Microsoft DreamSpark

DreamSpark ir Microsoft projekts, kura ietvaros skolēni var izmantot profesionālus programmatūras izstrādes rīkus bez maksas. Microsoft viltīgais plāns paredz pieradināt skolēnus pie viņu programmatūras, lai vēlāk viņi dotu priekšroku tieši Microsoft produkcijai, taču tas nenozīmē, ka tas ir slikti un to nav vērts izmantot. Pļaviņu novada ģimnāzija ir reģistrēta šajā projektā un skolas skolēniem ir iespēja izmantot šos nopietnos rīkus.

Ar šo programmatūru un rīkiem, kuru kopējā vērtība ir vairāk nekā tava mamma nopelna gada laikā, var veidot, sākot ar mazām programmiņām līdz veselām operētājsistēmām, no mazām spēlītēm telefonam, kuras, kamēr tu guli, pelna tev tūkstošus mēnesī, līdz pasaules līmeņa spēlēm, kuras var spēlēt uz spēļu konsolēm. Nemaz nerunājot par programmatūru robotiem un mājaslapām.

Pieejamais rīku un programmatūras klāsts:

Skolēnu skaits, kas var pieteikties, ir ierobežots. Priekšroka tiek dota tiem, kas piesakās pirmie.

Lai pieteiktos, jāieiet Moodlē un jāatrod DreamSpark, kur var izlasīt, kā pietiekties un tur arī iesniegt pieteikumu.