Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: drošība

Skolēnu drošība un atbildība

drosiba

Septembrī un oktobrī  tēmas par  skolēnu drošību un atbildību tika aktualizētas ne tikai audzināšanas stundās, bet arī speciālistu vadītās nodarbībās.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore Sanita Zīmele skolā viesojās vairākkārt, lai skolēniem atgādinātu būtiskāko par drošības jautājumiem. Jaunāko klašu skolēni uzmanīgi klausījās stāstījumu un ar sajūsmu uzņēma inspektores palīgus- Runci Rūdi un Bebru Bruno, bet vecāko klašu skolēni guva atbildes uz jautājumiem par savu un vecāku atbildību dažādās situācijās.

12.oktobrī notika VAS “Latvijas dzelzceļš” rīkotā Drošības stunda 1.-2., 3.-4., 5.-6., 7.-8., 9.-12. klašu skolēniem. Nodarbībās interesantā un vecumam atbilstošā lekcijā skolēni tika iepazīstināti ar dzelzceļa darbību un noteikumiem, kas jāievēro dzelzceļa tuvumā.

Inspektore S. Zīmele skolas vecāku kopsapulcē vērsa arī vecāku uzmanību uz biežāk veiktajiem pārkāpumiem un tiem sekojošo atbildību.

Paldies S. Zīmelei un VAS “Latvijas dzelzceļa” pārstāvjiem par atsaucību!

Būsim atbildīgi par savu veselību un dzīvību!

                                    Direktores vietniece audzināšanas darbā – Ilze Luksa

Drošības nedēļa

drosiba

Tikšanās ar Drošas Braukšanas Skolas instruktoru

Trešdien, 8.decembrī, 5.-9.klašu skolēniem notika tikšanās ar Drošas Braukšanas Skolas instruktoru akcijas “Esi redzams” ietvaros. Skolēniem tika vērsta uzmanība uz diennakts tumšajā laikā atstarotāju pareizas lietošanas nozīmīgumu, kā arī atkārtoti tradicionālie ceļu satiksmes noteikumi.

Kā dāvanu no akcijas organizētājiem katrs dalībnieks saņēma atstarotāju – cilvēciņu.