Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: programmēšana

Bezmaksas iespēja apgūt Python programmēšanu valodu

Jauniešu programmēšanas skola Datorium sniedz iespēju meitenēm vecumā no 14 – 19 gadiem no Latvijas un Ukrainas BEZMAKSAS piedalīties Python programmēšanas valodas kursā PyGirls.

Lasīt vairāk

Iespēja skolniecēm bez maksas apgūt programmēšanu

Jauniešu programmēšanas skola Datorium sadarbībā ar informāciju tehnoloģiju uzņēmumiem Google un TietoEVRY izsludina pieteikšanos Python programmēšanas valodas kursam PyGirls. Šis kurss ir īpaši izstrādāts ar mērķi, lai veicinātu meiteņu iesaisti IT tehnoloģiju apguvē.
Lasīt vairāk…

Online programmēšanas bezmaksas kurss skolēniem

Programmēšanas skola Datorium piedāvā bezmaksas online programmēšanas kursu skolēniem no 14 – 20 gadiem. Lai piedalītos nepieciešams reģistrēties www.datorium.lv/coding-free lapā. Kursa ietvaros skolēni veidos savu aplikāciju vispopulārākajā izstrādes vidē Visual Studio un apgūs programmēšanas valodas C# pamatus.
Ievadnodarbība jau 21. martā! Tam sekos 5 nodarbības pa 60 minūtēm (kopā 8 akadēmiskās stundas). Nodarbības notiks laika posmā no 25. marta līdz 8. aprīlim sekojošos laikos:
• latviešu valodā – trešdienās 16:00 un sestdienās 16:00
• krievu valodā – trešdienās 18:00 un sestdienās 14:00
Lai piedalītos:
1. Skolēnam ir nepieciešams Windows dators ar interneta pieslēgumu (planšete neder).
2. Būs jāveic 2 vienkāršas bezmaksas instalācijas (instrukcijas sekos pēc reģistrācijas).

Programmēšanas stunda

Šonedēļ līdz 15.decembrim norisinās vispasaules notikums “Programmēšanas stunda”, kur simtiem skolēnu visā pasaulē veic interesantus programmēšanas uzdevumus.
Lai nosvinētu šos programmēšanas svētkus Latvijā, aicinām skolēnus no 3. – 9. klasei piedalīties Learn IT organizētajā muzikālajā programmēšanas aktivitātē “Mēs esam ideāli!” un sacenties par grupas “Double Faced Eels” jaunā singla “Ideāli” kreklu!

Kas jādara, lai piedalītos?
Špikeris skolēniem, lai paveiktu uzdevumu.

Vairāk par konkursu lasi: https://learnit.lv/programmesanasstunda/