Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss

2014.gada 25. februārī Pļaviņu novadā notika Skatuves runas un Literāro uzvedumu konkursa 1.kārta, kurā piedalījās 30 dalībnieki no Pļaviņu novada un Kokneses novada. Konkursa dalībnieki tika vērtēti sekojošās klašu grupās: 1.klases, 2.-3.klases, 4.-6.klases, 7.-9.klases un 10.-12.klases.

Patiess prieks par Pļaviņu novada dalībnieku sasniegumiem: 2.-3 .klašu grupā: Aksels Leitlands (Pļaviņu novada ģimnāzijas filiāle Odzienā) ieguva 1.vietu

4.- 6.klašu grupā: Enia Kaņepēja (Pļaviņu novada ģimnāzija) ieguva 1.vietu (izvirzīta uz konkursa nākamo kārtu )

Evelīna Skābarniece (Pļaviņu novada ģimnāzijas filiāle Odzienā) ieguva 2.vietu

Rūdis RūciņšVējiņš (Pļaviņu novada ģimnāzija) ieguva 3.vietu 7.- 9.klašu grupā

Megija Lazdiņa (Pļaviņu novada ģimnāzijas filiāle Odzienā) ieguva 2.vietu

Sandis Vīksna (Pļaviņu novada ģimnāzijas filiāle Odzienā) ieguva atzinību 10.- 12.klašu grupā

Dagnija Kiseļeva (Pļaviņu novada ģimnāzija) ieguva atzinību Apsveicam visus skolēnus un paldies skolotājām Veltai Rullei, Silgai Stučkai, Laurai Avotiņai, Aigai Čepulei, Maijai Bieriņai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā konkursam. Novēlam veiksmi Eniai Kaņepējai un skolotājai Silgai Stučkai konkursa nākamajā kārtā – reģionālajā skatē, kas notiks Jēkabpilī 2014.gada 3.aprīlī.

Direktora vietnece audzināšanas darbā L.Ivanova