Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: iesvētības

Esi sveicināts vidusskolā

Mēs visi zinām, ka vidusskola ir viens no interesantākajiem un piedzīvojumiem bagātākajiem dzīves posmiem!
Šogad mums ir divas klases, kas tik tikko ir uzsākušas savas vidusskolēnu gaitas Pļaviņu novada ģimnāzijā. 10.a klase ar audzinātāju Veltu Rulli un 10.b klase ar audzinātāju Jolantu Nīcgali.
Lasi vairāk

10. klašu pārbaudījumu Ceturtā diena

Ar pamatīgu jogas nodarbību pašā rīta agrumā 11.klases skolnieces Agates Kriņickas vadībā, iesākās desmito pārbaudījumu nedēļas ceturtā diena. Mūzikas skaņu pavadījumā desmitie centās veikt dažādus vingrinājumus, kuru izpildīšana nebūtu izdevusies bez īpašiem palīglīdzekļiem, kurus laipni atvēlēja sporta skolotāji un jaunsardze.
Ne bez nodoma dienas pirmajā pusē bija jogas nodarbība, jo dienas otrajā daļā savu fizisko sagatavotību un klases saliedētību jau sarežģītākos apstākļos vajadzēja pierādīt Valītēs. Profesionālu alpīnistu Kristīnes un Naura vadībā desmitie azartiski un saliedēti darbojās dažādu uzdevumu veikšanā.
Īpaši jāuzteic 10.a klase un audzinātāja Velta Rulle, kuriem pārbaudījumu izpildi gandrīz visu laiku traucēja stiprs lietus. Lai arī izmirkuši, viņi godam turējās un veica visus uzdevumus!

10. klašu pārbaudījumu Trešā diena

Trešdienā 4. oktobrī 10-tajām klasēm bija pienākusi trešā pārbaudijumu diena, kurā tika novērtēta loģiskā domāšana, zināšanas par skolu un mācību priekšmetu saturu. Abām klasēm bija jāpiedalās čekpointā, skolā jāmeklē objekti, kuros, lai saņemtu burtu ,bija jāatbild uz jautājumiem. No atrastajiem burtiem vajadzēja salikt vārdu savienojumu MĒS ESAM VIDUSSKOLĒNI! Ar šo uzdevumu desmitie tika lieliski galā. Esam priecīgi, ka desmitajiem ir labas zināšanas par mūsu skolu un tās vēsturi.

10. klašu pārbaudījumu Otrā diena

Šī gada 3. oktobrī Pļaviņu novada ğimnāzijā tika pārbaudīta 10. klašu atraktivitāte un radošums, dienas tematika – cirks. Visu dienu 10. klašu skolēni pavadīja cirka mākslinieku tērpos, kā arī pārsteidza pārējos skolēnus un skolotājus ar aizraujošiem priekšnesumiem. Visu dienu darbojās arī fotostūrītis un spēle “Twister”.

10. klašu pārbaudījumu Pirmā diena

Šī gada 2. oktobrī Pļaviņu novada ģimnāzijā sākās pārbaudījumu nedēļa 10. klašu skolēnu uzņemšanai vidusskolas saimē. Pirmā diena sākās ar atgriešanos atmiņās par savu bērnību, ar iespēju spēlēt dažādas spēles – “Klasītes”, “Ēdams – neēdams”, “Divi par maz, trīs par daudz”, veiklības uzdevums ar lecamauklu. Protams, visas dienas garumā otrā stāva foajē neatkarīgi no vecuma bija pieejams “Twister” pakalpojums. Priecājamies, ka desmitās klases skolēni sekmīgi izpildīja kopīgi veicamo uzdevumu – uzzīmēt savu ceļojumu vidusskolā.

11. klases skolniece Anete Bite

Desmitie – pilntiesīgi vidusskolēni!!

7. oktobrī noslēdzās 10. klases iestājeksāmenu sesija. Mūsu desmitie ir godam izturējuši visus pārbaudījumus un pierādījuši sevi dažādās  vienpadsmitās klases organizētās aktivitātēs.

Iestājeksāmenu noslēguma dienā, 10. klase bija sagatavojusi priekšnesumu, saistot to ar katras iestājeksāmenu sesijas dienu.  Šī pārbaudījuma vērtētāji bija uz pasākumu atnākušie skolasbiedri, kuri ar skaļiem aplausiem apliecināja, ka eksāmens nokārtots teicami. Pēc svinīgā zvēresta nodošanas desmitie saņēma sertifikātus un tika pasludināti par pilntiesīgiem Pļaviņu novada ģimnāzijas vidusskolēniem.

         Apsveicam gan visus 10. klases audzēkņus, gan  audzinātāju Ivetu Krastiņu un vēlam izturību, veiksmi vidusskolas posmā!

11.klases preses nodaļas vadītāja DžessikaNikaļuka

Pļaviņu novada ģimnāzijas 10. klases ceturtais iestājeksāmens

Skolā ieradusies melnā terpā, 10. klase prezentēja savas klases uniformu. Uniformas simbols bija melnas saulesbrilles…10tie stāsta, ka sevi asociēja ar filmu ‘’Vīri melnā’’. Klases audzinātāja Iveta bija tērpusies savam skolas laikam ( kas starp citu ir pagājušais gadsimts) tērpā. Dienas laikā 10.  klases audzēkņiem bija jāatrod atbildes uz 99 vispārējās erudīcijas jautājumiem par skolu. Kāds ir skolas direktores mīļākais našķis? Cik skolotājiem ir vārds Ilze? Kurš ir skolas mazākais kabinets? Kāds ārstniecības augs minēts skolas himnā?  10. klases skolēni  atrada atbildes, tomēr tajās tika konstatētas neprecizitātes, tādēļ šajā pārbaudījumā skolēni neieguva maksimālo vērtējumu. Bet nav ko satraukties – viņi jau tikai uzsāk savas vidusskolas gaitas, gan jau pēc gada zinās skolu tik pat labi kā mēs – vienpadsmitie.

Tā nu 10.klases skolēni un audzinātāja ir nonākuši līdz gala pārbaudījumiem un tradicionālā zvēresta nodošanas ceremonijas.

Lai veiksme un izturība iestājeksāmena nozīmīgākajā pārbaudījumā!

11.klases preses nodaļas vadītāja Džesika Nikaļuka

Trešais Pļaviņu novada ģimnāzijas 10.klases iestājeksāmens vidusskolā

Meža noskaņās ir pagājis 10.klases trešais iestājeksāmens. Meža zvēri, rudens vīriņi…Šādus 10.klases skolēnus mēs vēl nekad nebijām redzējuši.

Audzēkņiem diena iesākās ar vējainu rīta rosmi skolas iekšpagalmā. Pēc kārtīgas izvingrošanās meža zvēri un meža māte prezentēja veselīgā kokteiļa recepti, aicinot citus pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Taču ne viss ritēja tik gludi, kā gribētos. No rīta izsludinātā eksotisko zvēru meklēšana izvērtās par aizrautīgu nodarbi. 2.a, 3.a, 4.a  klases skolēni ātri pārtapa par zvēru detektīviem un devās meklējumos, Zebru un pandu atrast nebija grūti, bet pingvīns gan bija paslēpies.  Tomēr piedzīvojums beidzās laimīgi – visi zvēri savās vietās!  10. klases kokteilis noteikti ir ļoti garšīgs, gan jau tik pat labs kā dekorācijās ieliktie āboli, jo tos apēda vitamīnus alkstošie 10.klases skolasbiedri, lai gan bietē un burkānā, kas palika vientuļi grozā veselīgo elementu  ir vēl vairāk. Secinājums viens – jāmācās atšķirt, kas ir dekors un noformējums un kas ir ēšanai paredzētais auglis vai dārzenis.

Bet desmitie malači, lai izdodas ceturtajā vidusskolas pārbaudījumā!

11.klases preses nodaļas vadītāja Džessika Nikaļuka

Otrais Pļaviņu novada ģimnāzijas 10.klases iestājeksāmens vidusskolā

4.oktobrī 10.klases skolēni bija ieradušies vēl neredzētos tēlos, starp tiem bija košie panki, padrūmie gotiskā stila piekritēji, puķu bērni hipiji un  ritmiskie reperi. Tas simbolizēja pusaudžu spurainā vecumposma izpausmes, kas nu jau ir aiz muguras.  Dienas laikā, esot neformālo grupējumu tēlos, 10. klases skolēni pievērsa skolasbiedru un skolotāju uzmanību gan ar tērpiem, gan izveidotajiem saukļiem, gan organizēto gājienu pa skolas gaiteņiem.  10. klase godam izturēja  otro iestājeksāmenu vidusskolā.

Veiksmi un izturību trešajā vidusskolas pārbaudījumā!

11. klases preses sekretāre vadītāja Džesika Nikaļuka

Pirmais Pļaviņu novada ģimnāzijas 10. klases iestājeksāmens vidusskolā

Skolēniem ir aizritējusi pirmā iestājeksāmena diena, kas noritēja bērnības noskaņās.
3. oktobrī 10. klases audzēkņi skolā ieradās pacilātā noskaņojumā, mugurā velkot savas bērnudārza kleitas, krāsainas bikses, zeķes, iesietas matu lentas, sprādzes un citus aksesuārus. Katrs skolēns bija paņēmis  līdzi savu mīļāko bērnības rotaļlietu un kopā ar to pavadīja visu dienu –  vienam tas bija pērtiķis vai lapsa, citam spēļu automašīna. 10. klases skolēni sagatavoja ieskatu savā bērnībā, izveidojot bilžu galeriju.  Dienas laikā “mazie skolēni”  izmēģināja spēkus  mīklu minēšanā, un šajā pārbaudījumā 10. klase izrādījās gudra un atjautīga. Vēlāk skolas audzēkņi varēja vērot 10. klases sagatavoto rotaļu, kurā vienojās visa klase.

Apsveicam mūsu skolas 10-tos ar pirmā veiksmīgā pārbaudījuma izturēšanu! 

11.klases preses nodaļas vadītāja Džesika Nikaļuka