Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: skatuves runa

Skatuves runas konkurss

Pašā februāra izskaņā, 28. februārī, skolas labākie runātāji devās uz Skatuves runas konkursa reģiona skati Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā. Šo godu skolēni bija izcīnījuši, piedaloties starpnovadu Skatuves runas konkursā un iegūstot tiesības pārstāvēt skolu 2. kārtā. Lasīt vairāk…

Sacenšas labākie runātāji

14.februārī, kamēr citi svinēja Svētā Valentīna dienu un priecājās par pirmajiem siltajiem saules stariem, Pļaviņu mūzikas skolā notika starpnovadu skatuves runas un mazo skatuves formu konkurss, kurā piedalījās 21 mūsu skolas skolēns. Kā konkursa apbalvošanas laikā atzina Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde, tad šie skolēni jau ir ceļā uz labu karjeru, jo prasme runāt un uzstāties ir ļoti noderīga.

Skolēni sacentās 4 vecuma grupās. 1.klašu grupā uzstājās 2 dalībnieki, un 1.a klases skolnieks Rinalds Striķis ieguva 3.vietu. 2.-3.klašu grupā 11 skolēnu konkurencē pārāki bija audzēkņi no Kokneses novada, bet 3.vietu izdevās izcīnīt 2.b klases skolniecei Kaivai Annikai Avotiņai. 4.-6. klašu grupā bija vislielākais dalībnieku skaits, un 3.vieta tika piešķirta 5.b klases skolniekam Akselam Leitlantam. 7.-9.klašu grupā sacentās tikai pārstāvji no mūsu skolas, un 1.vietu un ceļazīmi uz 2.kārtas konkursu ieguva 7.b klases skolēns Silvestrs Eglītis, 2.vieta tika piešķirta 9.b klases skolniecei Eniai Kaņepējai, 3.vieta – Rūdim Ruciņam-Vējiņam. Atzinību ieguva arī  9.b klases skolniece Beāte Kaņepēja.

Mazo skatuves formu grupā piedalījās tikai mūsu skolas 10.klases meiteņu kolektīvs (Violeta Adamoviča, Anete Bite, Samanta Djubina, Paula Lamberga, Viktorija Samanta Mateša, Rēzija Līna Upeniece),  kuram pēc žūrijas vērtējuma tika piešķirta 3.vieta.

Paldies visiem dalībniekiem, skolotājiem un vecākiem par ieguldīto laiku un darbu!

Vēlam veiksmi un raitu valodu Silvestram 2.kārtas konkursā Madonā!

                   Skolotāja Laura Avotiņa

Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss

2014.gada 25. februārī Pļaviņu novadā notika Skatuves runas un Literāro uzvedumu konkursa 1.kārta, kurā piedalījās 30 dalībnieki no Pļaviņu novada un Kokneses novada. Konkursa dalībnieki tika vērtēti sekojošās klašu grupās: 1.klases, 2.-3.klases, 4.-6.klases, 7.-9.klases un 10.-12.klases.

Patiess prieks par Pļaviņu novada dalībnieku sasniegumiem: 2.-3 .klašu grupā: Aksels Leitlands (Pļaviņu novada ģimnāzijas filiāle Odzienā) ieguva 1.vietu

4.- 6.klašu grupā: Enia Kaņepēja (Pļaviņu novada ģimnāzija) ieguva 1.vietu (izvirzīta uz konkursa nākamo kārtu )

Evelīna Skābarniece (Pļaviņu novada ģimnāzijas filiāle Odzienā) ieguva 2.vietu

Rūdis RūciņšVējiņš (Pļaviņu novada ģimnāzija) ieguva 3.vietu 7.- 9.klašu grupā

Megija Lazdiņa (Pļaviņu novada ģimnāzijas filiāle Odzienā) ieguva 2.vietu

Sandis Vīksna (Pļaviņu novada ģimnāzijas filiāle Odzienā) ieguva atzinību 10.- 12.klašu grupā

Dagnija Kiseļeva (Pļaviņu novada ģimnāzija) ieguva atzinību Apsveicam visus skolēnus un paldies skolotājām Veltai Rullei, Silgai Stučkai, Laurai Avotiņai, Aigai Čepulei, Maijai Bieriņai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā konkursam. Novēlam veiksmi Eniai Kaņepējai un skolotājai Silgai Stučkai konkursa nākamajā kārtā – reģionālajā skatē, kas notiks Jēkabpilī 2014.gada 3.aprīlī.

Direktora vietnece audzināšanas darbā L.Ivanova

Skolas skatuves runas konkursā

Pļaviņu novada ģimnāzijas olimpiāde 7.februārī skolā notika skatuves runas konkursa 1.kārta. Apsveicam:

Eniu Kaņepēju (4.b) ar iegūto 1.vietu;
Līgu Āboliņu (10.) ar iegūto 2.vietu;
Laini Liepiņu (4.b) ar iegūto 3.vietu;
Henriju Jaudzemu (11.b) ar iegūto atzinību.

Paldies skolēniem un skolotājai S.Stučkai par ieguldīto darbu!
Eniai novēlam veiksmi skatuves runas konkursa nākamajās kārtās!

Žūrijas komisija