Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

2017./2018.m.g. klašu vizītkartes

 

01A_0352_ 1.a klase

klases audzinātāja Vineta Platgalve

no kreisās: Dāvis Priedītis, Vladimirs Maskovs, Marta Ulpe, Kendija Štrikmane, Ivans Palancevičs, Līna Džeriņa, Ieva Dubiņina, Patrīcija Laima Nagle, Roksana Daniela Pogodina, Dzintars Leončiks, Katrīna Ševčenoka, Everita Rocēna, Evelīna Dambe, Linards Aizporietis, Ieva Barovska, Uva Bērziņa, Roberts Reiznieks, Armīns Dārziņš.

01B_0137_ 1.b klase

klases audzinātājs Gints Balodis

no kreisās: Aleksis Bulahs, Sabīne Rubīna, Daniela Šumkova, Gabriels Fedosejevs, Agnese Anna Balčuna, Sanita Siņica, Alise Svirska, Artūrs Orlovs, Marks Dutkevičs, Viviāna Ozola, Viktorija Dudareva, Jasmīna Folkmane, Alekss Ķirsis, Jānis Jaudzems, Nellija Rijkure, Katrīna Borokova, Sandis Rāviņš, Reinis Bērziņš.  

02A_0376_ 2.a klase

1. rindā no kreisās: Elīna Lagutkina, Jānis Barovskis, Paula Skrimble, Luīze Teterovska, Agnese Zunde, Viktorija Peikšteina, Jorens Placēns, Jana Gabriela Abitkina.

2.Niks Belozjorovs, Rinalds Striķis, Deniss Belozjorovs, Demjans Matvejevs, Daniels Sakovičs, kl. audz. Ineta Reitere, Sandis Krasovskis, Matīss Ozols, Sandis Spulis, Eduards Ozoliņš.  

02B_0501_ Mēs esam 2.b klase. 

Klases audzinātāja ir Kristiāna Balode. Mūs var satikt 117.kabinetā – skolas pirmajā stāvā.

Klasē mācās:

1.rinda no kreisās:Gatis A., Elīza K., Elīna Viktorija V., Gabriela B., Megija Dz., Anna Ksenija Ķ., Ērika Made S., Līna Marija L., Diāna M., Kristaps K.

2.rinda: Edgars S., Karlīna L., Aleksis O., Kristers M., Anita V. Madara V., Aleksa A., Niks Ķ., Renāte A., Aleksis B., Kevins S.

03A_0121_

3.a klase

Es esmu īpašs, arī tu esi tāds vienīgais uz pasaules. Man patīk vienas, tev-citas krāsas, Es, tu, viņš, viņa – mēs katrs esam sevišķi, bet visi kopa – kā lieliska raiba pļava, kas zum no bagātības un daudzveidības. /Baiba Vaivare /

1.rinda no kreisās: Krista Patrīcija Abitkina; Patrīcija Līga Inķēna, Alise Gipke, Sofija Anna Birkāne, Helēna Eriksone, Paula Keita Kazaka

2.rinda no kreisās: Markuss Kaplers, Markuss Skrabutens, Mārtiņš Lotuhovs, Dīns Berģis, Rihards Parmons, Adrians Koroļovs, Aleksejs Kondrašovs, Marta Mača, Aleksis Dubiņins, Adele Bērziņa, Artūrs Abdirazakovs, Mārtiņš Zunde.

Aizmugurē: klases audzinātāja Ilona Lazda Fotogrāfijā nav: Ieva Miķelsone

03B_0104_ 3.b klase

Klases audzinātāja Sarmīte Meldere

Kristers Aizporietis, Kaiva Annika Avotiņa, Amanda Ezeriņa, Deniss Fiļimonovs, Ramona Ivanova, Rebeka Ivanova, Raivo Lauva, Elija Muceniece, Dmitrijs Orlovs, Marta Ozoliņa, Alita Paļuga, Loreta Paļuga, Gabriels Peltiks, Justīne Riekstiņa, Amanda Rudzīte, Normunds Smerjotkins, Laura Lorita Buševica.

 4a  4.a klase 

1. rinda Armands Svencis, Valērija Svirska, Viviāna Jaudzema, Viktorija Kaugere, Ance Bērziņa, Patrīcija Zepa, Gita Barovska, Viktorija Berezina.

2. rinda Rolans Adaškevičs, Māris Stašulāns, Katrīna Puškeļa, Sofija Pakalka, Ivars Svars, Lauris Ozols, Matīss Āboliņš, Kristers Ūbergs. Klases audzinātāja Inga Baginska

 04B_0229_ 4.b klase

Ja tu tici, ka vari – tu vari.

1.rinda no kreisās : Ludmila Pogodajeva, Monta Pusplatā , Keita Kristiāna Brūniņa, Renāte Jankuna, Elīna Upeniece, Anastasija Kozlovska, Paula Bicāla

2.rinda no keisās: Rainers Stoma, Endijs Lasmanis, Arvis Daugavietis, Karīna Klāva, Ieva Skuja, Kristaps Klačkovs, Sandra Fišmeistare, Rainers Stoma,  Patrīcija Lazdiņa, Elvis Mareks Liepiņš,  Tomass Seliverstovs

Klases audzinātāja Sandra Fišmeistare

05A_0301_ 5.a klase ir aktīva gan darbos, gan vārdos, reizēm radoša un neprognozējama, bet ļoti zinātkāra.

1.rinda no kreisās puses: Edgars Elgars Bērziņš, Nika Bondare, Raimonds Zeps, Tīna Rudbārža, Luīza Jakovļeva, Reinis Hāze, Elīna Kvasele, Simona Lindenberga, Adrians Dārziņš, Megija Antanoviča.

2.rinda no kreisās puses: Niks Skābarnieks, Rinalds Zīle, Evelīna Aļehno, Rainers Pakers, Elizabete Palanceviča, Aleksandrs Maļinovskis, klases audzinātāja Laura Avotiņa, Kristiāns Orniks, Raivils Kārklis, Markuss Marcinkevičs, Enija Lazdiņa, Vitalijs Grišuļonoks, Renārs Saliņš.

05B_0559_ Mēs, 5.b klases skolēni - Toms Aizporietis, Keila Bērziņa, Linda Djubina, Diāna Freija, Anastasija Gorpeņuka, Rinalds Gregersons, Andris Kiops, Aleksa Kitajeva, Kate Kondrāte, Kristians Ķirsis, Rainers Ķirsis, Jānis Lapiņš, Emīls Širzads Lejiņš-Bulahs, Līva Liepiņa, Sintija Liepiņa, Roberts Mačs, Paula Beāte Mežmale, Artūrs Parmons, Līva Peipiņa, Ralfs Tomass Priedītis, Santa Rudziša, Amanda Stepāne, Viktorija Suhova, Artjoms Zagorskis un audzinātāja – Ingrīda Bērziņa esam“Viens par Visiem, Visi par Vienu!”
06A_0169_ 6.a klase

Pirmā rinda no kreisās Anete Berģe, Madara Smirnova, Antra Čepule, Nikola Gasperoviča, Artūrs Romusiks, Alise Dobkeviča

Otrā rinda no kreisās Ginters Daiļida, Katrīna Šleme, Aleksa Stepanoviča, Sintija Dubiņina, Andris Kruglovs, Oskars Preijs, Darja Kmito, Annija Vīksna, kl.audz.Aiga Bērziņa, Daniela Reizniece, Andris Blūms, Markuss Jablonskis, Leons Fetkuļins, Kristīne Cielava

06B_0269_ 6.b klase

1.rinda no kreisās puses: Megija Paeglīte, Ieva Ambaine, Una Bērziņa, Laila Bicāla, Everita Ruža, Rebeka Ivanova, Raivo Kaņepējs, Krista Stūre, Katrīna Keta Cvetkova, Gundars Vuškārnieks    

2.rinda no kreisās puses:  Ralfs Striķis, Aksels Leitlants, Kristers  Kaļva, Jānis Marcinkevičs, Kristiāns Timofejevs, Kaspars Liepiņš, Maira Parmona, kl. audzin. Ineta Bicāla, Linards Lukss, Maksims Rjazancevs, Artis Miltiņš, Kaspars Krastiņš, Danijs Isaks, Daniels Cukanovs.

07A_0163_ 7.a klase

2.rinda no kreisās: Nikolajs Zablinsks, Gvido Eizāns, Amanda Kačkāne, Kristīne Lindenberga, Samanta Jansone, Sabīne Lasmane, Santa Turinceva, Sanita Placēna, Una Ivanova, Alise Rubīna, Edīte Visocka, skolotāja Armanda Lasmane, Anastasija Trifanova, Malvīne Sakoviča, Ruslans Puškeļs, Eiriks Kalnriekstiņš

1.rinda no kreisās: Staņislavs Rjazancevs, Kārlis Liepiņš, Ralfs Bagatskis, Ričards Pogodins, Nikita Skrimblis, Mikus Briežkalns, Mikuss Krēbss, Igors Smerjotkins, Jānis Orlovs

07B_0249_ 7.b klase

Klases audzinātāja Rita Jakovļeva

1.rinda- Kristīne Liepiņa, Alise Ruža, Keita Aizporiete, Nora Svikliņa;  

2.rinda- Matīss Vasks, Marks Pogodajevs, Vilmārs Apolons, Amanda Līga Bernoviča, Artūrs Žmurovs, Adrians Kaugers, Daniels Kovaļenko, Nastja Oborotova, Adrians Glods, Krista Visocka, Leons Gipke.

8a_vizitkarte 8.a klases skolēni:

no kreisās puses – Lauris Krists, Rainers Māris Ārends, Kristaps Ostrovskis (sēž), Anna Esiņa, Ralfs Maikls Pitjukēvičs, Marks Ozoliņš, Ruta Svikliņa, Linda Laine Kalviša, Klases audzinatāja Ieva Volane

no labās puses – Elīna Liepiņa (sēž), Andris Rāviņš, Aivis Jokums, Sintija, arabanova, Vladislavs Trokša (sēž), Kristers Vanags, Laura Lelde Kalviša

08B_0325_ 8.b klase

1. rinda no kreisās: Helmuts Vītols,Marta Langenfelde, Lauris Katkevičs, Agita Cukanova, Anželika Žukova, Silvestrs Eglītis, Evelīna Paula Ķerķe.

2. rinda no kreisās: Valters Valdis Zvirgzdiņš, Edijs Zeipe, Aleksis Jeršovs, Beāte Skrabutena, Andis Daugavietis, klases audzinātāja Sanita Fjodorova, Daniels Dekterovs, Elīza Luksa, Ingus Siliņš, Intars Kažus.

09A_0473_ 9.a klase

1.rindā sēž: Alīna Jēkabsone, Līga Liepiņa, Melānija Usīte, Alīna stafecka.

2.rindā: Evelīna Skābarniece, Markuss Molčanovs,Hāze Diāna, audzinātāja Olga Krasutina, Aivars Skābarnieks, Vivāna Nikaļuka, Linda Kudrjavceva, Vladislavs Krists, Guna Elīte, Kristaps Kuciņš, Čepule Līva, Loseva Diāna, Aleksandrs Krivašonoks, Elīna Skābarniece,  Dāniels Pogodins.

9b vizitkarte (1) 9.b klase

Pirmā rinda: Hārdijs Eglons Mickevičs, Amanda Ķirse, Daniels Kristiāns Ošiņš, Sonora Balode, Artis Lapiņš, Krista Priede, Filips Fedosejevs, Lelde Elīna Pitjukeviča, Marks Ņesterovs.

Otrā rinda: Rolands Prohorovs, Ričards Freijs, Annija Ilga Šmite, Sandis Suhovs, Eva Meļihova, Rolands Kraučs, Evita Meļihova, audzinātāja Iveta Briede, Atis Dravnieks, Rendija Dutkeviča, Reinis Lambergs, Jolanta Burkeviča, Gints Nerets, Raivo Jankuns, Viktorija Smerjotkina.

10_0449_ 10.a klase
Mēs esam: *čaklīši darbā un mācībās, *sportiski, *draudzīgi un izpalīdzīgi, *atsaucīgi, *pieklājīgi. Mēs esam 12 meitenes un 2 zēni: 2. rinda (no kreisās) – Līga Jankalāne, Viktorija Vīksna, Līva Kārkliņa, Enia Kaņepēja, Artis Aizporietis, Ramona Peikšteina, Kristers Daiļida, skolotāja Velta Rulle, Edvards Lazdiņš, Agate Mežmale, Kristiāna Dedela, Betija Beāte Damberga, Līva Fridrihsone1. rinda (no kreisās) – Jana Rediko, Karīna Davidova, Samanta Seliverstova, Beāte Kaņepēja, Lineta Lauva.
 10b 10.b klase

klases audzinātāja Jolanta Nīcgale

1.rinda no kreisās puses: Roberts Jansons, Kristers Daiļida, Alise Blūma, Līga Vestfāle, Hugo Vīksne –Sarkanais, Rolands Paļuga

2.rinda no kreisās puses: Maksims Kotovičš, Vladislavs Sakovičš, Aleksa Dauškāne, Madara Bogdanova, Kitija Smirnova, Matīss Ķirsis, Arvis Vaivads, Rūdis Ruciņš-Vējiņš, Anete Kapteine, Laine Liepiņa.

Sāc no turienes, kur Tu esi. Izmanto to, kas Tev ir. Un izdari to, ko vari izdarīt. /Arthur Ashe/

11_0404_ 11.klase

Šobrīd pusceļā savā vidusskolas dzīvē, kad varbūt arvien biežāk jācīnās ar savu neziņu, neizlēmību un jārod sevī spēks apņēmībai un atbildībai!

1 rindā no kreisās : Alīna Kačkāne, Dmitry Samul, Samanta Djubina, Samanta Viktorija Mateša,Marta Buševica

2 rindā no kreisās:Emīls Bogdanovičs, Samanta Mēnese, Helvijs Mierturis, Sandis Novoselovs,Letīcija Janoviča, Anete Bite,Kristiāns Patrijuks, kl. audz. Iveta Krastiņa, Violeta Adamoviča, Edvards Silagailis, Agate Krista Kriņicka, Alvis Bučis,Elīza Klaucāne, Artis Lakstīgala,Paula Lamberga

12_0087_ 12. klase

no kreisās sēž: Rūta Vanaga, Violeta Grigorjeva, Kristaps Mežmalis, Džesika Nikaļuka, Daniels Jerofejevs, Paula Sondore;

no kreisās stāv Gatis Bizūns, Daniela Gabranova, Oļegs Krists, Didzis Bušmanis, Kristīne Činka, Gints Kapteinis, klases audzinātāja Silga Stučka, Valērija Maruščaka, Rainers Milsons, Alise Žmurova, Igors Babaks, Zane Orlovska, Dzintars Kalniņš, Emīls Lūciņš, Baiba Matuka.

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu