Darba plāns 18. – 22. marts

Pirmdiena, 18. marts
Augstākā līmeņa centralizētā eksāmena sociālajās zinātnēs pielaides darba augšupielādes pēdējā diena
Mācību ekskursija 5.b, 6.a kl. (izbraukšana plkst. 11.00
Kursi tiešsaistē “Tekstpratība pamatizglītības ieguves procesā: teorija un prakse” (I. Balode)
Apmācības mācību programmas skolēniem “Esi pārliecināts!” realizācijai tiešsaistē (I. Krastiņa, L. Ivanova)

Otrdiena, 19. marts
8.15 Pļaviņu vidusskolas novērtēšanas komisijas sanāksme 203. kab. (piedalās: J. Nīcgale, M. Skrabutena, I. Kunga, I. Baginska, S. Severova)
8.30 Aizkraukles novada pašvaldības vadības, nodaļu vadītāju un iestāžu vadītāju iknedēļas sanāksme tiešsaistē (I. Luksa)
Mācību ekskursija 8.a klasei (izbraukšana plkst. 9.00)
Līdz plkst. 12.00 konkursa – spēles „Ķengurs – matemātika visiem” dalībnieku iesūtīšana lana.ivanova@png.edu.lv
SMU reģionālais pasākums “Cits bazārs” Aizkrauklē (piedalās K. Krūmiņš)

Trešdiena, 20. marts
Aizkraukles novada izglītības iestāžu koru skate Aizkrauklē (izbraukšana no skolas plkst. 10.00)

Ceturtdiena, 21. marts
Konkurss – spēle „Ķengurs – matemātika visiem” 2. – 12. kl. 201., 209., 212. kab.
MOT nodarbības 8.a, 8.b kl. 214. kab.
Eiropas Banku Federācijas un Finanšu nozaru asociācijas organizētā viktorīna European Money Quiz 2024 7. – 9. klasēm (piedalās 9.b kl.)

Piektdiena, 22. marts

Kombinētā olimpiāde 2. klasēm Aizkrauklē (izbraukšana no skolas plkst. 9.00, piedalās: O. Steprāne, R. Pujāts)
Konkurss angļu valodā “Game day” 5. kl. Aizkrauklē (izbraukšana no skolas plkst. 9.00, piedalās: R. Baltais, M. Briedis, R. Saliņa, K. Visocka, D. Jaudzema, E. Liepiņa, Ž. Stendere, L. Ošlapa)
Publiskās runas konkurss Aizkraukles novada vidusskolām “Es vēlos, lai pasaule…” (izbraukšana no skolas plkst. 9.00, piedalās: R. Kukārs, K. Kondrāte, A. Čepule, A. Misiņa)
Piedaugavas novada folkloras kopu kopmēģinājums I. Gaiša Kokneses vidusskolā (izbraukšana no skolas plkst. 9.00, piedalās: H. Folkmane, T. Kotins, E. Krastiņa, L. K. Krastiņa, E. Erne, M. Erne, L. Kukule)
Augstākā līmeņa centralizētā eksāmena kultūrā un mākslā pielaides darba augšupielādes pēdējā diena
Supervīzijas izglītības iestāžu psihologiem tiešsaistē (Dz. Vanaga)

18.03. – 22.03. No plkst. 13.00 – 13.25 aktivitātes skolēnu socializēšanās veicināšanai.