Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: Zinātnieku nakts

Zinātnieku nakts 2023

29. septembrī visā Latvijā norisinājās “Zinātnieku nakts 2023”. Pļaviņu vidusskolas 9. – 12. klašu 29 skolēni, skolotāju Aivas Igaunes, Ingrīdas Bērziņas un Jolantas Nīcgales pavadībā, apmeklēja divus pasākumus: Zinātnieku nakts pasākumu Transporta un sakaru institūtā (TSI) un Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), kas šogad norisinājās Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā.

Lasīt vairāk

Eiropas Zinātnieku nakts 2023

Jau nākamnedēļ, 2023. gada 29. septembrī, vairāk nekā 20 Latvijas zinātniskajās institūcijās – augstskolās, universitātēs un zinātniskajos institūtos – norisināsies pasākums “Zinātnieku nakts 2023”, kuru koordinē Izglītības un zinātnes ministrija. Tā ietvaros institūcijas “atvērs savas durvis” un ikvienam interesentam piedāvās plašu bezmaksas pasākumu un aktivitāšu programmu visdažādākajās zinātnes nozarēs, sniedzot iespēju tikties ar pētniekiem, doties ekskursijās, skatīties šovus, piedalīties eksperimentos un diskusijās.

Vairāk par “Zinātnieku nakts 2023” dalībniekiem, aktivitātēm un norises laikiem var uzzināt šeit.

TSI Zinātnieku nakts 2023: esi soli tuvāk nākotnei!

TSI aicina ikvienu interesentu uz aizraujošu Zinātnieku nakti – ikgadēju pasākumu, kas notiek visā Eiropā un arī Latvijā.
Zinātnieku nakts ir iespēja ne tikai iepazīties ar zinātnes nozares inovācijām un panākumiem, bet arī iedvesmoties jauniem sasniegumiem!
Iedvesmojies šogad kopā ar mums – apmeklē TSI Zinātnieku nakti un piedalies aizraujošā programmā:
Apgūsti praktiskas iemaņas meistarklasēs!
Kad? 29.septembrī plkst.17:00 (ekskursijas skolām pēc iepriekšējas pieteikšanas) un no plkst.18:00 līdz 22:00 (individuāli apmeklējumi)
Kur? Lomonosova iela 1, Rīga

Lasīt vairāk

 

Zinātnieku nakts 2022 pasākumi

FLEX 2023-24 LV

Zinatnieku_nakts_2022

30. septembrī ikviens aicināts piedalīties pasākumā „Zinātnieku nakts 2022”.

Piektdien, 2022. gada 30. septembrī, norisināsies Zinātnieku nakts 2022, kas ik gadu notiek visā Eiropā, lai popularizētu zinātni un zinātnes sasniegumus. Plašākai sabiedrībai tiks atvērtas augstskolas un zinātniskie institūti, lai ikviens interesents var tikties ar pētniekiem, doties ekskursijās, skatīties šovus, piedalīties eksperimentos un diskusijās.

Lasīt vairāk

RTU Zinātnieku nakts

b_RTU_zinatnieku_nakts_2021

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieki aicina Latvijas skolēnus piedalīties Zinātnieku nakts programmā, kas notiks 24. septembrī no plkst. 11 līdz 15 tiešsaistes formā. Programmā paredzētas četras
nodarbības, kas dažādu vecumu skolēniem ļaus ieskatīties aizraujošajā ķīmijas pasaulē.
Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit.
Saite uz pasākuma tiešraidi: https://fb.me/e/3Y7YgNczf

Zinātnieku nakts 2021

zinatnieku-nakts

30. aprīlī no plkst. 18.00 līdz plkst. 23.00 platformā www.zinatniekunakts2021.lv norisināsies ikgadējais pasākums – Zinātnieku nakts 2021. Pasākumā teju 20 paralēlās tiešraidēs apmeklētājiem tiks piedāvātas ap 200 dažādas Latvijas zinātnieku sagatavotas aktivitātes bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.
Ar dalībnieku un aktivitāšu programmas aprakstu var iepazīties šeit.