Pļaviņu novada ģimnāzijas 10. klases ceturtais iestājeksāmens

Skolā ieradusies melnā terpā, 10. klase prezentēja savas klases uniformu. Uniformas simbols bija melnas saulesbrilles…10tie stāsta, ka sevi asociēja ar filmu ‘’Vīri melnā’’. Klases audzinātāja Iveta bija tērpusies savam skolas laikam ( kas starp citu ir pagājušais gadsimts) tērpā. Dienas laikā 10.  klases audzēkņiem bija jāatrod atbildes uz 99 vispārējās erudīcijas jautājumiem par skolu. Kāds ir skolas direktores mīļākais našķis? Cik skolotājiem ir vārds Ilze? Kurš ir skolas mazākais kabinets? Kāds ārstniecības augs minēts skolas himnā?  10. klases skolēni  atrada atbildes, tomēr tajās tika konstatētas neprecizitātes, tādēļ šajā pārbaudījumā skolēni neieguva maksimālo vērtējumu. Bet nav ko satraukties – viņi jau tikai uzsāk savas vidusskolas gaitas, gan jau pēc gada zinās skolu tik pat labi kā mēs – vienpadsmitie.

Tā nu 10.klases skolēni un audzinātāja ir nonākuši līdz gala pārbaudījumiem un tradicionālā zvēresta nodošanas ceremonijas.

Lai veiksme un izturība iestājeksāmena nozīmīgākajā pārbaudījumā!

11.klases preses nodaļas vadītāja Džesika Nikaļuka