Iespēja kļūt par viesģimeni

Bezpeļņas nevalstiskā, starptautiskā brīvprātīgā organizācija AFS Latvija, kas nodrošina starpkultūru mācīšanās iespējas, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt zināšanas, iemaņas un sapratni, kas nepieciešams, lai radītu taisnīgāku un mierpilnāku pasauli meklē viesģimenes, kuras vēlas gūt brīvprātīgā pieredzi, kļūstot par viesģimeni apmaiņas programmas dalībniekiem, kuri Latvijā viesosies nepilnu gadu un mācīsies vietējās skolās. Apmaiņas programmā piedalās skolēni no dažādām pasaules valstīm – Austrālijas, Beļģijas, Itālijas, Taizemes, Vācijas un Ungārijas, vecumā no 15 līdz 18 gadiem. Apmaiņas gada laikā šie skolēni mācās attiecīgā reģiona skolā, dzīvo viesģimenē, apgūst latviešu valodu, kultūru un piedalās sabiedriskajās aktivitātēs. Tas ir interesants gads gan viesģimenei, gan skolai, gan viesskolēnam.
viesgimenes

Komentēt