Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Video

Skolēnu pašpārvaldes sveiciens svētkos

Ekoskolas sveiciens Ziemassvētkos

Ekoskola aicina svinēt Ziemassvētkus dabai draudzīgā veidā un dāvanas tuviniekiem darināt pašu rokām, kā arī svētku noskaņas radīšanai izvēlēties dabas materiālus un videi draudzīgus Ziemassvētku dekorus!

Skolēnu mācību uzņēmumi Ziemassvētku gaidīšanas laikā

Tuvojas Ziemassvētki. Atkal ir aizsteidzies vēl viens gads. Esot attālinātā mācību procesā, šogad nevarēja noritēt tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš. Skolēni ir reģistrējuši savus uzņēmumus, ģenerējuši preču idejas un uzsākuši ražošanu. Mainās pasaule un maināmies arī mēs! Lai iepazītos ar skolēnu veikumu, šogad piedāvājam skolēnu veidotas reklāmas precei un uzņēmumam. Lasīt vairāk…

30. novembris – Melnās kafijas vakars

Apsveikums Latvijas dzimšanas dienā

Valsts prezidenta Egila Levita aicinājums jauniešiem kļūt par valsts valodas sargu

Valsts prezidents Egils Levits aicina jauniešus kļūt par valsts valodas sargu un īsā video izteikt, kāpēc latviešu valoda jauniešiem ir mīļa un dārga.

Skolotāju diena 2020

Aicinājums piedalīties akcijā “Mans latviskākais vārds”

Latviešu valodas aģentūra 25. septembrī sāka valodas akciju „Mans latviskākais vārds”, kurā aicināti piedalīties visi, kas prot vai vēl tikai apgūst latviešu valodu.
Akcija norisināsies divās daļās:

Lasīt vairāk…

Latvijas Universitāte – iespēja veidot duālo karjeru

Latvijas Universitāte ir viena no pirmajām augstskolām Baltijā, kas augsta līmeņa sportistiem piedāvā iespēju iegūt augstāko izglītību apvienojot to ar sportista karjeru, tādējādi nodrošinot nākotnes perspektīvu Latvijas labākajiem atlētiem. Lasīt vairāk…

12.b klases skolēnu videosveiciens skolotājiem