Desmitie – pilntiesīgi vidusskolēni!!

7. oktobrī noslēdzās 10. klases iestājeksāmenu sesija. Mūsu desmitie ir godam izturējuši visus pārbaudījumus un pierādījuši sevi dažādās  vienpadsmitās klases organizētās aktivitātēs.

Iestājeksāmenu noslēguma dienā, 10. klase bija sagatavojusi priekšnesumu, saistot to ar katras iestājeksāmenu sesijas dienu.  Šī pārbaudījuma vērtētāji bija uz pasākumu atnākušie skolasbiedri, kuri ar skaļiem aplausiem apliecināja, ka eksāmens nokārtots teicami. Pēc svinīgā zvēresta nodošanas desmitie saņēma sertifikātus un tika pasludināti par pilntiesīgiem Pļaviņu novada ģimnāzijas vidusskolēniem.

Apsveicam gan visus 10. klases audzēkņus, gan  audzinātāju Ivetu Krastiņu un vēlam izturību, veiksmi vidusskolas posmā!

11.klases preses nodaļas vadītāja DžessikaNikaļuka