Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: hakatons

Atvērto datu hakatons un ideju ģenerators 2023

PLAKĀTS_Digitals_maks_EU_plakats

Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija (LATA) sākot no 5.oktobra līdz 10. novembrim rīko pasākumu “Atvērto datu hakatons un ideju ģenerators 2023”. Šī gada hakatona tēma “Digitālais maks – drošai identifikācijai un plašam pakalpojumu klāstam Eiropā”.
Ikviens ES pilsonis vai iedzīvotājs varēs izmantot personīgo digitālo maku. Šīs ierīces izveides iecerēs ir izveidot vienotu digitālu rīku, kas darbojas visā Eiropas Savienībā un kurā elektroniski pieejama visa cilvēkam aktuālā ar identifikāciju, autentifikāciju, norēķiniem esošā informācija ar piekļuvi dažādiem resursiem, kā piemēram e-parakstam.

Lasīt vairāk

Kultūras datu hakatons skolēniem 2022

ielūgums

Aicinām piedalīties unikālā pasākumā – Kultūras datu hakatonā un ideju ģeneratorā! Pieteikšanās pagarināta līdz 11. oktobrim!

Pasākuma ietvaros paredzēts radīt atraktīvas idejas vai lietotņu prototipus, kas būtu noderīgi citiem skolēniem, pedagogiem, pētniekiem, kā arī kultūras, tūrisma un sporta entuziastiem. Ideju un lietotņu izstrādei pieejami daudzveidīgi atvērtie kultūras dati:

- attēli, fotogrāfijas un kartes;
- laikraksti, žurnāli un grāmatas;
- audio un video materiāli;
- kolekcijas aprakstošie metadati u.c.

Lasīt vairāk

 

Dalība hakatonā “Darīt ir darbības vārds”

2022. gada 17. martā mūsu skolas skolēni apmeklēja Eiropas kustība Latvijā organizēto pasākumu jauniešiem – hakatonu “Darīt ir darbības vārds”, kura ietvaros piedalījās dažādās aizraujošās nodarbībās, diskutēja, radoši izpaudās un sadarbojās ar vienaudžiem no citām Latvijas skolām.
Pasākums notika Lastādijas kvartālā, kas ir viena no Rīgas lielākajām kultūras, mākslas un sabiedrisko darbinieku pašorganizētajām un pašvadītajām teritorijām.

Lasīt vairāk

Aicina jauniešus iesniegt pieteikumus dalībai Vidzemes inovāciju programmas (VIPs) 1. ciklā

VIPs_hakatons

Studenti, tehnikumu audzēkņi un vidusskolu pēdējo klašu audzēkņi! Aicinām izmēģināt savus spēkus un iesaistīties jaunā “Vidzemes inovāciju programmā studentiem” jeb “VIPs”. Tā ir aizraujoša programma jauniešiem, kas būs gatavi risināt uzņēmumu dotos izaicinājumus vai darboties pie savas inovatīvas biznesa idejas attīstīšanas. Programma ir izveidota Vidzemes Augstskolas paspārnē.

Lasīt vairāk

Hakatons skolēniem 2021

ATVERTO-GEOTELPISKO-DATU-HAKATONS-SKOLENIEM-2021-plakatsAicina 10. – 12. klašu skolēnus pieteikties Atvērto ģeotelpisko datu hakatonam skolēniem 2021. Lasīt vairāk…

Latvijas skolu atvērto datu hakatons

Skolu_Hakatons_plakats

Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija sadarbībā ar partneriem, tostarp, Valsts izglītības satura centru, organizē Skolu atvērto datu hakatonu 2019. Līdz 2019. gada 26. februārim dažādu vecuma grupu skolēni un viņu eksperti – skolotāji, vecāki, draugi –  tiek aicināti pieņemt 24 dienu izaicinājumu, veidojot komandu un piesakoties Latvijas skolu atvērto datu hakatonam 2019. Datu izmantošanas pratība ir nākotnes iespēja radīt inovatīvus un peļņu nesošus produktus vai pakalpojumus. Savlaicīga šādu prasmju apguve var sekmēt datos balstītu risinājumu radīšanu sabiedrībai aktuālām problēmām, kā arī radīt jaunas darba vietas.

Lasīt vairāk un reģistrēties https://lata.org.lv/skolas2019/