Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: māksla

Mākslas dienas 2011

Mākslas dienas Šogad maijā jau 52.gadu pēc kārtas visā Latvijā norisināsies Starptautiskais mākslas festivāls Mākslas dienas 2011! Kā jau katru gadu kultūras un mākslas iestādēs, galerijās, muzejos un mākslas darbnīcās tiks rīkotas jaunas izstādes, tematiski pasākumi un radošās darbnīcas, kas priecēs gan pašus māksliniekus, gan skatītājus.

Koncepciju – Art Voyage – skaidro šī projekta vadītāja Elīna Šleinere
Sakarā ar tūrisma jēdziena 200.gadadienu 2011.gada Mākslas dienu tēma ir veltīta mākslas tūrismam. – Vārds tūrisms pirmo reizi parādījās 1811.gadā Šveicē. Šodien tūrisms ir populāra globāla mēroga brīvā laika nodarbe un pasaules lielāka industrija. Mākslas dienu ietvaros Latvijā iedzīvotājiem un ārvalstu viesiem būs iespēja apmeklēt mākslas pasākumus visa mēneša garumā un baudīt kvalitatīvu kultūrtūrismu: mākslas tūrismu jeb ART VOYAGE.

Mākslas dienu 2011 tēma – ART VOYAGE – ietver sevī vairākus tās izpratnes aspektus.

Lasīt vairāk

Vizuālās un lietišķās mākslas konkurss

Vizuālās mākslas olimpiāde 2009Vizuālās mākslas skolotāja Aija Rogāle

„Ar vilciņu Rīgā braucu…”- ar šādu nosaukumu 2008./2009. m.g. IZM VJIC rīkoja bērnu vizuālās un lietišķās mākslas konkursu, gatavojoties X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.
Mūsu skolas vizuālās mākslas pulciņa bērni gleznoja savas fantāzijas par vilciņu kā rotaļlietu, kā to piedāvāja konkursa nolikums, un sūtījām 7 darbus uz Aizkraukli, kur rajona darbi tika vērtēti un noteikti pretendenti Zemgales novada posmam.
Vilciņš
Rajona kārtai kā labākie no skolas tika izvirzīti Diānas Pauniņas (4.b), Paulas Lambergas, Dmitrija Samuļa, Mārtiņa Smilgāja un Jurija Djukareva (visi-2.a) gleznojumi, bet Zemgales novada kārtā piedalījās un diplomus un dāvanas saņēma Mārtiņš Smilgājs un Dmitrijs Samuļs. Šo divu zēnu darbus līdz ar citiem Latvijas labākajiem „vilciņiem” varēs apskatīt tirdzniecības centrā „Spice” Rīgā no 17 aprīļa līdz 7.jūnijam – tā pastāstīja konkursa organizatori.
Prieks par mūsu skolēnu sasniegumiem!
(Vai Jūs zināt, kā izskatās rotaļlieta – vilciņš?)

Vizuālās un lietišķās mākslas darbu konkurss „Svētku priekam”

Aija Rogāle, vizuālās mākslas skolotāja

3. novembrī Bauskā noslēdzās Zemgales novada posms konkursam „Svētku priekam”, kurā piedalījās mūsu skolas 2. a klases skolēns Dmitrijs Samuļs un 1.b klases skolēns Artūrs Liepiņš, kuri pagājušajā mācību gadā radoši strādāja vizuālās mākslas pulciņā, piedalījās ar saviem gleznojumiem rajona konkursa posmā, nokļuva laureātu godā un šoruden tika uzaicināti piedalīties Zemgales novada uzvarētāju apbalvošanas pasākumā, saņēma diplomus un balvas, viņu darbi šajās svētku dienās ceļo uz Latvijas Kara muzeju Rīgā, kur izstāde, veltīta Latvijas svētkiem, gaida ikvienu apmeklētāju. Bauskā pateicība tika izteikta arī 8.c klases skolniecei Viktorijai Grugulei. Dmitrijs šajā mācību gadā turpina mācīties zīmēt un gleznot vizuālās mākslas pulciņā, un viņam tas ļoti labi padodas! Sveicu jaunos māksliniekus ar panākumiem! Lai radošas idejas un prieks par savu darbu!

Visiem vizuālās mākslas pulciņa dalībniekiem novēlu nest sirdī savas dzimtenes mīlestību! Visiem mūsu skolas skolēniem vēlu ar savu attieksmi, ar darbiem paust savu piederību Latvijai, lai viss labais piepildītos! Priecīgus svētkus, mūsu Latvija!