Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Darba plāns 28. maijs – 1.jūnijs

Skolā dežurē 8.b klase

Pirmdiena, 28.maijs
Līdz plkst. 12.30 vērtējumu izlikšanas pēdējā diena 1. – 8.,10.,11.kl.
Līdz plkst. 14.00 Zelta, Sudraba, Izaugsmes liecības pretendentu iesūtīšana lana.ivanova@png.edu.lv
15.30 PP sēde par skolēnu pārcelšanu 201.kab.
16.00 Zelta, Sudraba un Izaugsmes liecības piešķiršanas komisijas sanāksme 201.kab.
Līdz plkst.17.00 pedagogu individuālo darba grafiku skolēnu vasaras brīvlaikā iesniegšana kancelejā
2.b mācību ekskursija

Otrdiena, 29.maijs
Eksāmens svešvalodās 9.klasei: 10.00 (ierašanās 9.50) – 12.00 – rakstu daļa, 201., 213., 214., 316., 215., 315. kab., darba vad. A.Bērziņa, I.Ņikiforova, J.Nīcgale, V. Mičule, S.Stučka, I.Krastiņa; no 13.00 – mutvārdu daļa 310., 313., 104.kab., intervētāji I.Bicāla, A. Bērziņa, T. Starčenko, vērtētāji V.Mičule, R.Jakovļeva, J.Nīcgale
Ekskursiju/Pārgājienu diena

Trešdiena, 30.maijs
9.00 Sporta diena
14.00 MP sanāksme 20.kab.
CE bioloģijā 12.klasēm I.Gaiša Kokneses vidusskolā (R.Milsons)
8.a klases mācību ekskursija

Ceturtdiena, 31.maijs
9.00 Mācību gada noslēguma līnija
10.00 Klases stunda, liecību izsniegšana 5.- 8., 10., 11.kl.
10.00 Pavasara svētki 1.- 4.kl. sporta zālē
8.b klases mācību ekskursija

Piektdiena,1 .jūnijs
10.00 – 13.25 (ierašanās 9.45) Eksāmens ģeogrāfijā vidusskolai, 201.kab., darba vad. E.Valdberga
Papildus mācību pasākumi skolēniem, kuriem tie ir nozīmēti

29.05.- 1.06. Mācību grāmatu pieņemšana skolas bibliotēkā

Darba plāns 21. – 25. maijs

Skolā dežurē 8.a klase

Pirmdiena, 21.maijs
Eksāmens informātikā 11. klasei:
10.00 – 10.45 (1.daļa – teorijas daļa) 212.kab.(vada I.Bērziņa)
No plkst.11.00 2., 3., 4.daļa 1.grupai 20.kab. (vada L.Ivanova)
No plkst.11.00 2., 3., 4.daļa 2.grupai 19.kab. (vada E.Valdberga)
Līdz plkst.15.00 ZPD teorijas daļas prezentāciju iesūtīšanas (iveta.krastina@png.edu.lv) pēdējā diena 10., 11.klasēm
Pēdējā ieskaišu diena 1.-8., 10.-11. klasēm

Otrdiena, 22.maijs
7.55 ZPD teorijas daļas prezentēšana 10., 11.kl. 215.kab.
9.30 Izglītojoša nodarbība “Mana drošība vasarā” 1.-4.kl. svinību zālē
10.00 (ierašanās 9.30 (2 skolēni)/ 9.45 (visi)) – 14.10 CE latviešu valodā 12.klasēm 201.kab., darba vadītājs I.Ņikiforova
10.20 Izglītojoša nodarbība “Mana drošība vasarā” 5.-8., 10. – 11.kl. svinību zālē
13.00 Mūzikas skolas audzēkņu koncerts svinību zālē
15.30 Skolas darbinieku sanāksme 201.kab.
6.b klases mācību ekskursija
CE latviešu valodā 12. klasei novērošana I.Gaiša Kokneses vidusskolā (A.Lasmane)

Trešdiena, 23.maijs
10.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
10.00 (ierašanās visiem 9.45) – 13.25 /14.25 (ar atbalsta pasākumiem) Eksāmens latviešu valodā 9.klasēm (rakstu daļa) 107., 213., 104.kab. (darba vad. I.Briede, I.Ņikiforova, R.Jakovļeva)
Projekta “Eiropas pēdas Latvijā 2017./2018.” noslēguma pasākums Rīgā (B.B. Damberga, A. Mežmale, A. Kapteine, L. Liepiņa, V. Adamoviča, A. Bite, K. Činka, Dž. Nikaļuka, K. Mežmalis)

Ceturtdiena, 24.maijs
No 9.00 Eksāmens latviešu valodā 9.a klasei (mutvārdu daļa) 312.kab.- intervētājs A.Lasmane, vērtētājs, L.Avotiņa
No 12.00 Eksāmens latviešu valodā 9.b klasei (mutvārdu daļa) 312.kab.- intervētājs A.Lasmane, vērtētājs, V.Rulle
5. – 8.klašu skolēnu mācību vizīte zinātnes centrā “AHHAA” Igaunijā, ESF projekta Nr. 8.3.2.2./16/I/001 «Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai» ietvaros (izbraukšana 5.30 no skolas)
ZZ čempionāts 5.b,6.b Sporta kompleksā “333″ Ropažu novadā

Piektdiena, 25.maijs
10.00 (ierašanās 9.30 (2 skolēni)/ 9.45 (visi)) – 14.15 CE matemātikā 12.klasēm 201.kab., darba vad.A.Bērziņa
CE matemātikā 12. klasei novērošana I.Gaiša Kokneses vidusskolā (V.Miķelsone)
11.05 Dežūras nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 8.b, 8.a. klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
12.15 Atbalsta personāla sanāksme 102.kab.
Mācību ekskursija 3.b klasei

21.05.- 25.05. Tematiskā izstāde “Iesakām izlasīt..” skolas bibliotēkā

Darba plāns 14. – 19. maijs

Projektu nedēļa “Manai skolai 100”

Pirmdiena, 14.maijs
8.30 Tikšanās ar novada izglītības speciālisti (L.Ivanova)

Otrdiena, 15.maijs
12.00 CSDD eksāmens velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai 19., 20.kab.
14.00 Skolotāju kopdziesmas mēģinājums svinību zālē
Latvijas Skolu šaha olimpiādes Latvijas fināls 15. maijā Rīgā (E.Osipausks, A.Seikovska)
MOT nodarbības 7.ab klasēm
10.ab, 11.klašu skolēniem ZPD teorijas daļas iesūtīšanas pēdējā diena skolotājai Ivetai Krastiņai (iveta.krastina@png.edu.lv)

Trešdiena, 16.maijs
13.00 “Skolas zvans caur gadiem skan” svinību zālē
LTV erudīcijas konkursa “Gudrs vēl gudrāks” uzvarētāju tikšanās ar Valsts prezidentu R.Vējoni (U.Ivanova, A.Lasmane)
Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta “Sporto visa klase” 4.sezonas finālsacensības (piedalās 3.b klase) Jelgavā

Ceturtdiena, 17.maijs
9.00 – 13.00 Skolas 100 gadu jubilejas pasākums 1. – 4.kl. skolēniem
17.00 – 21.30 Skolas 100 gadu jubilejas pasākums 5. – 12.kl. skolēniem
Līdz plkst. 16.00 vērtējumu izlikšanas pēdējā diena 9.,12. klašu skolēniem
Līdz plkst. 17.00 9., 12.klašu Zelta, Sudraba un Izaugsmes liecību pretendentu iesūtīšana (lana.ivanova@png.edu.lv)
Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās skolu sacensības vieglatlētikā U16, U14 Aizkrauklē

Piektdiena, 18.maijs
8.30 Zelta, Sudraba un Izaugsmes liecības piešķiršanas komisijas sanāksme 110.kab.
10.00 Zvana svētki svinību zālē
12.00 Svētku koncerta ģenerālmēģinājums

Sestdiena, 19.maijs
Skolas 100 gadu jubilejas pasākums

14.05.- 18.05. Tematiskā izstāde „Manai skolai – 100” – skolas bibliotēkā

Darba plāns 7. – 11. maijs

Skolā dežurē 10.b klase


Pirmdiena, 7.maijs

11.05 Ministru kabineta sanāksme 102.kab.

Otrdiena, 8.maijs

9.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
14.00 Pļaviņu novada iestāžu/struktūrvienību vadītāju sanāksme personas datu aizsardzības jautājumos sakarā ar Vispārējās personas datu aizsardzības regulas piemērošanu no 25.maija (L.Ivanova)
15.25 Skolotāju kopdziesmas mēģinājums svinību zālē
15.45 PP sēde par mācību literatūras apstiprināšanu 201.kab.
Skolas jubilejas scenārija un noformējuma darba grupu sanāksme 201.kab.

Trešdiena, 9.maijs
10.00 Starpinstitucionālās grupas sanāksme (L.Ivanova)
Mācību ekskursija 6.a klasei

Ceturtdiena, 10.maijs
Profesionālās pilnveides kursi “Kompetenču pieejas ieviešana, strādājot skolotāju komandā” Rīgā (L.Ivanova, J.Nīcgale)
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālās skolu sacensības vieglatlētikā U20, U18 Aizkrauklē

Piektdiena, 11.maijs
11.05 Dežūras nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 10.b, 8.a. klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
17.00 Zinību svētki svinību zālē
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros 4.ab klašu mācību vizīte Kurzemes democentrā Ventspilī
Līdz dienas beigām klašu audzinātājiem iesniegt elektroniski (lana.ivanova@png.edu.lv) projektu nedēļas plānojumu

07.05.- 11.05. Tematiskā izstāde “Latvijas vērtības” skolas bibliotēkā

Darba plāns 30. aprīlis – 4. maijs

Skolā dežurē 10.a klase

Pirmdiena, 30.aprīlis
Brīvs

Otrdiena, 1.maijs
Darba svētki
Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas diena

Trešdiena, 2. maijs
Profesionālās pilnveides kursi “Kompetenču pieejas ieviešana, strādājot skolotāju komandā” Rīgā (L.Ivanova, J.Nīcgale)
17.30 1.a klases vecāku sapulce 103.. kab.

Ceturtdiena, 3. maijs
8.30 Svinīgais pasākums “Baltā galdauta svētki” sporta zālē
11.05 Dežūru nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 10.a, 10.b klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
Mācību literatūras izmaiņu 2018./2019.m.g. iesūtīšanas pēdējā diena A.Bērziņai
Konference “E-klase 2018” Rēzeknē (L.Ivanova)
Latvijas skolu futbola kauss Viesītē

Piektdiena, 4. maijs
Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadiena

Darba plāns 23. – 27. aprīlis

Skolā dežurē 11. klase

Pirmdiena, 23.aprīlis
11.05 Ministru kabineta sanāksme 102.kab.
Pasākums 8., 10., 11., 12. klašu skolēniem 209.kab. Eiropas sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/l/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros “No idejas līdz savam biznesam”

Otrdiena, 24.aprīlis
9.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
10.00 Starpinstitucionālā sanāksme (L.Ivanova, S.Fjodorova, Dz.Vanaga)
ESF projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” (Skola2030) Ieviešanas seminārs Rēzeknē, Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijā (E.Valdberga, I.Ņikiforova)
MOT nodarbība 7.ab klašu skolēniem
15.30 Skolotāju sanāksme, tikšanās ar MOT treneri 312.kab.
MK sanāksmes
Mācību ekskursija 9.a klasei
17.30 12. klases vecāku sapulce 316.kab.
17.30 10.a klases vecāku sapulce 311.kab.
17.30 9.b klases vecāku sapulce 107. kab.
18.00 4.a klases vecāku sapulce 112. kab.
18.00 3.b klases vecāku sapulce 116. kab.
17.30 3.a klases vecāku sapulce 114. kab.

Trešdiena, 25.aprīlis
11.15 Pedagogu profesionālās darbības novērtēšanas komisijas sanāksme 110.kab.
17.30 5.b klases vecāku sapulce 216. kab.
17.30 5.a klases vecāku sapulce 315. kab.
17.30 1.b klases vecāku sapulce 115. kab.
Mājturības un tehnoloģiju olimpiādes valsts olimpiādes godalgoto vietu ieguvēju apbalvošanas pasākums Rīgā (G.Mozga, A.Daugavietis)

Ceturtdiena, 26.aprīlis
3.mācību stundas laikā diagnosticējošais darbs par drošību internetā un medijpratību 19./20.kab. 6.b klasei
6.mācību stundas laikā diagnosticējošais darbs par drošību internetā un medijpratību 19./20.kab. 6.a klasei
15.30 Skolēnu (2005.gadā dzimušo un vecāku) tikšanās ar Pļaviņu sporta kluba “Skanste” pārstāvjiem 209.kab.
17.30 2.b klases vecāku sapulce 117. kab.

Piektdiena, 27.aprīlis
Atvērto durvju diena topošajiem 1.un 10. klašu skolēniem
Pasākums 9. klašu skolēniem Eiropas sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/l/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros “Es varu, gribu”
11.00 Pasākuma “Iespējamā misija” atklāšana 201.kab.
12.15 Dežūru nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 10.a, 11 klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
Profesionālās pilnveides kursi Rīgā (I.Bicāla, I.Ozoliņa)

16.04 – 27.04. Skolas tautasbumbas turnīrs
23.04.-27.04. Tematiskā izstāde: “Pļaviņu novads grāmatās, kartēs, atklātnēs” skolas bibliotēkā
27. – 29.04. ANO modelēšanas spēle Igaunijā (G.Kapteinis)

Darba plāns 16. – 21. aprīlis

Skolā dežurē 7.b klase

Pirmdiena, 16.aprīlis
11.05 Ministru kabineta sanāksme 102.kab.

Otrdiena, 17.aprīlis
9.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 9.b klasei 216.kab.
11.15 2.ab, 3.ab, 4.b, 5.b klašu audzinātāju un sporta skolotāju sanāksme 110.kab.
15.25 Skolotāju kopdziesmas mēģinājums 115.kab.
15.45 Metodiskās padomes sanāksme 20.kab.
17.30 6.a klases vecāku sapulce 313.kab.
18.00 11.klases vecāku sapulce 215.kab.

Trešdiena, 18.aprīlis
11.05 Ekopadomes sanāksme
Profesionālās pilnveides kursi “Kompetenču pieejas ieviešana, strādājot skolotāju komandā” Rīgā (L.Ivanova, J.Nīcgale)
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 8.a,b klasei 309.kab.
17.30 8.b klases vecāku sapulce 209.kab.

Ceturtdiena, 19.aprīlis
8.40 – 12.10 Skolēnu dalība OECD PISA 2018 pētījumā 19./20.kab.(piedalās 8.a,8.b, 9.a, 9.b klašu skolēni, kas iekļauti pētījuma organizatoru izveidotajā sarakstā)
Profesionālās pilnveides kursi “Kompetenču pieejas ieviešana, strādājot skolotāju komandā” Rīgā (J.Nīcgale)
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 6.b, 5.b klasei 209.kab.
Starpnovadu konkurss 5.klašu skolēniem angļu valodā „Game Day”
18.00 4.b klases vecāku sapulce 118.kab.
Piedalīšanās sociālo pedagogu supervīzijā Jēkabpilī (S.Fjodorova)
Piedalīšanās konferencē “Lietpratība SĀKUMizglītībā” Liepājā (I.Baginska)

Piektdiena, 20.aprīlis
11.05 Dežūru nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 7.b, 11 klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
ZPD konferences valsts posms Rīgā (piedalās: S.Mēnese, S.Djubina, V.S.Mateša)
9.b klases mācību ekskursija
Konference”Zaļākai uzņēmējdarbībai Eiropā” Rīgā (I.Bērziņa, E.Valdberga, M.Skrabutena)
Piedalīšanās konferencē “Lietpratība SĀKUMizglītībā” Liepājā (I.Baginska)

Sestdiena, 21.aprīlis
Tiek atstrādāta 30.aprīļa darba diena
Lielā talka
Piedalīšanās konferencē “Lietpratība SĀKUMizglītībā” Liepājā (I.Baginska)

16.04.-21.04. Tematiskā izstāde: : “Pļaviņu novads grāmatās, kartēs, atklātnēs” skolas bibliotēkā

Darba plāns 9. – 13. aprīlis

Skolā dežurē 7.a klase

Pirmdiena, 9.aprīlis

Otrdiena, 10.aprīlis
9.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
10.20 – 11.40 valsts diagnosticējošais darbs fizikā 11.klasei 207.kab.
10.20 – 11.40 valsts diagnosticējošais darbs ķīmijā 11.klasei 107.kab.
15.25 Skolotāju kopdziesmas mēģinājums 117.kab.
15.45 Skolas jubilejas scenārija un noformēšanas darba grupu sanāksme 201.kab.
Supervīzija Karjeras konsultantiem Rīgā (I.Bērziņa)
Šaha sacensības Jelgavā (Ē.M.Saliņa, K.Mucenieks, E.Muceniece, A.K.Avotiņa, E.Osipauska, M.Jablonskis)
5.a klases mācību ekskursija uz Līvāniem
19.00 “Simtgades raksti” Kultūras centrā

Trešdiena, 11.aprīlis
Reģionālā olimpiāde vācu valodā 8.klasēm Rēzeknē (piedalās: M.Langenfelde, R.Svikliņa)

Ceturtdiena, 12.aprīlis
Starpnovadu olimpiāde 4.kl. matemātikā Bebru pamatskolā (V.Lopareva, N.Krūmiņa, K.K.Brūniņa, R.Jankune, R. Ozoliņš, E.M.Liepiņš)
Seminārs “Āra nodarbību organizēšana” Ogrē (E.Valdberga, I.Briede)

Piektdiena, 13.aprīlis
11.05 Dežūru nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 7.b, 7.a klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
5.-9.klašu koru konkursa “Dziesmai būt!” 2.kārta Jēkabpilī
15.30 “Skolas pašpārvalde laiku laikos” 201.kab.
10. – 12.klašu skolēnu tikšanās ar skolas absolventu J.Kalēju

9.04. – 11.04. Vizīte Eiroparlamentā Briselē – A.Pabrika uzaicinājums (I.Babaks, E.Silagailis, I.Siliņš)
9.04.-13.04. Tematiskā izstāde: “Grāmatas – vēstures liecinieces” skolas bibliotēkā
14.-15.04. Profesionālās pilnveides seminārs “Bībeles principu integrācija izglītībā” Rīgā (S.Fjodorova)

Darba plāns 2. – 6. aprīlis

Skolā dežurē 10.b klase

Pirmdiena, 2.aprīlis
Otrās Lieldienas

Otrdiena, 3.aprīlis
15.25 Skolotāju sanāksme 201.kab.

Trešdiena, 4.aprīlis
Lietišķas informātikas olimpiāde ”Paskāla ritenis” Daugavpilī (U.Ivanova, B.Skrabutena, E.Bogdanovičs)
5.-9.klašu koru konkursa “Dziesmai būt!” 1.kārta svinību zālē
Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 19.olimpiādes 3.kārta Rīgā (A.Daugavietis, G.Mozga)

Ceturtdiena, 5.aprīlis
15.30 Konkurss “Erudīts” 8. – 9.klašu skolēniem 214.kab.
Starpnovadu olimpiāde 4.kl. latviešu valodā Bebru pamatskolā (A.Bērziņa, N.Krūmiņa, V.Jaudzema, P.Bicāla, K.K. Brūniņa, E.M.Liepiņš,)
Konkurss vēsturē Jaunjelgavā

Piektdiena, 6.aprīlis
11.05 Dežūru nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 10.b, 7.a klases virsdežuranti, klases audzinātāji)

Darba plāns 26. – 29. marts

Skolā dežurē 8.a klase

Pirmdiena, 26.marts
11.05 Skolēnu pašpārvaldes Ministru kabineta sanāksme 102.kab.
Profesionālās pilnveides seminārs Rīgā(I.Bicāla, I.Ozoliņa)

Otrdiena, 27.marts
9.00 – 12.00 Starpnovadu (II posma) olimpiāde informātikā 5.-7.klasēm 20.kab. (piedalās: A.Leitlants, L.Lukss, K.Kondrāte, A.Gorpeņuka, R.Mačs, U.Ivanova)
10.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
15.25 Skolotāju kopdziesmas mēģinājums 117.kab.
15.40 Klašu audzinātāju MK sanāksme 117.kab.
16.30 – 19.00 Individuālās tikšanās ar mācību priekšmetu skolotājiem, skolas administrāciju un atbalsta personālu
MOT 2.nodarbība 7. a, b kl. “Cerības”
17.30 MOT informācija 7.klašu vecākiem 312.kab.
Projekta “Sporto visa klase” ietvaros ceļojošā kausa izcīņa stafetēs 3.a,b kl.
7.b klases vecāku sapulce 104.kab.
7.a klases vecāku sapulce 312.kab

Trešdiena, 28.marts
11.05 “Draudzīgās skolas” pārstāvju sanāksme 311.kab.
13.10 Teātra izrāde “Zobu Feja” 1.-4.kl. svinību zālē
15.10 Radošā darbnīca “Lieldienu apsveikumu gatavošana” (Nenotiek)
Konkursa ”Gada būve 2017” noslēguma pasākums Rīgā (I.Krastiņa, E.P.Ķerķe)
“Meža ekspedīcija” Jersikā, Ekoskolu projekta ietvaros

Ceturtdiena, 29.marts
13.10 “Ieskandinām Lieldienas” 1.-4.kl.
Profesionālās pilnveides seminārs Rīgā (D.Vēvere)

Piektdiena, 30.marts
Lielā piektdiena

26.-30.03. Akcija “Bibliotēkā neviens nav lieks. Lasīšana tas ir prieks!” skolas bibliotēkā