Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: reklāma

Iespēja apgūt galda tenisa spēli

tenissCien. vecāki un bērni!

Ir iespēja apgūt galda tenisa spēli Jēkabpils sporta skolas telpās A. Pormaļa ielā 106, Jēkabpilī.
Nodarbību grafiks: pirmdiena-piektdiena 15:30-17:30.
Nodarbību maksa: 7,00 EUR mēnesī.
Treneris Rolands, tālr. 25228988.
Ir autobuss uz Jēkabpils autoostu, kursē katru dienu plkst.14:33
no pieturas “Pļaviņu ģimnāzija”.

Komercskoliņa

komercskolina

Jauno tehniķu skoliņa

jauno tehniku skola

Aicinājums piedalīties konkursā

“Latvijas Maksimālisti” ir iespēja talantīgākajiem un izcilākajiem Latvijas skolēniem saņemt finansiālu atbalstu savu talantu un prasmju turpmākai attīstībai.
Esi 7. – 12. klases vai 1. – 3. kursa profesionālo vidusskolu skolēns? Tev ir talants un sasniegumi eksaktajās zinātnēs, humanitārajās zinātnēs, mūzikā, mākslā vai sportā un veselībā? Iesniedz savu video pieteikumu konkursam un iespējams saņemsi vienu no stipendijām!
Pirmās vietas ieguvēji katrā kategorijā saņems 1500 eiro stipendiju, otrās vietas ieguvēji – 1000 eiro stipendiju un trešās vietas ieguvēji – 500 eiro stipendiju, savukārt 35 skolēni (7 katrā kategorijā) – 400 eiro stipendiju.
Esi 5. – 6. klases skolēns? Izveido video par tematu „Mans iedvesmas stāsts latviešiem”, iekļūsti labāko desmitniekā un laimē planšetdatoru! Vairāk informācijas šeit

Ielūgums uz starptautisku mākslas izstādi Jelgavā

Ikviens esiet laipni aicināti izmantot šo lielisko iespēju apmeklēt starptautisko mākslas izstādi “Īstenība, Labestība, Pacietība mākslā”, kura ir izstādīta Jelgavas kultūras namā.
Izstādes darbu kolekcijas mākslinieciskās idejas autors ķīniešu tēlnieks profesors Džan Kuņluns saka: “Mūsu māksla rodas no tīras sirds, un mūsu darbi atspoguļo mūsu pašu pieredzēto. Māksla spēj ievērojami ietekmēt cilvēku domu gaitu, un tai ir tieša saikne ar cilvēka morāli un to, kā tās abas mijiedarbojas.”
Izstādē darbosies gidi, un ieeja visiem apmeklētājiem tiek nodrošināta bez maksas. Izstāde būs apskatāma līdz 02.11.2014.
Apmeklējumus grupām pieteikt zvanot uz tālruni 22837312 Zinai.

Karjeras diena Vidzemes Augstskolā 14. oktobrī

karjeraKarjeras diena Vidzemes Augstskolā 14. oktobrī. Piemēri ViA profesiju kurpes!
PIETEIKŠANĀS līdz 13. oktobrim! ViA Inženierzinātņu kompleksā Tērbatas ielā 10. Lasīt vairāk: Karjeras diena Vidzemes Augstskolā 14

Aizraujoša bezmaksas ekskursija

Aizraujoša bezmaksas ekskursija Rīgas un Baltijas plašākajā ekstrēmo sporta veidu skeitparkā “Monsterpark”.Sveicināti cienījamie Skolotāji.
Rīgas Skeitborda Skola ar prieku nosūta Jums šo ielūgumu apmeklēt mūsu rīkotās atvērtās durvju dienas, kuras domātas jaunāko klašu skolotājiem un skolniekiem.
Tā ir kvalitatīva bezmaksas iespēja apmeklēt aizraujošu pasākumu dienas garumā, kurš tiek organizēts jaunākajā un plašākajā Baltijas iekštelpu skeitparkā “Monsterpark”.
Pasākuma programmas apraksts:

Bezmaksas ekskursiju skaits šobrīd ir ierobežots. Visas ekskursijas ir jāpiesaka un jāsaskaņo vēlams vismaz 2 nedēļas iepriekš, zvanot uz tālruni 29577501 Dāvim, vai rakstot uz epastu skeits@skeits.lv

Dāvana pirmklasniekiem no SEB bankas

Capture

Iespēja kļūt par viesģimeni

Bezpeļņas nevalstiskā, starptautiskā brīvprātīgā organizācija AFS Latvija, kas nodrošina starpkultūru mācīšanās iespējas, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt zināšanas, iemaņas un sapratni, kas nepieciešams, lai radītu taisnīgāku un mierpilnāku pasauli meklē viesģimenes, kuras vēlas gūt brīvprātīgā pieredzi, kļūstot par viesģimeni apmaiņas programmas dalībniekiem, kuri Latvijā viesosies nepilnu gadu un mācīsies vietējās skolās. Apmaiņas programmā piedalās skolēni no dažādām pasaules valstīm – Austrālijas, Beļģijas, Itālijas, Taizemes, Vācijas un Ungārijas, vecumā no 15 līdz 18 gadiem. Apmaiņas gada laikā šie skolēni mācās attiecīgā reģiona skolā, dzīvo viesģimenē, apgūst latviešu valodu, kultūru un piedalās sabiedriskajās aktivitātēs. Tas ir interesants gads gan viesģimenei, gan skolai, gan viesskolēnam.
viesgimenes

Atvērto durvju diena

karjeraRīgas Tehniskās universitātes Neklātienes un vakara studiju departaments aicina apmeklēt sestdien (12. aprīlī) skolēnus “RTU Atvērto durvju dienu” no plkst. 10 līdz 14 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina centrā, Rīgā, Āzenes ielā 18.
Klātienē būs iespēja uzzināt vairāk par ieguvumiem studējot RTU neklātienes un vakara studiju programmās:
· Diploms inženierzinātnēs
· Iespēja darbu apvienot ar mācībām;
· Veicināt savu karjeras izaugsmi;
· Pielāgota e-studiju vide;
· Elastīgs studiju saturs un metodes;
· Iestāšanās bez CE sertifikātiem