Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: it pakalpojumi

30. septembra konference bildēs

Konference “Rītdienas tehnoloģijas šodien”

30. septembrī pie mums – Pļaviņu novada ģimnāzijā – konference skolotājiem par tehnoloģijām ar atklātajām mācību stundām, pieredzes apmaiņu un Microsoft un partneru līdzdalību.

YouTube kanāls

Ir izveidota Pļaviņu novada ģimnāzijas pārstāvniecība, varbūt esat par tādu dzirdējuši, video publicēšanas vietnē YouTube. Tur skolu var atrast pēc lietotājvārda pngedulv un attiecīgi YouTube kanāla adrese ir youtube.com/user/pngedulv

Tur var apskatīt, un plānots ievietot, veidotos video materiālus par skolu, kā arī publicēt norādes uz citiem video, kuriem ir kāda saistība ar Pļaviņu novada ģimnāziju.

Ja jums ir aizķēries kāds video par skolu, kuru varētu ievietot skolas YouTube kanālā visu apskatei, dodiet par to ziņu. Ja jūs jau esat ievietojuši kādus video vai arī vienkārši esat plašajā internetā atraduši kādus video, kuros minēta skola, dariet to zināmu (kaut vai šeit komentāros), un uz šo video pievienosim norādi.

Iesākumā nelielam prieciņam piedāvājam īsu video ar baisiem skatiem no projektu nedēļas, kas norisinājās pirms pāris gadiem. Tolaik par spīti bailēm par viduslaiku tipa verdzības atdzimšanu skolēni pielika roku skolas izskata uzlabošanā.

Microsoft DreamSpark

DreamSpark ir Microsoft projekts, kura ietvaros skolēni var izmantot profesionālus programmatūras izstrādes rīkus bez maksas. Microsoft viltīgais plāns paredz pieradināt skolēnus pie viņu programmatūras, lai vēlāk viņi dotu priekšroku tieši Microsoft produkcijai, taču tas nenozīmē, ka tas ir slikti un to nav vērts izmantot. Pļaviņu novada ģimnāzija ir reģistrēta šajā projektā un skolas skolēniem ir iespēja izmantot šos nopietnos rīkus.

Ar šo programmatūru un rīkiem, kuru kopējā vērtība ir vairāk nekā tava mamma nopelna gada laikā, var veidot, sākot ar mazām programmiņām līdz veselām operētājsistēmām, no mazām spēlītēm telefonam, kuras, kamēr tu guli, pelna tev tūkstošus mēnesī, līdz pasaules līmeņa spēlēm, kuras var spēlēt uz spēļu konsolēm. Nemaz nerunājot par programmatūru robotiem un mājaslapām.

Pieejamais rīku un programmatūras klāsts:

Lasīt vairāk