Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Vizuālās un lietišķās mākslas konkurss

Vizuālās mākslas olimpiāde 2009Vizuālās mākslas skolotāja Aija Rogāle

„Ar vilciņu Rīgā braucu…”- ar šādu nosaukumu 2008./2009. m.g. IZM VJIC rīkoja bērnu vizuālās un lietišķās mākslas konkursu, gatavojoties X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.
Mūsu skolas vizuālās mākslas pulciņa bērni gleznoja savas fantāzijas par vilciņu kā rotaļlietu, kā to piedāvāja konkursa nolikums, un sūtījām 7 darbus uz Aizkraukli, kur rajona darbi tika vērtēti un noteikti pretendenti Zemgales novada posmam.
Vilciņš
Rajona kārtai kā labākie no skolas tika izvirzīti Diānas Pauniņas (4.b), Paulas Lambergas, Dmitrija Samuļa, Mārtiņa Smilgāja un Jurija Djukareva (visi-2.a) gleznojumi, bet Zemgales novada kārtā piedalījās un diplomus un dāvanas saņēma Mārtiņš Smilgājs un Dmitrijs Samuļs. Šo divu zēnu darbus līdz ar citiem Latvijas labākajiem „vilciņiem” varēs apskatīt tirdzniecības centrā „Spice” Rīgā no 17 aprīļa līdz 7.jūnijam – tā pastāstīja konkursa organizatori.
Prieks par mūsu skolēnu sasniegumiem!
(Vai Jūs zināt, kā izskatās rotaļlieta – vilciņš?)