Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: iesvētības

Iesvētību trešā diena – Vidusskolā jāsporto!

Šodien 10. klases skolēni bija ģērbušies izlozēto sporta veidu apģērbos. Varējām vērot gan basketbolistus, gan florbolistus, gan hokejistus. Rītu viņi uzsāka citādāk nekā parasti, jo rīta rosmē bija jāparāda, cik izturīgi ir desmitie! Otrais uzdevums bija atveidot izlozēto sporta veidu grupās, kurās viņi parādīja dažādas prasmes, arī to, cik labi 10. klase māk strādāt komandās. Dienas izskaņā pārbaudījām, cik veikli un sportiski ir mūsu jaunie vidusskolēni stafetē. Ar šodienas pārbaudījumiem veiksmīgi tika galā visi 10. klases skolēni!

11. b klases skolnieks Hugo Vīksne-Sarkanais

Iesvētību otrā diena – PROFESIJU PASAULE

Otrajā iesvētību dienā jaunie desmitie iejutās viņu sapņu profesijās, parādot tās citiem. Notika arī modes skate, kurā skolēni demonstrēja savu profesiju vizuālo izskatu. Pirmā papildus aktivitāte pārbaudīja skolēnu veiklību un sadarbības spējas. Klase tika sadalīta divās komandās, katrai komandai tika iedots penālis, kas bija jāvelk cauri savām drēbēm, komanda, kura ātrāk to izdarīja, uzvarēja. Otrajā aktivitātē skolēniem bija jābūt saliedētiem un jāsadarbojas, jo viņi tika satīti visi cieši kopā ar pārtikas plēvi un, kopā ar to, viņiem bija jātiek stāvu augstāk, tādēļ tas bija izaicinājums, taču viss izdevās lieliski.

11. b klases skolnieces Madara Bogdanova un Līva Kārkliņa

Iesvētību pirmā diena – DISKO, diskoTĒKA!

2018. gada 8.oktobrī 10. klase uzsāka Iesvētību nedēļu. Visas nedēļas garumā viņi pierādīs, vai ir pilntiesīgi vidusskolēni.
Nedēļas garumā tiks pārbaudīta 10. klases skolēnu izturība, saliedētība, gudrība, drosme un vēl citas īpašības, kurām ir jāpiemīt vidusskolēnam.
Pirmajā dienā 10. klase iesoļoja 80ajos un 90ajos gados, atbilstoši ietērpjoties, un mēģināja atminēt 80. un 90. gadu populārākos hitus.
Pēdējais pārbaudījums bija grupu priekšnesumi: modes skate, popiela un dejas.
Pārbaudījumus veiksmīgi nokārtoja visi 10. klases skolēni un saņēma Pateicības un Diplomus.

11. a klases skolniece Lineta Lauva

Esi sveicināts vidusskolā

Mēs visi zinām, ka vidusskola ir viens no interesantākajiem un piedzīvojumiem bagātākajiem dzīves posmiem!
Šogad mums ir divas klases, kas tik tikko ir uzsākušas savas vidusskolēnu gaitas Pļaviņu novada ģimnāzijā. 10.a klase ar audzinātāju Veltu Rulli un 10.b klase ar audzinātāju Jolantu Nīcgali.
Lasi vairāk

10. klašu pārbaudījumu Ceturtā diena

Ar pamatīgu jogas nodarbību pašā rīta agrumā 11.klases skolnieces Agates Kriņickas vadībā, iesākās desmito pārbaudījumu nedēļas ceturtā diena. Mūzikas skaņu pavadījumā desmitie centās veikt dažādus vingrinājumus, kuru izpildīšana nebūtu izdevusies bez īpašiem palīglīdzekļiem, kurus laipni atvēlēja sporta skolotāji un jaunsardze.
Ne bez nodoma dienas pirmajā pusē bija jogas nodarbība, jo dienas otrajā daļā savu fizisko sagatavotību un klases saliedētību jau sarežģītākos apstākļos vajadzēja pierādīt Valītēs. Profesionālu alpīnistu Kristīnes un Naura vadībā desmitie azartiski un saliedēti darbojās dažādu uzdevumu veikšanā.
Īpaši jāuzteic 10.a klase un audzinātāja Velta Rulle, kuriem pārbaudījumu izpildi gandrīz visu laiku traucēja stiprs lietus. Lai arī izmirkuši, viņi godam turējās un veica visus uzdevumus!

10. klašu pārbaudījumu Trešā diena

Trešdienā 4. oktobrī 10-tajām klasēm bija pienākusi trešā pārbaudijumu diena, kurā tika novērtēta loģiskā domāšana, zināšanas par skolu un mācību priekšmetu saturu. Abām klasēm bija jāpiedalās čekpointā, skolā jāmeklē objekti, kuros, lai saņemtu burtu ,bija jāatbild uz jautājumiem. No atrastajiem burtiem vajadzēja salikt vārdu savienojumu MĒS ESAM VIDUSSKOLĒNI! Ar šo uzdevumu desmitie tika lieliski galā. Esam priecīgi, ka desmitajiem ir labas zināšanas par mūsu skolu un tās vēsturi.

10. klašu pārbaudījumu Otrā diena

Šī gada 3. oktobrī Pļaviņu novada ğimnāzijā tika pārbaudīta 10. klašu atraktivitāte un radošums, dienas tematika – cirks. Visu dienu 10. klašu skolēni pavadīja cirka mākslinieku tērpos, kā arī pārsteidza pārējos skolēnus un skolotājus ar aizraujošiem priekšnesumiem. Visu dienu darbojās arī fotostūrītis un spēle “Twister”.

10. klašu pārbaudījumu Pirmā diena

Šī gada 2. oktobrī Pļaviņu novada ģimnāzijā sākās pārbaudījumu nedēļa 10. klašu skolēnu uzņemšanai vidusskolas saimē. Pirmā diena sākās ar atgriešanos atmiņās par savu bērnību, ar iespēju spēlēt dažādas spēles – “Klasītes”, “Ēdams – neēdams”, “Divi par maz, trīs par daudz”, veiklības uzdevums ar lecamauklu. Protams, visas dienas garumā otrā stāva foajē neatkarīgi no vecuma bija pieejams “Twister” pakalpojums. Priecājamies, ka desmitās klases skolēni sekmīgi izpildīja kopīgi veicamo uzdevumu – uzzīmēt savu ceļojumu vidusskolā.

11. klases skolniece Anete Bite

Desmitie – pilntiesīgi vidusskolēni!!

7. oktobrī noslēdzās 10. klases iestājeksāmenu sesija. Mūsu desmitie ir godam izturējuši visus pārbaudījumus un pierādījuši sevi dažādās  vienpadsmitās klases organizētās aktivitātēs.

Iestājeksāmenu noslēguma dienā, 10. klase bija sagatavojusi priekšnesumu, saistot to ar katras iestājeksāmenu sesijas dienu.  Šī pārbaudījuma vērtētāji bija uz pasākumu atnākušie skolasbiedri, kuri ar skaļiem aplausiem apliecināja, ka eksāmens nokārtots teicami. Pēc svinīgā zvēresta nodošanas desmitie saņēma sertifikātus un tika pasludināti par pilntiesīgiem Pļaviņu novada ģimnāzijas vidusskolēniem.

         Apsveicam gan visus 10. klases audzēkņus, gan  audzinātāju Ivetu Krastiņu un vēlam izturību, veiksmi vidusskolas posmā!

11.klases preses nodaļas vadītāja DžessikaNikaļuka

Pļaviņu novada ģimnāzijas 10. klases ceturtais iestājeksāmens

Skolā ieradusies melnā terpā, 10. klase prezentēja savas klases uniformu. Uniformas simbols bija melnas saulesbrilles…10tie stāsta, ka sevi asociēja ar filmu ‘’Vīri melnā’’. Klases audzinātāja Iveta bija tērpusies savam skolas laikam ( kas starp citu ir pagājušais gadsimts) tērpā. Dienas laikā 10.  klases audzēkņiem bija jāatrod atbildes uz 99 vispārējās erudīcijas jautājumiem par skolu. Kāds ir skolas direktores mīļākais našķis? Cik skolotājiem ir vārds Ilze? Kurš ir skolas mazākais kabinets? Kāds ārstniecības augs minēts skolas himnā?  10. klases skolēni  atrada atbildes, tomēr tajās tika konstatētas neprecizitātes, tādēļ šajā pārbaudījumā skolēni neieguva maksimālo vērtējumu. Bet nav ko satraukties – viņi jau tikai uzsāk savas vidusskolas gaitas, gan jau pēc gada zinās skolu tik pat labi kā mēs – vienpadsmitie.

Tā nu 10.klases skolēni un audzinātāja ir nonākuši līdz gala pārbaudījumiem un tradicionālā zvēresta nodošanas ceremonijas.

Lai veiksme un izturība iestājeksāmena nozīmīgākajā pārbaudījumā!

11.klases preses nodaļas vadītāja Džesika Nikaļuka