Raksti ar atslēgvārdu: karjeras aktualitātes

Visā Latvijā norisinās uzņēmējspēju izzināšanai veltītas Karjeras nedēļas aktivitātes

Pirmdien, 17. oktobrī, Latvijas pilsētu un novadu izglītības iestādēs sākas ikgadējā Karjeras nedēļa. Ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!” skolēni aicināti izzināt un attīstīt savas uzņēmējspējas, piedaloties daudzveidīgās aktivitātēs.  Karjeras nedēļas pasākumus jau desmito gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar reģionālajiem partneriem.

Rīgas Aeronavigācijas institūts aicina uz Atvērto durvju dienu

Jau pavisam drīz 12. klašu skolēniem būs jāpieņem būtisks lēmums, izvēloties mācību iestādi un savu turpmāko karjeru.
Rīgas Aeronavigācijas institūts aicina katru no Jums uz Atvērto durvju dienu 14. maijā!
Atvērto durvju dienā Jūs uzzināsiet par RAI īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, kā arī apmeklēsiet lekciju auditorijas un studentu viesnīcu.
Piedalīšanās Atvērto durvju dienā bez iepriekšējas pieteikšanās.
SESTDIEN, 14. MAIJĀ plkst. 11:00 – 13:00 Mežkalna ielā 9, Rīgā
Lai vairāk uzzinātu par studiju iespējam RAI, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu manager@rai.lv vai zvanot +371 29571158

Atvērto durvju diena Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā

NAA_Atverto_durvju_diena_plakats

2022. gada 12. maijā Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija no plkst. 13.40 līdz plkst. 15.20 organizēs Atvērto durvju dienu, kas paredzēta 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem un augstskolu absolventiem tiešsaistē (Zoom platformā).

Aicinām iepazīties ar studiju iespējām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā!

Informācijas diena RTA – 8. aprīlī

Infordiena RTA 2022 PROGRAMMA

Aicinām apmeklēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Informācijas dienu 8. aprīlī pl. 14:00 pie RTA ēkas (Atbrīvošanas aleja 115)
Ja nesanāk ierasties klātienē, aicinām pieteikties skolēnus un klašu grupas ZOOM informatīvajiem pasākumiem!
8.aprīlī pl. 12:00 par pamatstudiju iespējām RTA;
8. aprīlī pl. 15:00 par maģistra līmeņa studijām RTA.
Pieteikšanās anketahttps://forms.gle/wh4M6yCBrS9PkgQPA
Ja rodas, kādi jautājumi, precizējumi rakstiet uz e-pastu  san@rta.lv vai zvaniet uz tālruni  26656553

Rīgas Aeronavigācijas institūts aicina uz Atvērto durvju dienu

9.04.

Rīgas Aeronavigācijas institūts aicina uz Atvērto durvju dienu SESTDIEN, 9. APRĪLĪ plkst. 13:00 – 16:00 Mežkalna ielā 9, Rīgā.
Atvērto durvju dienā uzzināsiet par RAI īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, kā arī apmeklēsiet lekciju auditorijas un studentu viesnīcu. RAI uzņemšanas komisijas speciālisti atbildēs uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem.
Piedalīšanās Atvērto durvju dienā bez iepriekšējas pieteikšanās.
Uzzināt vairāk par studiju iespējam RAI, var rakstot uz e-pastu manager@rai.lv vai zvanot +371 29571158

Latvijas Universitātes “Atvērto durvju nedēļa”

1080x1080_ADN-01-01

Latvijas Universitātes “Atvērto durvju nedēļa” norisināsies no 21. līdz 25.martam.
Ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt visas 13 fakultātes klātienē un attālināti, iepazīstoties ar fakultāšu telpām un uzklausot gan dekānu un studiju programmu direktorus, gan studentu uzrunas un stāstus, kā arī piedalīties fakultāšu piedāvātajās aktivitātēs, lai labāk iepazītu mūsu plašo fakultāšu klāstu un izvēlēties sev piemērotāko studiju jomu!

TSI Olimpiāde – balvā līdz 22 400 EUR Tavām studijām!

TSI_olimpiade_2022

TSI aicina vidusskolēnus, kā arī tehnikumu un koledžu audzēkņus, pārbaudīt savas zināšanas pirms eksāmeniem, pierādīt sevi un laimēt galveno balvu – grantu studijām TSI, kā arī citas vērtīgas balvas!

Lai izvēle motivē! Savu izglītības ceļu atrodi izstādē “Skola 2022”!

plakats-Skola-2022
Vairāk informācijas par izstādi “Skola 2022” šeit.

LLU Karjeras diena 23. februārī

2022_Karjeras_dienas (1)
23. februārī aicinām jauniešus piedalīties LLU Karjeras dienā tiešsaistē no plkst. 10.00 līdz 13.30.
Kopā ar uzņēmējiem un nozares profesionāļiem atklāsim dažādu profesiju un nodarbošanās veidu aizkulises.
Būs iespēja uzzināt, ko dara programmētāji, pārtikas un kokapstrādes nozares speciālisti, vetārsti, inženieri, agronomi un uzņēmēji.
Kopā noskaidrosim, cik varēs nopelnīt, kādi ir darba pienākumi un kas jāapgūst, lai kļūtu par augsta līmeņa speciālistu!
Karjeras dienas tiešraides skaties LLU mājaslapā: https://www.llu.lv/lv vai LLU Facebook.
Vairāk informācijas: https://www.llu.lv/lv

Iespēja iegūt papildpunktus LU SZF uzņemšanā – radošais konkurss vidusskolēniem

Piedalies LU SZF radošajā konkursā ar savu ideju reklāmai vai rakstu medijiem!

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte (LU SZF) ir izsludinājusi radošo konkursu žurnālistikā, sabiedriskajās attiecības un reklāmā 11. un 12. klašu skolēniem. Tā uzvarētāji saņems papildpunktus, palielinot savas izredzes studēt budžeta vietā LU SZF.