Raksti ar atslēgvārdu: karjeras aktualitātes

Ziņas jauniešiem RSU

RSURīgas Stradiņa universitāte mācību gada laikā piedāvā dažādas aktivitātes, kurās skolēniem un skolotājiem ir iespēja tikties ar RSU pārstāvjiem un uzzināt vairāk par studiju programmām un vidi. Informācija par aktivitātēm atrodama RSU mājaslapas sadaļā Satiec mūs.

Tiek piedāvāti arī sagatavošanas kursi centralizētajiem eksāmeniem:
• uzlabo centralizēto eksāmenu (CE) vērtējumu, papildinot zināšanas sagatavošanas kursos, ko pasniedz RSU mācībspēki;
• veiksmīgāk sagatavojies iestājpārbaudījumiem izvēlētajā RSU studiju programmā;
• apmeklē pilna vai nepilna laika kursus – izvēlies sev piemērotāko mācību modeli.
Lasīt vairāk…

Vidusskolēnus aicina pieteikties semināram “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”

seminars_medicinas_nozari_VIAAValsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa Universitāti, LU P. Stradiņa medicīnas koledžu, Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienestu un astoņām pašvaldību medicīnas iestādēm sākot ar 2018. gada septembri rīko semināru ciklu “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”.
Seminārā izglītības iestāžu pedagogiem karjeras konsultantiem, dažādu priekšmetu skolotājiem un skolēniem būs iespēja iepazīties ar medicīnas nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, izaicinājumiem un jaunumiem, kā arī uzzināt par plašo izglītības iespēju klāstu medicīnas jomā. Seminārs ir bez maksas. Vairāk šeit