Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu vidusskola

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Video

Sveiciens divpadsmitajiem

Sveiciens 9. klašu absolventiem

9. klašu sveiciens skolotājiem izlaiduma dienā

9.a_apsveikums_skolotajiem

21. februāris – Starptautiskā dzimtās valodas diena

21. februārī pēc UNESCO iniciatīvas visā pasaulē atzīmē Starptautisko dzimtās valodas dienu, lai izceltu valodas nozīmi ikdienas komunikācijā, pašizpausmē, sabiedrības veidošanā, zināšanu apgūšanā un tālākā nodošanā. Šajā dienā UNESCO aicina novērtēt valodu un kultūru daudzveidību, kas bagātina un saliedē sabiedrību un veicina starpkultūru dialogu. Latvijas valsts prezidents Egils Levits ir sagatavojis īpašu videouzrunu skolotājiem un skolēniem, uzsverot dzimtās valodas vērtību un nozīmi katra cilvēka personības un pasaules uztveres veidošanā.

Skolēnu pašpārvaldes sveiciens svētkos

Ekoskolas sveiciens Ziemassvētkos

Ekoskola aicina svinēt Ziemassvētkus dabai draudzīgā veidā un dāvanas tuviniekiem darināt pašu rokām, kā arī svētku noskaņas radīšanai izvēlēties dabas materiālus un videi draudzīgus Ziemassvētku dekorus!

Skolēnu mācību uzņēmumi Ziemassvētku gaidīšanas laikā

Tuvojas Ziemassvētki. Atkal ir aizsteidzies vēl viens gads. Esot attālinātā mācību procesā, šogad nevarēja noritēt tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš. Skolēni ir reģistrējuši savus uzņēmumus, ģenerējuši preču idejas un uzsākuši ražošanu. Mainās pasaule un maināmies arī mēs! Lai iepazītos ar skolēnu veikumu, šogad piedāvājam skolēnu veidotas reklāmas precei un uzņēmumam. Lasīt vairāk…

30. novembris – Melnās kafijas vakars

Apsveikums Latvijas dzimšanas dienā

Valsts prezidenta Egila Levita aicinājums jauniešiem kļūt par valsts valodas sargu

Valsts prezidents Egils Levits aicina jauniešus kļūt par valsts valodas sargu un īsā video izteikt, kāpēc latviešu valoda jauniešiem ir mīļa un dārga.