Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: informācija

Skolas jaunais nosaukums

Ir saņemta informācija, ka Izglītības un zinātnes ministrija ir apstiprinājusi skolas jauno nosaukumu – Pļaviņu novada ģimnāzija.

Valsts pārbaudes darbi 2009

VALSTS IESKAIŠU GRAFIKS 3. UN 6. KLASEI
VALSTS PĀRBAUDES DARBU GRAFIKS 9.KLAŠU SKOLĒNIEM
VALSTS PĀRBAUDES DARBU GRAFIKS 10., 11., 12. KLAŠU SKOLĒNIEM

Lasīt vairāk

Pļaviņu grāmatnīca

GrāmatnīcaSIA Aizkraukles grāmata paziņo, ka uz laiku līdz šā gada 31.jūlijam Pļaviņu grāmatnīca no Atvaru ielas 2 pārcelta uz Daugavas ielu 50.

Pircēji laipni gaidīti
darbdienās no 9:00 līdz 17:00, pusdienas pārtraukums no 13:00 līdz 14:00,
sestdienās no 9:00 līdz 14:00.

Preces, kuras grāmatnīcā atradās ugunsgrēka laikā, bet ir bojātas tikai daļēji, pircējiem piedāvāsim ar atlaidēm no 5-75%.
Nāciet un izvēlieties!

Tuvojas 18. februāris – ĒNU DIENA!

Ēnu dienaSkolēni, Jūs vēl varat pieteikties ēnot caur www.enudiena.lv vai 8. – 12. klašu skolēni – dodoties uz JIC ” Ideja” pie Ināras Upenieces darba dienās plkst 15.00 – 20.00 (zvani 6 51 34 040 vai 27876977).

Par iespējām ēnot Pļaviņās (un ne tikai) Pļaviņu pilsētas mājas lapā www.plavinas.lv

Iesaistieties vienā no vērienīgākajiem Latvijas karjeras izglītības pasākumiem!

Ināra Upeniece
JIC “Ideja” vadītāja

Piesakies uz vairāk kā 300 ekskursijām Latvijas uzņēmumos

Jauniešu konsultācijasLīga Gablika, Projektu vadītāja (“Jauniešu konsultācijas“)

Aicinām Tevi apmeklēt uzņēmumu Atvērto durvju nedēļu no 16. – 20. februārim!

Tu esi izvēlējies savu nākotnes profesiju, taču nav radies skaidrs priekšstats, kāda būs Tavas izvēlētās profesijas ikdiena un kā realitātē darbojas nozares uzņēmumi?

Jauniešu konsultācijas Tevi aicina ielūkoties savas profesionālās orientācijas nākotnē, pieteikties uz uzņēmumu Atvērto durvju nedēļas ekskursijām laikā no 16. līdz 20. februārim un uzzināt, ko pēc studijām Tev piedāvā interesējošā nozare.

Ekskursiju laikā Tu iepazīsi profesiju aizkulises, viesosies darba un ražošanas telpās, iepazīsies ar uzņēmumu vadību un uzklausīsi karjeras izaugsmes veiksmes stāstus, kā arī iegūsi atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par nozari.

Viesos pie sevis ikvienu interesentu aicina:
* AirBaltic Corporation, Swedbank, Rimi Latvia, Grindeks, Severstaļlat, Binders, Aldaris, Rīgas siltums, Scania Latvia, būvfirma RE&RE, LR Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrija, Mediju nams, Merks, Privatbank, Dienas Bizness, Lexel Fabrika, IF Latvia, Vision Express Baltija, Latvijas Dzelzceļš, Pasažieru vilciens, LFZ ritošā sastāva serviss, LDZ infrastruktūra, LDZ Cargo, LR Iekšlietu ministrija, Hanzas Maiznīcas, Maxima Latvija, Balsts, Exigen Services Latvia, Konekesko Latvija (Kesko Agro Latvija), RedCats, Lāčplēša alus darītava, Empower, Latfood, Latvijas gaisa satiksme, Draugiem.lv, Cido grupa, Rīgas ūdens, ERGO Latvia un RUUKKI Latvija.

Pieteikties ekskursijām vari līdz 1. februārim portāla www.prakse.lv sadaļā Pasākumi, ar norādi pasākuma veidam Atvērto durvju nedēļa uzņēmumos. Nenokavē! Vietu skaits ierobežots.

Atvērto durvju nedēļu Rīgā un citās Latvijas lielākajās pilsētās rīko Jauniešu konsultācijas, organizējot ekskursijas jauniešiem draudzīgākajos Latvijas uzņēmumos. Projekts tiek realizēts ar mērķi jauniešiem sniegt izpratni par darba tirgus perspektīvām un dot iespēju iepazīt nozares un uzņēmumus visā Latvijā.

Ēnu dienas

Ēnu dienaJIC “Ideja”

Latvijā 2009. g. 18. februārī “Ēnu diena” (informācija arī www.enudiena.lv). Aicinām jauniešus ēnot arī Pļaviņās, blakus esošajos pagastos un ne tikai!

Zvani (27876977) vai nāc uz JIC “Ideja” Daugavas ielā 50! Mēs palīdzēsim sakontaktēties ar Tevi interesējošajiem darbiniekiem vai iestādēm, organizācijām, uzņēmumiem! Nepalaid garām iespēju uzzināt, redzēt, dzirdēt, izjust …kā strādā domes priekšsēdētāja, visa dome vai pagasta vecis, skolas direktors, bibliotekāre, bērnu dārzi, pansionāts, baznīca u.c.!

Iestāžu, uzņēmumu, organizāciju vadītāji, darbinieki – palīdzēsim jauniešiem viņu karjeras attīstībā, popularizēsim gan savu profesiju, gan darba vietu! Pieteikties, lūdzu, zvanot 27876977 Inārai Upeniecei vai jauniešu centrā “Ideja” katru darba dienu plkst 15.00 – 20.00

Piekļuve skolēnu sekmēm caur Web

DMPAP bannerisPiekļuve sekmēm un kavējumiem caur Web – šeit

Apskatīt sekmes var tie skolēni, kuri žurnāla sistēmā ir kaut reizi iegājuši skolas bibliotēkā un norādījuši savu patstāvīgo paroli!

Sistēmā iekšā jāiet ar savu lietotāja vārdu (Vārds Uzvārds) nevis niku!

Kā skolēniem piekļūt savai elektroniskā žurnāla informācijai

DMPAP bannerisAldis Lazda

Pašlaik elektroniskajam žurnālam klāt tikt var skolas bibliotēkā. (Drīzumā būs iespēja tikt no jebkura datora, kuram ir interneta pieslēgums.)

Lai tiktu pie savas informācijas, ir nepieciešams ievadīt:
* lietotāja vārdu – tas ir vārds, atstarpe, uzvārds (ar visām garumzīmēm)
* paroli – pirmās reizes parole ir 123456789, kuru uzreiz pieprasīs nomainīt.
Pirmajā reizē pieprasīs norādīt arī niku (tam pagaidām ir informatīva nozīme).

Ja ir aizmirsusies parole vai nomaināms niks, jāvēršas pie manis. Tāpat jebkuru neskaidrību un ierosinājumu gadījumā – meklējam mani!

Elektroniskais žurnāls

DMPAP bannerisAldis Lazda

Kopš 1. septembra skolā papīra žurnālu vietā tiek izmantots elektroniskais žurnāls 5.-12.klasēs. Mēs izmantojam sistēmu DMPAP (www.dmpap.lv).

Skolotāji ir jau sākuši vadīt šajā sistēmā informāciju par stundām, kavējumus un vērtējumus.

Skolēni piekļūt elektroniskajam žurnālam šobrīd var tikai no skolas informatīvajā tīklā saslēgtajiem datoriem datorklasē. Tuvāko nedēļu laikā arī bibliotēkā būs pieejami datori, no kuriem varēs piekļūt žurnālam. Lai uzzinātu ko vairāk par piekļūšanu sistēmai, jāuzmeklē mani datorklasē. Šobrīd par elektronisko žurnālu ir stāstīts vidusskolas klasēs (pirmajā informātikas stundā). Pārējiem šāda informācija tiks sniegta vai nu informātikas stundās (kam tādas ir), vai visticamāk audzinātāja stundās tuvāko nedēļu laikā.
Vecākiem par piekļuvi ziņām par savām atvasēm jāinteresējas pie klašu audzinātājiem.

Šobrīd sistēma nepiedāvā iespēju piekļūt datiem no Interneta. Sistēmas izstrādātāji sola to realizēt laikā līdz jaunajam gadam.

Mācību grāmatas un līdzekļi

Par 2008./2009. mācību gadā nepieciešamajām grāmatām un mācību līdzekļiem var uzzināt šeit.

Visu klašu skolēniem jāiegādājas skolas dienasgrāmatas!

Grāmatu izņemšana skolas bibliotēkā:
1., 2., 3., 4. klases – mācību grāmatas varēs saņemt pie klases audzinātāja septembrī.

5. klase – 18. augustā plkst. 9.00 – 13.00
6. klase – 19. augustā plkst. 9.00 – 13.00
7. klase – 20. augustā plkst. 9.00 – 13.00
8. klase – 21. augustā plkst. 9.00 – 13.00
9. klase – 22. augustā plkst.9.00 – 13.00

10. klase – 18.augustā plkst. 12.00
11. klase – 19.augustā plkst. 12.00
12. klase – 20.augustā plkst. 12.00