Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Online izglītības izstāde Topstudy 2020

No 11. līdz 13. novembrim notiks online izglītības izstāde Topstudy 2020.Tā ir lieliska iespēja virtuāli tikties ar Eiropas universitāšu pārstāvjiem. Gadatirgus notiek angļu valodā un ir bezmaksas.
Šogad tiek piedāvāti trīs dažāda veida vebināri:
-Universitātes prezentācijas.
-Dažādu disciplīnu pasniedzēju lekcijas.
-Stāsti par studentu reālo pieredzi.
Vairāk informācijas un lekciju saraksts šeit.

Rīgas Biznesa skolas aktivitātes un pasākumi jauniešu auditorijai tiešsaistē

Rīgas Biznesa skola (RBS) aicina jauniešus piedalīties dažādās aktivitātēs un pasākumos, kas tiek organizēti tiešsaistē.
Vairāk informācijas šeit.

Tiešraide – Kas kopīgs influencerim un žurnālistam?

lekcija

Aicinām skolēnus, izmantot iespēju skatīties RSU Komunikācijas fakultātes docētājas un studiju programmas “Žurnālistika” vadītājas Annas Peipiņas lekciju “Kas kopīgs influencerim un žurnālistam?”
Lekcijas tiešraide 5. novembrī no plkst. 16.00 – 17.00 LNB Facebook kontā.
Uzzināt vairāk…

Kur skatīties uzņēmējdarbības izglītības konferenci jauniešiem?

Jau 29.oktobrī tiešraide no plkst. 10:00 līdz 14:00.
Vairums jeb 90% Latvijas skolēnu uzskata, ka izglītība skolās ir pārāk teorētiska, un tie vēlētos lielāku mācību satura sasaisti ar reālo dzīvi. Lai iedvesmotu skolēnus apgūt dzīvei noderīgas prasmes un motivētu domāt par savu ceļu biznesā, notiks ikgadējā Iedvesmas konference  #UzdrīkstiesUzvarēt. Tajā  skolēnus ar saviem stāstiem iedvesmos spilgti un veiksmīgi Latvijas uzņēmēji.
Ar konferences programmu var iepazīties šeit.

Kur un kā varēs skatīties?
Konferences tiešraide pasākuma dienā būs pieejama:
https://www.delfi.lv/tiesraides/
https://labsoflatvia.com/
@jalatvia facebook pasākuma lapā  https://www.facebook.com/events/802749997169404/

Aicina jauniešus piedalīties Panākumu skolas online seminārā

8. oktobrī jaunieši aicināti piedalīties “Panākumu skolas” interneta tiešraides bezmaksas seminārā par karjeras veidošanu.
Online seminārs norisināsies no plkst. 13.55, dalība tajā ir bez maksas, bet ir nepieciešama obligāta iepriekšēja reģistrēšanās. Reģistrēties “Panākumu skolas” semināram var šeit.
Lasīt vairāk…

Jauniešus aicina pieteikties “Digitālo prasmju Bootcamp”

Sociālais uzņēmums Visas Iespējas (www.visasiespejas.lv) sadarbībā ar uzņēmumiem Tet, Zalaris un TVNET no 17. līdz 19. augustam organizē tiešsaistes apmācības “Digitālo prasmju Bootcamp”, uz kurām tiek aicināti pieteikties jaunieši no visas Latvijas vecumā no 16 gadiem. Apmācību mērķis ir uzlabot jauniešu darba prasmes, īpaši izceļot dažādas digitālās jomas, kā arī sagatavot jauniešus darba tirgum. Lasīt vairāk…

Latvijas Universitāte – iespēja veidot duālo karjeru

Latvijas Universitāte ir viena no pirmajām augstskolām Baltijā, kas augsta līmeņa sportistiem piedāvā iespēju iegūt augstāko izglītību apvienojot to ar sportista karjeru, tādējādi nodrošinot nākotnes perspektīvu Latvijas labākajiem atlētiem. Lasīt vairāk…

RSU uzņemšana pamatstudiju programmās

Rīgas Stradiņa universitāte ir Latvijas augstskolu reputācijas līdere jau ceturto gadu pēc kārtas. Studijas kādā no astoņām RSU fakultātēm nodrošinās kvalitatīvu izglītību medicīnas, veselības aprūpes vai sociālo zinātņu jomā un darba devēju acīs augsti vērtētu diplomu!
Uzņemšanas datumi pamatstudijās:
Elektroniskā pieteikšanās no 1. jūlija.
Dokumentu iesniegšana no 24. jūlija.
Uzzināt vairāk…

Sāc studēt LU Ķīmijas fakultātē

Latvijas Universitātes (LU) Ķīmijas fakultāte (ĶF) ir ķīmijas akadēmiskās un profesionālās izglītības centrs, kurā studenti mācās, lai kļūtu par profesionāliem ķīmiķiem, darba aizsardzības speciālistiem vai dabaszinātņu un matemātikas skolotajiem. Lasīt vairāk…

Rīgas Valsts tehnikums aicina

uznemsana2020
Uzņemšanas noteikumi