“Mēs varam labāk!”

E-klase Jau otro gadu “E-klase” un “Skolas Diena” organizē konkursu “Mēs varam labāk!”, kurā piedalās 4.-12. klašu skolēni, kas kopīgiem spēkiem 1.semestrī nopelnījuši vidējo atzīmi 6 un augstāk. Šīs klases ir kvalificējušās konkursa 2. kārtai, kurā tiks vērtēts, kā procentuāli uzlaboti mācību sasniegumi 2.semestrī, salīdzinot ar 1.semestra vērtējumiem.

No Pļaviņu novada ģimnāzijas konkursa 2.kārtai kvalificējušās klases: 4.a, 10, 8.b, 12.a, 8.a, 6.b, 5.b, 9.b, 4.b, 7.e, 11, 6.a, 8.e, 5.a, 5.e, 12.b, 4.e.

Labākajām klasēm katrā klašu grupā būs balvas un īpašs noslēguma pasākums, savukārt 27 priekšmetu skolotājus, kuri savos mācību priekšmetos būs visveiksmīgāk iedvesmojuši 4.-12.klašu skolēnus, apbalvos TALLINK.