Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: Ziemassvētki

Priecigus_svetkus

Ziemassvētku pasākumi

1. – 4. klase

5. – 8. klase

9. – 12. klase

apsveikums_Ziemassvetki_2021

Skolēnu novēlējumi svētkos


apsveikums_Ziemassvetkos_2019

Piedzīvojums dabā!

LVM Kalsnavas arboretumā notiek visdažādākie brīnumi! Šogad dārzs un daba nevēlas doties ziemas miegā, tāpēc 1.a un 1.b klases skolēni kopā ar audzinātājām apmeklēja šo dabas stūrīti, lai gūtu jaunas zināšanas un prasmes. Lasīt vairāk…

5.-12.klašu skolēnu radošais konkurss „Mana oriģinālā Ziemassvētku egle”

Tuvojoties gada nogales svētkiem, ekoskola sadarbībā ar vides ministriju aicināja iesaistīties 5.-12.klašu skolēnus radošā konkursā „Mana oriģinālā Ziemassvētku egle”, pašu spēkiem izgatavojot Ziemassvētku eglīti no otrreizējām izejvielām un nevajadzīgām lietām. Lasīt vairāk

5.-8. klašu Ziemassvētku pasākums

ziema_6Tuvojoties Ziemassvētku brīvlaikam, mūsu skolā norisinājās pamatskolas klašu Ziemassvētku pasākums, kurā klašu priekšnesumus skaitīties bija ieradies Ziemassvētku vecītis un viņa brieži.

Pārsteigumiem bagāto vakaru sāka 5.b klase ar iestudētu lugu par sniegavīriem un deju  dziesmas “Svētki ledus pilī” pavadījumā. Sirdis visiem sasildīja 5.a klase ar „Musiqq” dziesmu „Silta sirds”. Ziemas noskaņu mums sniedza 6.a klase ar brāļu Ziemeļu  dziesmu „Uzsniga sniedziņš balts”. Iespēju ticēt tam, ka eņģeļi eksistē, mums dāvāja 6.b klase ar „Putnu Balles” dziesmu „Divi enģeļi”. 7.a klase uzstājoties ar Lienes Šomases un Jāņa Moiseja dziesmu „Uzbur laimi” pierādīja, ka uzburt laimi ir vienkārši! Par Ziemassvētku simboliem mums atgādināja 7.b klase ar Klifa Ričarda dziesmu „Mistletoe and Wine”, bet par sniegu nespēja  beigt fantazēt neviens, arī 8.a klase ar Dina Martina dziesmu „Let it snow”. 8.b klase ar Jāņa Ķirša un Ulda Ausekļa dziesmu „Piparkūkas danco” lika visiem dancot līdzi skanīgajiem ritmiem. Vakara izskaņā uzstājās skolotājas Agitas Lindenbergas vadītais teātra pulciņš ar Valda Rūmnieka un Andreja Miglas pasaku lugas „Mežrozīte” fragmentu.

Noslēdzot vakara svinīgo daļu tika apbalvoti 5.-8. klases skolēni, kuru vidējais vērtējums 1. semestrī sasniedza 8,00 un augstāk balles. Ziemassvētku vecītis samīļoja un dāvināja piparkūku sirsniņu klašu audzinātājām.

Ziemassvētki ir gaišu domu un labo darbu laiks. Aicinu ikvienu Jaunajā, 2017. gadā, vairāk atbalstīt savus līdzcilvēkus, palīdzēt pat ar maziem darbiņiem, teikt labus vārdus un būt kopā!

Skolēnu pašpārvaldes Kultūras ministre Anete Bite

Ziemassvētku pasākums skolas darbiniekiem

ziema_5

Aiz mums paliek pēdas… Mūsos paliek pēdas…

Katrs gads mūsu dzīvi iekrāso kādā krāsā, nokrāsā. Katrs satiktais cilvēks mūsu dzīvē atstāj savas atmiņas. Kādas tās ir, to nosaka notikumi, situācijas, bet visvairāk,  mūsu katra paša attieksme.

Kad skolēniem jau bija sākušās ziemas brīvdienas, un skolas telpas krietni klusākas, skolas darbinieki tikās ļoti sirsnīgā, jautrā un omulīgā Ziemassvētku pasākumā. Šim brīdim bija dīvaina nokrāsa, jo ar kolektīvu kopā pēdējo reizi bija skolas direktore Rita Pole. Laikam abpusējais „Paldies” bija vārds, kas sasildīja visu sirdis.

Pasākumā gadu skaits visiem bija tikai ciparu kombinācija, jo jautrībai, spēlēm un rotaļām ļāvās pilnīgi visi klātesošie.

Lai mums izdodas šo saliedētību, atvērtību, prieku darboties saglabāt visa nākamā gada garumā!

IMG_4457 IMG_4340

Direktora vietniece audzināšanas darbā Sarmīte Meldere

9. – 12.klašu Ziemassvētku pasākums

ziema_4

9.-12. klašu skolēniem 1. semestris tika noslēgts ar Ziemassvētku pasākumu, kurā skolēni un skolotāji uzsvēra savas dzīves svarīgākās vērtības. Vērtību sniegotajam ceļam cauri palīdzēja iziet Eglīte un Rūķu meitene (skolēnu pašpārvades Kultūras ministre un viņas vietniece) .

9.a klase par lielāko dzīves vērtību uzskatīja mīlestību, izpildot grupas „RE:public” dziesmu „Strēlniece”. 9.b klase par savu nākotnes vērtīgumu pauda „Labvēlīgā tipa” dziesmā „Es piezīmēšu tev ūsas”. 10. klasei vērtīga šķita viņu veselība, savu veselīgo dzīvesveidu atspoguļojot leģendārās grupas „Pērkons” dziesmā „Slidotava”. 11. klase bija bagāta ar tiem piemītošajām dzīves vērtībām, tās atspoguļoja dziesmu popūrija video versijā. 12. klasei vērtīgs šķita šis brīnumiem un mīlestības pilnais gadalaiks, ko apliecināja, dziedot „Prāta vētras” dziesmu „Ziema”.

Svinīgā pasākuma noslēgumā tika godināti  skolēni, kuru vidējais vērtējums 1. semestrī sasniedza 8,00 un vairāk balles, kā arī 9.-12. klašu audzinātājas.

Ziemassvētki ir labo darbu  laiks un laiks, kad iepriecināt savus tuvos un mīļos. Tieši šī iemesla dēļ pasākums rosināja katru aizdomāties par viņiem piemītošajām vērtībām, atcerēties savus tuvos un mīļos un klusībā aizdomāties par saviem tuvākās nākotnes plāniem. Lai mērķtiecīguma, cīņasspara, gudrības un izturības pilns 2017. Gaiļa gads!

            Skolēnu pašpārvaldes Kultūras ministres vietniece Liene Lakstīgala