Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Dambretes spēle Madonā

dambrete

Sacensības Madonā 2. semestrī turpinās!
25. janvārī Madonas dambretes čempionāta 5. kārtā piedalījās 79 spēlētāji.
Veiksmīgi startēja mūsu skolas dambretisti:
2. vietā – Gabriela Vilciņa (1.a); 3. vietā – Arvīds Osipausks (2.a);
4. vietā – Andrians Laba (1.b); 5. vietā – Ērika Saliņa (4.b); 6. vietā – Sonora Saliņa (2.a); 7. vietā – Edgars Smilgājs (4.b); 8. vietā – Oto Delikatnijs (1.b); 9. vietā – Katrīna Borokova (3.b).

Paldies vecākiem un skolotājiem par sadarbību!
Nākamā – 6. kārta Madonā notiks 22. februārī.
Pieteikšanās pa tālruni 29455052.

Skolotājs Herberts Millers

Informācija sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra „Pepija” apmeklētājiem

Informacija_Pepija

Izmaiņas 28. janvārī

1. – 4. klase
1. 2.a Latviešu valoda 112.kab.
4. 2.a Mūzika 306.kab.

5. – 12. klase
1. 8.b Mūzika 306.kab.
2. 8.b Vizuālā māksla 204.kab.
3. 6.a Svešvaloda II 209./315.kab.
4. 6.a Sociālās zinības 216.kab.
6., 7. 7.b Mājturība un tehnoloģijas (patstāvīgais darbs mājās)
7. 6.a Mājturība un tehnoloģijas (patstāvīgais darbs mājās)

Darba plāns 27. janvāris – 1. februāris

Skolā dežurē 11. klase

Pirmdiena, 27. janvāris
10.00 – 13.00 Starpnovadu (II posma) tiešsaistes olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 11., 12. klasēm 19. kab. (piedalās: L. Liepiņa, A. Kapteine, K. Smirnova, L. Kārkliņa, L. Vestfāle, K. Priede, L. Lauva, K. Davidova)
15:30 Tehnisko darbinieku sanāksme 101. kabinetā

Otrdiena, 28. janvāris
ESF projekta “SAM.831” pedagogu profesionālās kompetences pilnveides mācības “Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide tehnoloģiju mācību jomas pedagogiem” Rīgā (I. Volane, G. Mozga, L. Ivanova)
15:30 Metodisko komisiju sanāksmes

Trešdiena, 29. janvāris
10.00 – 13.00 Starpnovadu (II posma) tiešsaistes olimpiāde ekonomikā 10. – 12. klasēm 20. kab. (piedalās: L. E. Pitjukeviča, K. Davidova, L. Kārkliņa, M. Kotovičs, H. Vīksne – Sarkanais)
Konference “Skolu muzeju loma kompetenču izglītības modelī” Rīgā (I. Briede)
10.00 – 14.00 Starpnovadu diziana un tehnoloģiju olimpiāde 25./27. kab. (piedalās: D. Cukanovs, R. Kaņepējs, A. Leitlants, J. Marcinkevičs, R. Striķis, M. Briežkalns, M. Krēbss, K. Liepiņš, M. Pogodajevs, L. Bicāla, U. Bērziņa, K. Lindenberga, S. Lasmane, U. Ivanova)

Ceturtdiena, 30. janvāris
Erasmus+ projekta “Europe Goes Local” mācības Ķeguma novadā (S. Stučka, E. Luksa)
Koru kopmēģinājums Jēkabpilī (izbraukšana plkst. 11.30)

Piektdiena, 31. janvāris
9.00 – 14.00 Starpnovadu (II posma) olimpiāde matemātikā 9.-12. klasēm 204. kab. (piedalās: U. Ivanova, N. Zablinskis, S. Ērgle, A. Daugavietis, B. Skrabutena, S. Balode, L. E. Pitjukeviča, K. Priede, M. Ķirsis, A. Vaivads, K. Davidova)
Līdz plkst. 12.00 komandu pieteikumu iesniegšanas pēdējā diena Absolventu kausa sacensībām basketbolā
15.30 A. Grīvnieka kausa izcīņas turnīra 100 basketbola soda metienos fināls sporta zālē
Erasmus+ projekta “Europe Goes Local” mācības Ķeguma novadā (S. Stučka, E. Luksa)

Sestdiena, 1. februāris
9.00 Absolventu kausa 44. izcīņas sacensības basketbolā sporta zālē
18.00 Žetona vakars svinību zālē

27.01. – 30.01. A. Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs 100 basketbola soda metienos

Latvenergo erudīcijas konkurss “FIZMIX Eksperiments”

Zināt ir stilīgi

Tuvojas vērienīgākais fizikas notikums Latvijā – 27. janvārī plkst. 10:00 portālā www.fizmix.lv/eksperiments tiks atklāta reģistrācija Latvenergo erudīcijas konkursam “FIZMIX Eksperiments”!
Komandu reģistrācija no 27. janvāra līdz 14. februārim.
Pieci 8. un/vai 9. klašu skolēni un viens skolotājs – konsultants reģistrē komandu FIZMIX portālā.
Atlases kārta (neklātiene) no 17. februāra plkst. 9:00 līdz 24. marta plkst. 16:00. Tiešsaistē tiek risināti portālā ievietoti praktiski un teorētiski ekspertu sagatavoti fizikas uzdevumi.
Fināls (klātiene) 25. aprīlī. Katra reģiona un Rīgas pilsētas 10 labākās komandas pulcējas FIZMIX fizikas festivālā, kur visas dienas garumā sacenšas erudīcijā.
Galvenā konkursa balva – izzinoša un aktīva atpūtas nometne katra reģiona un Rīgas pilsētas zinošākajām komandām.
Jau 25 gadus konkursā “FIZMIX Eksperiments” piedalās katra ceturtā Latvijas skola. Zināt ir stilīgi!
Vairāk informācijas šeit

Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs

olimpiades

13. janvārī I. Gaiša Kokneses vidusskolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 8. – 9. klasēm, kurā skolotājas Armandas Lasmanes skolnieces Una Ivanova (9.a klase) ieguva 1. vietu, Sanita Placēna (9.a klase) un Edīte Visocka (9.a klase) ieguva atzinību.
Esam saņēmuši arī iepriecinošu ziņu, ka 9.a klases skolniece Una Ivanova (skolotāja Armanda Lasmane) ir uzaicināta uz latviešu valodas un literatūras olimpiādes 3. posmu!

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājai par ieguldīto darbu un vēlam veiksmi olimpiādes trešajā posmā!

Biznesa augstskolas Turība projekta “Uzņēmējdarbības skola” trešā nodarbība

21. janvārī 10. klases skolēni, K. Davidova (12.a kl.) un M. Kotovičs (12.b kl.) piedalījās Biznesa augstskolas Turība projekta “Uzņēmējdarbības skola” trešajā nodarbībā, kura notika Rudzātu vidusskolā. Lasīt vairāk…

Izmaiņas 23. janvārī

1. – 4. klase
6. 4.a Sociālās zinības 113.kab.

5. – 12. klase
7. 12.b Sk. A. Bērziņas grupai Klases stunda 209.kab.

Izmaiņas 22. janvārī

1. – 4. klase
4. 3.b Latviešu valoda 115.kab.
5. 3.a Latviešu valoda 103.kab.

5. – 12. klase
3. 6.b Latvijas vēsture 216.kab.
5. 9.a Svešvaloda II 209./315.kab.
6. 7.a Vizuālā māksla (patstāvīgais darbs mājās)
7. 9.a Vizuālā māksla (patstāvīgais darbs mājās)
8. 11. Vizuālā māksla (patstāvīgais darbs mājās)

Izmaiņas 21. janvārī

1. – 4. klase
1. 4.a Matemātika (patst. darbu vada sk. V. Platgalve) 113.kab.
3. 3.a Latviešu valoda 103.kab.
3. 4.a Latviešu valoda (patst. darbu vada sk. Dz. Vanaga) 113.kab.
4. 4.b Literatūra 117.kab.
4., 5. 4.a Vizuālā māksla (patst. darbu vada sk. Dz. Vanaga) 113.kab.
5. 3.b Angļu valoda 310.kab.

5. – 12. klase
1., 2. 8.b Mājturība un tehnoloģijas (sk. I. Volanes grupai patst. darbu vada sk. S. Fjodorova) 27.kab.
3., 4. 6.a Mājturība un tehnoloģijas (sk. I. Volanes grupai patst. darbu vada sk. S. Fjodorova) 27.kab.
5. 9.b Klases stunda 315.kab.
6. 5.a Vizuālā māksla (patstāvīgais darbs mājās)
6., 7. 7.b Mājturība un tehnoloģijas (sk. I. Volanes grupai patstāvīgais darbs mājās)
7. 10. Vizuālā māksla (patstāvīgais darbs mājās)
7. 9.b Vizuālā māksla (patstāvīgais darbs mājās)