Aicinājums piedalīties konkursā

“Latvijas Maksimālisti” ir iespēja talantīgākajiem un izcilākajiem Latvijas skolēniem saņemt finansiālu atbalstu savu talantu un prasmju turpmākai attīstībai.
Esi 7. – 12. klases vai 1. – 3. kursa profesionālo vidusskolu skolēns? Tev ir talants un sasniegumi eksaktajās zinātnēs, humanitārajās zinātnēs, mūzikā, mākslā vai sportā un veselībā? Iesniedz savu video pieteikumu konkursam un iespējams saņemsi vienu no stipendijām!
Pirmās vietas ieguvēji katrā kategorijā saņems 1500 eiro stipendiju, otrās vietas ieguvēji – 1000 eiro stipendiju un trešās vietas ieguvēji – 500 eiro stipendiju, savukārt 35 skolēni (7 katrā kategorijā) – 400 eiro stipendiju.
Esi 5. – 6. klases skolēns? Izveido video par tematu „Mans iedvesmas stāsts latviešiem”, iekļūsti labāko desmitniekā un laimē planšetdatoru! Vairāk informācijas šeit