Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: eklase

“Mēs varam labāk!”

E-klase Jau otro gadu “E-klase” un “Skolas Diena” organizē konkursu “Mēs varam labāk!”, kurā piedalās 4.-12. klašu skolēni, kas kopīgiem spēkiem 1.semestrī nopelnījuši vidējo atzīmi 6 un augstāk. Šīs klases ir kvalificējušās konkursa 2. kārtai, kurā tiks vērtēts, kā procentuāli uzlaboti mācību sasniegumi 2.semestrī, salīdzinot ar 1.semestra vērtējumiem.

No Pļaviņu novada ģimnāzijas konkursa 2.kārtai kvalificējušās klases: 4.a, 10, 8.b, 12.a, 8.a, 6.b, 5.b, 9.b, 4.b, 7.e, 11, 6.a, 8.e, 5.a, 5.e, 12.b, 4.e.

Labākajām klasēm katrā klašu grupā būs balvas un īpašs noslēguma pasākums, savukārt 27 priekšmetu skolotājus, kuri savos mācību priekšmetos būs visveiksmīgāk iedvesmojuši 4.-12.klašu skolēnus, apbalvos TALLINK.

Savu darbu uzsāk e-grāmatnīca

e-grāmatnīcaSākot no 2.augusta, Eklasē.lv ir atvērta e-grāmatnīca, kurā ātri, ērti un ievērojami izdevīgāk var iegādāties visas mācību grāmatas, darba burtnīcas, kā arī citus mācību līdzekļus.

- Iepirkties var jebkurš E-klases lietotājs;
* ieejot “savā” e-klasē un tur kreisajā sānā atrodot un noklikšķinot e-grāmatnīca, tiks piedāvāta iespēja atvērt e-grāmatnīca ar savu jau izveidotu e-grāmatnīcas lietotāju.
e-grāmatnīca, ielogošanās
Ja, ieejot e-grāmatnīcā, augšā neparādās savs vārds un uzvārds, e-grāmatnīca jāaizver ciet un jāiet no jauna; šādā situācijā parasti ar otro reizi nostrādā korekti;

- Nav ierobežojumu grāmatu un darba burtnīcu komplektu skaitam;
- Preces ir pieejamas par labvēlīgajām e-gramatnīcas cenām;
- Skolotājiem un ģimenes komplekta lietotājiem papildus 10% atlaidi*
- Norēķināties par pirkumu var ar maksājumu karti,
- Piegāde notiek ar Latvijas pasta vai kurjerpasta starpniecību
* Atlaide neattiecas uz grāmatām elektroniskā formā

Nepieciešamie mācību līdzekļi un grāmatu izņemšana

Informācija par 2011./2012. mācību gadā nepieciešamajiem mācību līdzekļiem un laiku, kad bibliotēkā varēs izņemt grāmatas, atrodama šeit.


Noderīgi!

No 1.augusta e-klasē tiks atvērta e-grāmatnīca. E-klases lietotāji par ļoti izdevīgām cenām varēs iegādāties mācību grāmatas un darba burtnīcas. Iegādātos mācību līdzekļus klientam piegādās kurjerpasts.

Īpašas atlaides būs skolotājiem un e-klases ģimenes komplekta lietotājiem. Mācību grāmatas un darba burtnīcas varēs iegādāties par gandrīz 1/3 lētāku cenu nekā veikalā! Plašāka informācija būs pieejama e-klasē jūlija beigās, pirms e-grāmatnīcas atvēršanas.

Pirms pērc grāmatas, ieskaties e-klasē!

E-klase palīdzēs vidusskolēniem apgūt eksaktās zinātnes

Lai motivētu vidusskolas absolventus pievērsties eksakto zinātņu studijām, e-klase uzsākusi ilgtermiņa sadarbību ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) veidoto intraneta portālu ORTUS. Sadarbības galvenais uzdevums būs nodrošināt eksakto priekšmetu skolotājus ar mācību materiāliem un interneta vietni efektīvākai komunikācijai ar skolēniem.

E-klase un RTU sadarbība paredz, ka e-klasē reģistrētie skolotāji varēs ērti piekļūt RTU portālam ORTUS, lai savā darbā izmantotu RTU mācībspēku veidotos metodiskos materiālus, kā arī paši veidotu skolēniem paredzētu elektronisko mācību vidi – mācību materiālus, pārbaudes darbus u.c.

Lasīt vairāk