Darba plāns 11. – 15. marts

Pedagogu darba laiks saskaņā ar individuālajiem darba grafikiem

Pirmdiena, 11. marts

Otrdiena, 12. marts
10.00 Aizkraukles novada matemātikas mācību jomas pedagogu seminārs Pļaviņu vidusskolā
10.00 Aizkraukles novada un Olaines novada Sociālās un pilsoniskās mācību jomas skolotāju pieredzes apmaiņas seminārs/tikšanās A. Upīša Skrīveru vidusskolā (I. Krastiņa, M. Skrabutena)
Aizkraukles novada sākumskolas mācību jomas profesionālās pilnveides seminārs tiešsaistē “Snieguma līmeņu apraksta veidošana un ieviešana mācību procesā” (I. Baginska, K. Balode, S. Fišmeistare, I. Kunga, I. Reitere)

Trešdiena, 13. marts
9.00 Klašu audzinātāju MK sanāksme 104. kab.
11.00 Skolotāju sanāksme 201. kab.
Kursi “Kā plānot un organizēt mācību procesu, ja klasē mācās skolēni ar dažādu prasmju un spēju līmeni un dažādām interesēm?” (I. Kunga)

Ceturtdiena, 14. marts
10.00 Aizkraukles novada izglītības iestāžu vadītāju, vietnieku izglītības jomā un MJK darba sanāksme I. Gaiša Kokneses vidusskolā
Jaunsardzes centra 2. novada nometne A. Eglīša Ļaudonas pamatskolā (G. Mozga)