Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: izstāde

Izstāde “LATVIJA cimdu un zeķu rakstos” skolas bibliotēkā

20201110_074802(1)

Latvijā sniegotās un aukstās ziemas, kad vislabāk rokas sasildīt ar grezniem vilnas cimdiem, jau sāk aizmirsties, tāpēc, ievērojot drošību un noteiktos ierobežojumus, aicinām skolas bibliotēkā izstādē “Latvija cimdu un zeķu rakstos” apskatīt, cik daudz dažādu krāsu un rakstu var saskatīt meistarīgu adītāju dūraiņos un zeķēs!
Mūsu pašu ziņā ir, kā radīt svētku noskaņojumu. To varam darīt arī virtuāli. Sargāsim sevi un citus, esot attālināti – būsim kopā! Lasīt vairāk…

Ceļojošā izstāde

izstadeLaikā no 21.-28.janvārim Pļaviņu novada ģimnāzijas 2.stāvā apskatāma Latvijas Okupācijas muzeja Izglītības nodaļa sagatavotā ceļojošo izstāde„Pretējās pusēs: Latvijas karavīri Otrajā pasaules karā”.
Tā paredzēta 9. un 12. klašu skolēniem, kā arī jebkuram interesentam.

Otrā pasaules kara laikā (1939. – 1945.) tiek iznīcināts Latvijas valstiskums un armija. Latvijas iedzīvotāji tika iesaistīti karadarbībā divu totalitāru valstu – nacistiskās Vācijas un PSRS bruņotajos spēkos. Izstāde atklāj karavīru motivāciju, cīņas un ikdienu, karojot frontes abās pusēs – gan padomju, gan vācu karaspēkā. Izstāde parāda, kā karš skāra sieviešu dzīves un kā iedzīvotāji pretojās okupācijas varām. Atsevišķas planšetes veltītas karavīru likteņiem pēc kara un sabiedrības pretrunīgajiem vērtējumiem.

Ērika Sprindžuka izstādē “Dzīves filozofija”

Esiet laipni aicināti skolas III stāvā vietalvieša Ērika Sprindžuka izstādē “Dzīves filozofija”! izstade