Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: rtu

Rīgas Tehniskā universitāte aicina piedalīties «Karjeras dienā»

event cover-1920x1080-black

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina ikvienu interesentu piedalīties «Karjeras dienā 2023», kas ir Latvijā lielākais profesionālās orientācijas pasākums. Šī pasākuma laikā būs iespēja klātienē iepazīties ar dažādu nozaru uzņēmumu darba un prakses piedāvājumiem, apmeklēt aizraujošas diskusijas uz «Izaugsmes skatuves», kā arī iegūt vērtīgu informāciju par uzņēmumiem un karjeras izaugsmi uz «Draugu skatuves».

Lasīt vairāk

Tava nākotnes karjera ar RTU

rtu-tiessaiste

16. un 23. novembrī norisināsies tiešsaistes vebināri, kuru laikā būs iespēja iepazīties ar Rīgas Tehniskās universitātes uzņemšanas nosacījumiem un uzzināt, kā izvēlēties sev piemērotāko studiju programmu.
Tiešsaistes pasākuma laikā būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.
16. novembris «Uzņemšana RTU»
vebināru vada RTU Uzņemšanas komisijas vadītāja Inesa Bušovska
23. novembris »Kā izvēlēties studiju programmu?»
vebināru vada RTU Karjeras konsultante Santa Latkovska

Vairāk šeit

RTU Atvērto durvju diena – jau 5. novembrī

Universitāte – kā tā atšķiras no skolas? Uz šo un citiem jautājumiem uzzini atbildes RTU atvērto durvju dienā, kas šajā studiju gadā norisināsies 5. novembrī, Zunda krastmalā 8, plkst. 10.00–14.00.
Šogad RTU durvis atkal vērs vaļā klātienes pasākumā, lai topošos studentus iepazīstinātu ar universitātes piedāvātajām studiju un ārpusstudiju iespējām, atbildētu uz neskaidrajiem jautājumiem un informētu par uzņemšanas nosacījumiem. Paralēli tam Tev būs iespēja izstaigāt fakultātes, iepazīties ar laboratorijām un piedalīties eksperimentos, kā arī tikt pie gardumiem no mūsu Studentu parlamenta Lāča un apskatīt studentu viesnīcas Ķīpsalā.
Vairāk informācijas šeit.

RTU piedāvā attālinātas nodarbības skolēniem reģionos

2021. gada 12. novembrī – Lai inženierzinātņu izglītību padarītu pieejamāku visiem Latvijas skolēniem, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Bērnu un jauniešu universitāte aicina pamatskolas skolēnus piedalīties aizraujošās attālinātās nodarbībās un veikt eksperimentus mājās.

Lasīt vairāk

Konkurss «Pasaule pieprasa tehniskos prātus!»

reklama_rtu Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina vidusskolēnus piedalīties gadskārtējā zinātniskās pētniecības darbu konkursā «Pasaule pieprasa tehniskos prātus!».

Konkurss norisinās divās kārtās no 2013. gada 7. oktobra līdz 2014. gada 29. martam.

Konkursa uzvarētāji – pirmo trīs vietu ieguvēji – iegūs naudas balvas un RTU Atzinības rakstus. Konkursa žūrija atsevišķi vērtēs arī katra dalībnieka individuālo sniegumu un izvēlēsies vienu vai vairākus 12. klases skolēnus, kuri ārpus konkursa varēs iestāties RTU pamatstudiju programmās budžeta vietās.

Dalībai konkursā var pieteikties līdz 15. novembrim, aizpildot pieteikuma anketu: http://lauva.rtu.lv/.

Konkursa nolikums: www.rtu.lv.