere, Katrīna Zjukova, Valērija Svirska, Viktorija Berezina, Rolans Adaškevičs, Ance Bērziņa

2.rinda no kreisās puses:Kristers Ūbergs, Ivars Svars, Matīss Āboliņš, Sofija Pakalka, skolotāja, Māris Stašulāns,Katrīna Puškeļa, Lauris Ozols,Armands Svencis.

03B_0104_ 3.b klase, klases audzinātāja Sandra Fišmeistare

1. rinda (no kreisās): Renāte Jankuna, Karīna Klāva, Patrīcija Lazdiņa, Keita Kristiāna Brūniņa, Monta Pusplatā, Elīna Upeniece, Paula Bicāla

2. rinda:Edgars Osipausks, Rainers Stoma, Endijs Lasmanis, Kristaps Klačkovs, Rihards Ozoliņš, Sandra Fišmeistare, Ieva Skuja, Arvis Daugavietis, Tomass Seliverstovs, Elvis Mareks Liepiņš

04A_0195_ 4.a klase, klases audzinātāja Vineta Platgalve

1.rinda no kreisās: Renārs Saliņš, Edgars Elgars Bērziņš, Raimonds Zeps, Reinis Hāze;

2.rinda no kreisās: Elīna Kvasele, Megija Antanoviča, Alīna Tiškoveca, Marta Pīķe, Tīna Rudbārža, Simona Lindenberga, Luīza Jakovļeva, Katrīna Siliņa;

3.rinda no kreisās: Vitalijs Grišuļonoks, Rinalds Zīle, Raivils Kārklis, Elizabete Palanceviča, Kristiāns Ariāns Orniks, Evelīna Aļehno, Enija Lazdiņa, Nika Bondare, Samanta Tiškoveca, Aleksandrs Maļinovskis, Markuss Marcinkevičs, Rainers Pakers.

04B_0229_ 4.b klase, klases audzinātājs Gints Balodis
1.rinda: Artūrs Parmons,Rinalds Gregersons, Santa Rudziša, Viktorija Suhova, Roberts Mačs, Jānis Lapiņš, Līva Liepiņa, Artjoms Zagorskis, Rainers Ķirsis, Kristians Ķirsis;
2.rinda: Linda Djubina, Aleksa Kitajeva, Toms Aizporietis, Amanda Stepāne, Diāna Freija, Keila Bērziņa, Sintija Liepiņa, Emīls Širzads Lejiņš-Bulahs, Paula Beāte Mežmale, Anastasija Gorpeņuka
05A_0301_ 5.a klase, klases audzinātāja Aiga Bērziņa
1. rinda no kreisās: Andris Kruglovs, Anete Berģe, Markuss Jablonskis, Ginters Daiļida, Andris Blūms, Leons Fetkuļins
2. rinda no kreisās: Antra Čepule, Kristīne Cielava, Aleksa Stepanoviča, Sintija Dubiņina, Darja Kmito, Annija Vīksna, Aiga Bērziņa (kl. audz.), Adriana Misiņa, Daniela Reizniece, Katrīna Šleme, Nikola Gasperoviča, Madara Smirnova, Alise Dobkeviča.
05B_0559_ 5.bklase, klases audzinātāja Ineta Bicāla
1.rinda no kreisās puses: Gundars Vuškārnieks, Ralfs Striķis, Raivo Kņepējs
2.rinda no kreisās puses: Maira Parmona, Una Bērziņa, Laila Bicāla, Megija Paeglīte, Krista Stūre, Everita Megija Ruža
3.rinda no kreisās puses: Artis Miltiņš, Kristers Kaļva, Ieva Ambaine, Jānis Marcinkevičs, kl. audz. Ineta Bicāla, Linards Lukss, Kristiāns Timofejevs, Aksels Leitlants, Maksims Rjazancevs, Danijs Isaks, Kaspars Krastiņš.
06A_0169_ 6.a klase, klases audzinātāja Armanda Lasmane
1.rinda: Kristīne Lindenberga, Kārlis Liepiņš, Sabīne Lasmane, Sanita Placēna, Mikuss Krēbss, Samanta Jansone, Edīte Vosocka, Malvīne Sakoviča
2.rinda: Nikolajs Zablinskis, Igors Smerjotkins, Staņislavs Rjazancevs, Gvido Eizāns,Mikus Briežkalns, Nikita Skrimblis, Alise Rubīna, Una Ivanova, Amanda Kačkāne, Anastasija Trifonova, Ruslans Puškeļs, skolotāja Armanda Lasmane, Ralfs Bagatskis, Ričards Pogodins, Jānis Orlovs, Eiriks Kalnriekstiņš
06B_0269_ 6.b klase, klases audzinātāja Rita Jakovļeva

1. rinda
(no kreisās): Nastja Oborotova, Amanda Mende, Kristīne Liepiņa, Keita Aizporiete, Nora Svikliņa, Amanda Līga Bernoviča.
2.rinda Kaspars Liepiņš, Adrians Kaugers, Matīss Vasks, Adrians Glods, Artūrs Žmurovs, Leons Gipke, Krista Visocka, Alise Ruža, Daniels Kovaļenko, Vilmārs Apolons
07A_0163_ 7.a klase, klases audzinātāja Ieva Volane
Vladislavs Trokša, Andris Rāviņš, Laura Linda Kalviša, Ralfs Maikls Pitjukēvičs, Rainers Māris Ārends, Kristers Vanags, Sintija Karabanova, Elīna Liepiņa, Roberts Stepāns, Ruta Svikliņa, Anna Esiņa, Aivis Jokums, Linda Laine Kalviša, Marks Ozoliņš, Kristaps Ostrovskis
07B_0249_ 7.b klase, klases audzinātāja Ilze Luksa
1.rinda no kreisās: Marta Langenfelde, Helmuts Vītols, Agita Cukanova, Aleksis Jeršovs, Anželika Žukova, Lauris Katkevičs, Evelīna Paula Ķerķe
2.rinda no kreisās: Silvestrs Eglītis, Daniels Dekterovs, Ingus Siliņš, Jānis Smilgājs, Beāte Skrabutena, kl. audz. Ilze Luksa, Elīza Luksa, Andis Daugavietis, Edijs Zeipe, Intars Kažus
8a_vizitkarte 8.a klase, klases audzinātāja Olga Krasutina
1 rindā:Evelīna Skābarniece, Silards Stepans, Jānis Stepans, Līva Čepule, Loreta Ābeltiņa, Diāna Hāze, Linda Kudrjavceva, Alīna Stafecka
2.rindā: Aleksandrs Krivašonoks, Stanislavs Koreškovs, Aivars, Skābarnieks, Viviāna Nikaļuka, Loseva Diāna, Andrejs Vipihs, Pogodins Dāniels, Maira Saliete, Guna Elīte, Alīna Jēkabsone, Elīna Skābarniece
3. rindā:Olga Krasutina,audzinātāja, Lauris Krists, Melānija Usīte, Kristaps Kristiāns Kuciņš
08B_0325_ 8.b klase, klases audzinātāja Iveta Briede
Sākot no kreisās puses, aizmugurējā (stāvoša) rinda: Annija Ilga Šmite, Artis Lapiņš, Evita Meļihova, Rendija Dutkeviča, Hardijs Eglons Mickevičs, Atis Dravnieks, Daniels Kristiāns Ošiņš, Rolands Kraučs, Iveta Briede, Viktorija Smerjotkina, Krista Priede, Eva Meļihova, Gints Nerets
Sākot no kreisās puses, priekšējā (sēdošā)rinda: Marks Ņesterovs, Sonora Balode, Raivo Jankuns, Evija Miltiņa, Sandis Suhovs, Ričards Freijs, Lelde Elīna, Pitjukeviča, Reinis Lambergs, Amanda Ķirse, Rolands, Prohorovs
09A_0473_ 9.a klase, klases audzinātāja Velta Rulle
1.rinda no kreisās: Lineta Lauva, Genādijs Circins, Evija Mahliņeca, Alise Lase, Ilgvars Edgars Smirnovs, Agate Mežmale, Hugo Vīksne – Sarkanais, Sabīna Kokina
2.rinda: Kristiāna Dedela, Betija Beāte Damberga, Samanta Seliverstova, kl. audz. Velta Rulle, Viktorija Vīksne, Alise Blūma, Artis Aizporietis, Edvards Lazdiņš, Līga Jankalāne
3.rinda: Karīna Davidova, Rūdis Ruciņš – Vējiņš, Ramona Peikšteina, Kitija Smirnova, Arvis Vaivads, Kristers Daiļida, Andis Treinis
9b vizitkarte (1) 9.b klase, klases audzinātāja Vija Miķelsone
10_0449_ 10.klase, klases audzinātāja Iveta Krastiņa
1.rinda ( no kreisās): Emīls Bogdanovičs, Miks Kļaviņš
2.rinda (no kreisās puses): Alīna Kačkāne, Helvijs Mierturis, Marta Buševica, Artis Lakstīgala, Viktorija Samanta Mateša, Dmitrijs Samuļs, Rēzija Līna Upeniece
3.rinda (no kreisās puses): Elīza Klaucāne, Annija Bērziņa, Madara Ļaksa, Samanta Mēnese, Edvards Silagailis, Samanta Djubina, Anete Bite, Violeta Adamoviča, klases audzinātāja Iveta Krastiņa, Letīcija Janoviča, Sandis Novoselovs, Agate Krista Kriņicka, Alvis Bučis, Paula Lamberga
11_0404_ 11.klase, klases audzinātāja Silga Stučka
1. rinda no kreisās: Violeta Grigorjeva, Džesika Nikaļuka, Kristaps Mežmalis, Valērija Maruščaka, Daniela Gabranova.
2. rinda no kreisās: Rainers Milsons, Kristīne Činka, Gatis Bizūns, Paula Sondore, Rūta Vanaga, Zane Orlovska, Baiba Matuka;
3. rinda no kreisās: Daniels Jerofejevs, klases audzinātāja Silga Stučka, Emīls Lūciņš, Igors Babaks, Dzintars Kalniņš, Gints Kapteinis, Oļegs Krists, Didzis Bušmanis.
12_0087_ 12.klase, klases audzinātāja Evita Valdberga
1. rinda: Diāna Pauniņa, Sintija Upeniece, Sintija Dudare, Laura Krūmiņa
2.rinda : Montija Bičevska, Raivis Andersons, Diāna Bariņa, Antons Hermanis, Aleksandrs Jermakovs audzinātāja Evita Valdberga, Mārtiņš Ļaksa, Liene Lakstīgala, Karolīne Gulbinska, Lelde Kiopa, Renārs Leiders- Reins, Rolands Kārlis Ziemelis

Klašu vizītkartes 2015./2016.m.g.

1.a vizītkarte1bPresentation12_a_20152.b3a_vizitkarte_3.a_2015_20163b4.a4b5a5b6a6b7a???????????????????????????????8a??????????9a_vizītkarte 9aklase1011_vizitkarte12???????????????????????????????

Klašu vizītkartes 2014./2015.m.g.

1.a1.b2.a2.b3.a3.b4.a4.b5.a5.b6.06_b7_a7.b8.a8_B9.A9.b101112.

Klašu vizītkartes 2013./2014.





















Klašu vizītkartes ’2011

Klašu vizītkartes, Pļaviņu novada ģimnāzija, 2011

Lasīt vairāk

Klašu vizītkartes, Odzienas filiāle

Lasīt vairāk

Klašu vizītkartes (papildināts)

Lasīt vairāk